1999. május 8., szombat

Tv műsor - 1999. május 8. - Szombat

MTV 1

6.00 Aranyfüst
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus ifjúsági műsor
8.10 Harry és még egy jómadár
Angol filmsorozat
29. rész: Törvényes csűrcsavar
8.35 Matt milliója
Angol ifjúsági filmsorozat
IV/3. rész: A részletvásárlás
9.00 Ernyő
9.45 Hol-mi?
10.15 Trópusi hőség II.
Kanadai-mexikói filmsorozat
Barátom, Joey!
11.10 Szerelmek Saint Tropez-ban
Francia filmsorozat
65/58. rész: A kompromisszum
12.00 Déli harangszó - Hírek
12.05 Cimbora - Különkiadás
12.45 Válaszolunk...
a nézők telefonjaira
13.10 Filmmúzeum
A Titanic éjszakája
Angol film (FF)
15.20 Delta 2000
15.55 Háló
16.30 Telesport
Benne:
DVTK-Ferencváros
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
18.30 Ki marad a végén?
19.00 Lottóshow
19.30 Híradó
20.00 Szórakoztató műsor
21.00 A néma szemtanú
Angol tévéfilmsorozat
Kegyetlen sötétség II/1.
21.50 A néma szemtanú
Angol tévéfilmsorozat
Kegyetlen sötétség II/2.
22.40 Kenó
22.50 eMeRTon 1998

MTV 2

6.00 Aranyfüst
8.00 Nemzetiségi műsorok
10.30 Gyerekeknek!
Benne:
- 10.30 Zenegér (ismétlés)
- 10.40 hANGOLka (ismétlés)
- 11.00 Az MTV gyermekszínháza
Három szabólegények
Mesejáték (ismétlés)
12.25 A magyar irodalom képes története
36. rész (ismétlés)
12.50 Európa Ablak
14.45 Rondó (ismétlés)
15.35 Triangulum
16.05 Ízes életek - V/5. (ismétlés)
16.45 A látomás művésze: Caspar David Friedrich
17.00 Reflektorfényben: P. Mobil
17.30 Európa Galéria
18.00 Magyar Ház
Kézfogás
18.30 Itt ARTunk
19.00 Rosszcsont kalandjai
Ausztrál tévéfilmsorozat
50/4. rész: Rosie óh, Rosie óh
19.30 Mesetár
- Leo és Fred
Magyar rajzfilmsorozat (ismétlés)
- Mazsola
Magyar bábfilmsorozat (FF) (ismétlés)
- A kockás fülű nyúl
Magyar rajzfilmsorozat (ismétlés)
20.00 Híradó
20.30 Lyukasóra
21.15 Vízi zsaruk
Ausztrál tévéfilmsorozat
41. rész: Elfecsérelt idő
22.05 Mosoly a javából! (ismétlés)
23.00 Mélyvíz
24.00 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
Benne:
- Szindbád fantasztikus utazásai
- A törpék új világa
- Hódító hódok
- Űrdinkák
- Spirou és Fantasio
- Gazvezír
- Dinódili
11.05 Csőrre töltve
Benne:
- Szilveszter és Csőrike kalandjai
- Bolondos dallamok
11.30 Mágusok
Ausztrál-lengyel filmsorozat - 11.
12.00 Bravo tv
Ifjúsági magazin
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc magazin
Kisállattartók magazinja
13.40 Mark Twain és én
Amerikai kalandfilm
15.25 Twist Moszkvában
Francia vígjáték
17.05 Kung-fu
Amerikai kalandfilmsorozat - 22.
17.55 Robin Hood legújabb kalandjai
Amerikai filmsorozat - 9.
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Galla-mappa
Galla Miklós kedvenc reklámfilmjei
20.00 Fertőzésveszély
Amerikai akcióthriller
21.35 Nincs menekvés
Amerikai thriller
23.10 Híradó
23.25 Nikita, a bérgyilkosnő
Amerikai akciófilm-sorozat - 11.
0.15 Fókusz plusz (ismétlés)
0.40 Divatklip

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
Benne:
- Pizsamás banánok
- Rocky és Bakacsin
- Tesz-vesz város
- Urmel
- Blinky Bill
- Igazi szellemirtók
- Kutyavilág
- Sandokan
9.50 Gimidili
Amerikai vígjátéksorozat
10.20 Az ifjú Superman kalandjai
Amerikai kalandfilmsorozat
10.50 Egy úr az űrből
Amerikai vígjátéksorozat
11.20 Családi kötelékek
Amerikai vígjátéksorozat
11.50 Madison
Kanadai ifjúsági sorozat
12.15 Partytévé
13.15 Slágerlista
13.45 Miért éppen Alaszka?
Amerikai filmsorozat
14.40 Shane
Amerikai westernfilm
16.50 Kaméleon
Amerikai bűnügyi sorozat
17.45 Sentinel - Az őrszem
Amerikai akciófilm-sorozat
18.40 Álomsztori
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
20.00 Robotzsaru
Amerikai sci-fi akciófilm
21.50 Jerico-láz
Amerikai akciófilm
23.25 Meghökkentő találkozások
Amerikai filmsorozat
24.00 Szex-tett
Amerikai erotikus film

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Gazdakör (ismétlés)
6.05 Régiók (ismétlés)
6.35 És múlnak az évek... (ismétlés)
7.05 Hírek - Reggeli muzsika
7.20 Összkép (ismétlés)
7.50 Billy, a macskakölyök
Angol rajzfilmsorozat - 23.
8.15 Tesz-vesz város II.
Francia-kanadai film - XIII/3.
8.35 Hogyan készülnek?
9.00 Hej, hej, helyesírás! (ismétlés)
9.15 Nyelvőrző (ismétlés)
9.30 Zengő ABC
9.40 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 Európai művészeti iskola
Holland képzőművészeti sorozat
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Élő egyház
12.35 Postabontás
12.50 Muzsika-szó (ismétlés)
13.20 Kisvakond
13.25 Anziksz
13.45 Németország nulla év
Olasz játékfilm (FF)
14.55 Néhány perc Latabár Kálmánnal - IX/3.
15.15 Csak véletlen volt
Amerikai film Fred Astaire-ről
16.25 Föld körül az Equator vitorlással - 18.
16.50 A zene arcai
17.25 Mese
18.00 Híradó
18.20 Tálentum
18.55 Csapdában
Angol tévéfilmsorozat - IV/3.
19.45 Sztárok a pálmák alatt
Francia dokumentumfilm
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 Lila taxi
Francia játékfilm
23.35 Híradó
23.55 Vers (ismétlés)
24.00 A szép bajkeverő
Francia játékfilm - II/2.

HBO

6.30 Repülj velem!
Amerikai kalandfilm
8.20 Aladdin
Amerikai rajzfilm
9.15 A tó titka
Amerikai kalandfilm
11.00 Melrose Place
Amerikai sorozat
11.50 Percy, a parkőr - A vihar után...
Angol rajzfilm
12.20 Tükröm, tükröm...
Amerikai romantikus vígjáték
14.25 Otthon, édes...
Amerikai filmdráma
16.05 Drágám, a kölykök összementek!
Amerikai vígjáték
17.40 Kiszámolós
Amerikai kalandfilm
19.05 Egyről a kettőre
Amerikai sorozat
19.30 Jó barátok
Amerikai sorozat
20.00 Dalok szárnyán
Amerikai romantikus életrajzi film
22.10 Mennyi? 30!
22.45 A félelem országútján
Amerikai thriller
0.20 Intim részek
Amerikai filmdráma
2.10 Con Air - A fegyencjárat
Amerikai akciófilm
4.05 Dalok szárnyán
Amerikai romantikus életrajzi film

TV3

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
10.50 72 óra (ismétlés)
11.15 A rejtelmes sziget
Amerikai kalandfilmsorozat
12.15 Conan, a kalandor
Amerikai kalandsorozat
13.10 Flipper, a delfin
Amerikai kalandsorozat
14.00 Babylon 5
Amerikai sci-fi sorozat
14.55 Hamisító a pácban
Amerikai vígjáték
16.40 Beverly Hills 90210
Amerikai sorozat
18.30 Hír3
19.00 Roseanne
Amerikai komédiasorozat
19.30 M.A.S.H.
Amerikai komédiasorozat
20.00 A kulcsember
Amerikai kalandsorozat
20.55 Végtelen határok
Amerikai sorozat
21.50 Puszta formalitás
Amerikai-olasz film
23.50 Foci a javából: az angol bajnokság legszebb pillanatai
0.50 Eleven (ismétlés)
1.30 VH-1

MSat

7.00 Hé, Arnold!
7.30 Rocko
8.00 Jaj, a szörnyek!
8.30 Pete és kis Pete
9.00 KaBlam!
9.30 Ren és Stimpy-show
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Pete és kis Pete
11.30 Fecsegő tipegők
12.00 Rocko
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Kenan és Kel
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 Hódító hódok
15.30 Global Guts
16.00 Sok hűhó
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Pete és kis Pete
19.00 Vahur
19.30 Ugródeszka
20.00 Embervadászat
Amerikai akciófilm
21.30 Az erő évszázada
Amerikai sci-fi
23.05 Vahur (ismétlés)
23.30 Music Box

Szív TV

6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Music Box
14.30 Virtuózok
15.30 Csengetett, Mylord?
Sorozat (ismétlés)
16.30 Pávák tavasza
Sorozat
17.30 Egy hátizsákra való kaland
Sorozat (ismétlés)
18.00 Ügyvédelem
18.30 A XXI. század sportjai
19.00 Hívd Andreát! (ismétlés)
19.30 Egy hátizsákra való kaland
Német ifjúsági sorozat
20.00 Celeste
Sorozat (ismétlés)
21.00 Holcroft-szövetség
Amerikai akciófilm
22.30 Csengetett, Mylord?
Angol sorozat
23.30 Music Box
0.10 Tipp-top
0.25 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése