1999. január 12., kedd

Tv műsor - 1999. január 12. - Kedd

MTV 1

6.00 Műsorismertetés - Szabadság tér
(információs műsor)
Benne: 6.00, 7.00, 8.00 Híradó, sporthírek
8.30 Szalaghírek
6.30, 7.30  Hírek - Rendőrségi hírek - Lapszemle
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.05 Dharma és Greg, vagy kettőn áll a vásár
(amerikai sorozat - 7.)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.30 UNI-JÓ
12.40 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/60.)
13.30 Tattingers
(amerikai sorozat - 15/2.)
14.20 Jelfák
14.30 Gyöngyök
15.10 Derült égből egy család
(német sorozat - 26.)
16.00 Srpski Ekran
(szerb magazin)
16.25 Unser Bildschirm
(német magazin)
16.55 Csellengők
17.00 Po(z)itív
17.15 Mérce
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Hang-szál(l)
18.45 Állati pótpapa
18.50 Viktor és Marika
(angol rajzfilmsorozat)
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 22/17.)
20.45 Kriminális - Bomba story
21.00 Kriminális
(magazin)
21.30 Telemázli
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
23.00 MM
23.10 Az út
(magyar-francia film)

MTV 2

8.00 Tudóra
Fejezetek a magyar művelődés és tudomány történetéből;Távoktatás a gyakorlatban
9.00 Aktuális
9.30 Tanoda - Iskolatárs
10.30 Szomszédok (ism.)
11.00 Tanoda plusz
12.00 Szabad verseny
(gazdasági magazin, ism.)
12.30 Híradó - Időjárás
12.45 AKT
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés - 193/109-111.)
15.20 Repeta
16.30 Junior híradó
16.40 Holdfényes történet
(német sorozat - 15.)
A lopott áru
17.30 Kincsestár
19.00 Magyarország ma
A csend hangjai
19.30 Mesetár
- Kukori és Kotkoda
- Kiskosár kalandjai
- Állati pótpapa
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Falujáró püspök
21.00 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/12.)
Kérem, ne zavarjanak!
21.50 Arany hangok filmszalagon
(angol dokumentumfilm - 2/1.)
A filmművészet hajnala
22.50 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.00 Megveszem ezt a nőt
(mexikói sorozat - 3-4.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 Antenna
(euro-atlanti magazin)
11.45 Barátok közt (ismétlés)
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 3.)
14.20 Klip Klub
(popmagazin)
14.40 Rajzfilm Klub
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 220.)
16.30 Esmeralda
(mexikói sorozat - 22.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem  meri?
17.55 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 11.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 109-110.)
20.00 A keményfejű
(olasz vígjáték)
21.35 Híradó - Időjárás
21.55 MMM
Mi, Mennyi, Miért? - az ajzószerekről
22.50 Jogában áll hallgatni
(amerikai sorozat - 11.)
Apagyilkosság
23.45 Antenna (ismétlés)
0.15 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.35 Divatklip

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 58.)
9.45 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
10.15 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.45 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
11.10 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Premier
(kulturális ajánlóműsor)
13.00 Esély
13.30 Az eltitkolt gyermek
15.10 Kedves nővérkék
(német sorozat - 111.)
15.35 Acapulco-öböl
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 326.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 88.)
18.30 Szerencsekerék
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Herkules
Gondtalan szívek
20.45 Sentinel - Az őrszem
(amerikai sorozat)
A gyanú
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Szép új világ
23.15 Magnum
24.00 Hozam
0.30 Vers éjfél után
Illyés Gyula: 9 rue Bude
Elmondja: Huszti Péter

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Kapcsok  (ism.)
9.45 Mi lesz holnap?
(sorozat, ism. - 20/18.)
10.05 Héthatár (ism.)
10.40 Indiák
(kisfilm)
11.05 Marguerite Volant (ism.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Néptáncok
12.40 Minoritates Mundi
13.20 Törökországi utazások
(török sorozat - 8/2.)
13.45 A kis szellem (4/1.)
14.10 Új kilátások (1.)
A japán vállalat végnapjai
14.40 Fin de Siglo -  a „Századvég”
15.40 Az aranyló patak (6.)
16.05 Katedra nélkül
Betegápolás otthon
17.05 Heuréka! Megtaláltam!
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Gazdakör
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Aranyásók Alaszkában - A főtelér
(sorozat - 4/4.)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 A Titanic bár
22.40 Beszélgetés Emir Kusturica filmrendezővel
22.55 Híradó
23.10 Vers
23.15 Tátrai Band a Budapest Kongresszusi Központban - 2/2.

HBO


6.30 Így készült: Ha ölni kell
7.00 Egyről a kettőre
7.30 Állati élet
8.25 Vaklárma
(amerikai vígjáték)
10.05 Space Jam
(amerikai vígjáték)
11.30 Kína szindróma
(amerikai thriller)
13.30 Három kívánság
15.25 Tarzan kalandjai...
(amerikai rajzfilm)
16.15 My Girl 2.
(amerikai vígjáték)
17.55 Hamlet
(amerikai film)
20.00 Retúr
(magyar film)
21.30 Elnökcsemete
(amerikai vígjáték)
23.10 Vaklárma
(amerikai vígjáték)
0.50 A kis hamis
2.15 Excalibur
4.35 Nyakig a pácban
(amerikai vígjáték)

TV3


5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
Benne: Kereszttűz; Kinn padon; Sport plusz; Tetszik - nem tetszik; Hír3
12.45 VH1
(könnyűzenei klipek)
16.45 A felügyelőnő (ism.)
(német krimisorozat - 18.)
17.40 Dinasztia
(amerikai sorozat - 108.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Hawaii üzenetek
(amerikai sorozat - 9.)
A rózsaszín egyszarvú
20.50 Kétszeres kockázat
(amerikai thriller, 1992)
22.35 Esti gyors
(élő háttérműsor)
23.20 Dinasztia
(amerikai sorozat, ismétlés)

MSat


6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Ugródeszka (ismétlés)
Benkő Dániel sztárcsinálója
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra...
Játékos, zenés nyereményes műsor
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 CIA
(amerikai film)
21.45 Alak-Art (ismétlés)
22.15 A bankár
(amerikai krimi, ismétlés)
23.45 Music Box

Szív TV


6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Meditációs jóga
Lazítson Cindy Crawforddal!
16.15 Információs magazin
16.30 Kapásjelző
(horgászmagazin, ism.)
17.00 Szédülj el! (ismétlés)
17.30 Sportműsor
19.00 City magazin
(kulturális híradó)
19.30 Melyik nőt válasszam?
(amerikai vígjáték)
21.15 Sportműsor
Utána: Music Box
0.30 Napraforgó
0.40 Music Box
(interaktív kívánságműsor)


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése