1999. május 16., vasárnap

Tv műsor - 1999. május 16. - Vasárnap

MTV 1

6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.05 Kék egér
Magyar rajzfilmsorozat
7.15 Pom-Pom meséi
Magyar rajzfilmsorozat (ismétlés)
7.25 Magyar népmesék
Magyar rajzfilmsorozat (ismétlés)
7.30 Minimanók
Angol rajzfilmsorozat 6.
7.45 Motoszka
8.05 Zenegér
8.20 A gyűszűnyi erdő lakói
Angol rajzfilmsorozat - XIII/12. (ismétlés)
8.45 Kisokos
9.05 Zenelánc
9.25 Magyarok a világ csataterein
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
11.00 Zenebutik - Zenehíd
12.00 Déli harangszó - Hírek
12.10 Szerencsepercek
12.35 Nótaszó a Tanne étteremből (ismétlés)
12.50 Gazdatévé
13.20 Örömhír
A református egyház műsora
13.45 Telesport
Benne: Forma-1 Monacói GP
16.00 Bolygónk portréja
Angol dokumentumfilm
16.50 Úton
17.20 Helló, világ!
18.05 Önök kérték!
19.00 A Hét
20.00 Hofi újra!
Tiszta őrültek háza (ismétlés)
20.45 Telesport
21.00 Színházról színházra
22.35 Mustra
23.00 A Muzsikás együttes a Zeneakadémián
23.40 11 után

MTV 2

7.30 Kánon (ismétlés)
8.00 Tudóra - Felsőfok
10.00 Útravaló (ismétlés)
10.30 Csodagyerek '94 (ismétlés)
11.00 Telesport
Benne: Magyarország-Németország
Férfi kézilabda-mérkőzés
13.00 Aranyfüst (ismétlés)
14.00 Szemlátomást
14.30 Izraeli filmművészet
15.30 Válogatás a televízió archívumából
A téglafal mögött
Tévéfilm (ismétlés)
16.30 Pillanatfelvétel
A téglafal mögött
17.00 Delta 2000
17.30 A múzsa csókja (ismétlés)
18.00 Szívtipró gimi
Ausztrál tévéfilmsorozat - 136.
18.45 Kérem a következőt!
Magyar rajzfilmsorozat - 39/33. (ismétlés)
19.00 Hattyúk tava
Angol balettfilm
21.05 Telesport
21.50 Századfordító magyarok
Mr. Sárospatak
22.50 MM (ismétlés)
22.55 Universitas
23.25 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Ez nem boszorkányság!
Francia ismeretterjesztő sorozat
7.00 Kölyöklub
Benne: Szindbád fantasztikus utazásai; A törpék új világa; Hódító hódok; Juharfalva lakói; Spirou és Fantasio; Hé, Arnold!; Dinódili
11.05 Csőrre töltve
Benne: Superman; Bolondos dallamok
11.30 Mágusok
Ausztrál-lengyel filmsorozat - 14.
12.00 Bors
Magyar filmsorozat - 14.
13.00 Hírek
13.10 Szeszélyes természet
Természetfilm-sorozat - 6.
14.05 Bugs - A cég hullámhosszán
Angol filmsorozat
15.00 Knight Rider
Amerikai filmsorozat - 40.
16.00 A három testőr
Francia kalandfilm
18.15 Kész átverés
18.45 Híradó
19.05 Akták
19.30 Vasárnapi kiadás
20.00 Élő fegyver
Amerikai akciófilm
21.40 Néma sötétség
Amerikai film
23.15 Híradó
23.30 Országház
24.00 Szeszélyes természet
Természetfilm-sorozat - 6. (ismétlés)
0.50 Akták (ismétlés)
1.10 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
Benne: Dávid, a törpe; Rocky és Bakacsin; Tesz-vesz város; Tabaluga; Rémecskék kicsiny boltja; Igazi szellemirtók; Enigma - a szuperhős; Kis boszorkányok
10.00 Segítség, apa lettem!
Amerikai vígjáték
11.45 Lacikonyha
12.10 Premier
Kulturális ajánlóműsor
12.35 Világjárók
Utazási magazin
13.05 Vadvilág
Amerikai természetfilm-sorozat
13.55 Kastélyszálló
Német filmsorozat
14.50 MacGyver
Amerikai bűnügyi filmsorozat
15.35 Mission Impossible - Az akciócsoport
Amerikai akciófilm-sorozat
16.30 A szupercsapat
Amerikai akciófilm-sorozat
17.30 Xena
Amerikai fantáziasorozat
18.30 Napló
Mérlegen a valóság
Közben:
Tények
19.30 Szerencsekerék
Vetélkedő
20.00 Közkívánatra!
1. Az alkusz nem alkuszik
Amerikai akcióvígjáték
2. Lökött örökösök
Angol vígjáték
3. Vásott szülők
Amerikai vígjáték
kb. 22.00 Y-akták
Kanadai sci-fi sorozat
kb. 22.30 Gól! Gól! Gól!
kb. 23.30 Régi nyár
Magyar zenés játék
1.30 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Váltó (ismétlés)
6.05 Protestáns világ (ismétlés)
6.20 Héthatár (ismétlés)
6.50 Postabontás (ismétlés)
7.05 Reggeli muzsika
7.15 A varázsvödör
Angol animációs filmsorozat - 30.
7.25 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
Svéd-japán-szlovák animációs filmsorozat - 19. (ismétlés)
7.50 Kisvakond
8.00 Hej, hej, helyesírás! (ismétlés)
8.10 Miénk a tér (ismétlés)
9.10 A XX. század zenéje
Angol ismeretterjesztő film - VII/7.
10.05 A Habsburgok
Osztrák dokumentumfilm - IV/1.
- Híres festmények
Holland animációs sorozat - XX/8.
11.00 Forrásvidék
11.30 Huszárik néni
Magyar dokumentumfilm (FF)
11.40 Mesék és legendák a Louvre-ból
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Hírek
12.10 Helikon (ismétlés)
12.25 Pepita kabát
Magyar játékfilm (FF)
13.50 Élő forrás
14.20 Emlékképek - Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Dunatáj
17.35 Mese
17.50 Műsorajánlat
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.00 Sportpercek
19.15 Szegénylegények
Magyar film
20.55 Magyar évszázadok
21.30 Telefónia
22.00 Arany János: A tölgyek alatt
22.05 Vasárnap esti koncert
22.30 Hollónegyed
Svéd játékfilm (FF)
0.25 Lóverseny

HBO

6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Álmodik a nyomor
Amerikai vígjáték
8.30 Szerencsés fickók
Amerikai vígjáték
10.05 Újra az erdőben
Kanadai rajzfilm
10.30 Egyről a kettőre
Amerikai sorozat
10.55 Jó barátok
Amerikai sorozat
11.20 Dalok szárnyán
Amerikai romantikus életrajzi film
13.25 Anyám „kurázsija”
Német-angol-osztrák tragikomédia
15.00 Camelot bűvös kardja
Amerikai rajzfilm
15.55 Nicsak, ki beszél még!
Amerikai vígjáték
17.15 Bármit megtennék
Amerikai vígjáték
19.10 Melrose Place
Amerikai sorozat
20.00 Pénz beszél
Amerikai akcióvígjáték
21.40 Féktelen Minnesota
Amerikai romantikus vígjáték
23.20 A kukorica gyermekei IV.
Amerikai horrorfilm
0.50 Anyám „kurázsija”
Német-angol-osztrák tragikomédia
2.25 Minden jó, ha pénz a vége
Lengyel thriller
4.00 Lone Star
Amerikai krimi

TV3

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
10.35 Utazás Gasztronómiában
11.05 Jövőnéző
11.35 A rejtelmes sziget
Amerikai kalandfilmsorozat
12.05 Conan, a kalandor
Amerikai kalandsorozat
13.00 Flipper, a delfin
Amerikai kalandsorozat
13.50 Babylon 5
Amerikai sci-fi sorozat
14.45 Az Angyal
Angol sorozat
15.40 Sherlock Holmes
Angol sorozat
16.40 Melrose Place
Amerikai sorozat
17.35 Melrose Place
Amerikai sorozat
18.30 Hír3
19.00 Roseanne
Amerikai komédiasorozat
19.30 M.A.S.H.
Amerikai komédiasorozat
20.00 Waikiki páros
Amerikai sorozat
20.55 Végtelen határok
Amerikai sorozat
21.50 Alkonyzóna
Amerikai sorozat
22.20 Jövőnéző (ismétlés)
22.50 Eleven (ismétlés)
23.30 Foci a javából: a spanyol bajnokság legszebb pillanatai (ismétlés)
24.00 VH-1

MSat

7.00 Hé, Arnold!
7.30 Rocko
8.00 Jaj, a szörnyek!
8.30 Pete és kis Pete
9.00 KaBlam!
9.30 Ren és Stimpy-show
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Kenan és Kel
11.30 Hódító hódok
12.00 Rocko
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Fecsegő tipegők
13.30 Sok hűhó
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 KaBlam!
15.30 Global Guts
16.00 Sok hűhó
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hódító hódok
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Clarissa
19.00 Bulivonal
19.30 Mesefilm
20.00 A Jaguár bosszúja
Amerikai akciófilm
21.35 Drogvadászok
Amerikai akciófilm
23.05 Bulivonal (ismétlés)
23.35 Music Box

Szív TV

6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Music Box
13.30 Tükörben
14.30 Pávák tavasza
Sorozat (ismétlés)
15.30 Csengetett, Mylord?
Sorozat (ismétlés)
16.30 Ringen belül
17.30 Élet és design
18.00 Egy hátizsákra való kaland
Sorozat (ismétlés)
18.30 Hívd Andreát! (ismétlés)
19.00 Echo és családja (ismétlés)
20.00 Nincs kiút
Amerikai akciófilm
21.30 Tükörben (ismétlés)
22.30 Csengetett, Mylord?
Angol sorozat
23.20 Egy páholyban Benkő Dániellel
23.40 Music Box
0.10 Tipp-top
0.20 Music Box

világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése