2014. szeptember 9., kedd

Tv műsor - 2001. március 29. - Csütörtök

M1


05.42 Hajnali gondolatok
05.45 Agrárvilág
06.00 Ma reggel
08.30 Ezredforduló
08.35 Mindent a szerelemért
Brazil sorozat. 195-196.
09.35 Naprakész magazin
12.00 Híradó délben
13.00 Slovenski utrinki
Szlovén nemzetiségi műsor
13.25 Együtt
Velünk élő kisebbségek
14.00 Sivatagi show
Dél-afrikai vígjáték (1974)
15.35 Lurkó-kupa
Sportműsor gyerekeknek
15.50 Ezredforduló (ismétlés)
16.00 Gyerekeknek!
- Az egér és az ökör
Kínai rajzfilm
- 16.10 A ló nem aranyhal
Ír ifjúsági dokumentumfilm
16.30 Katolikus közösség
Érsekvadkert
16.55 Érintő
Drogellenes magazin
17.25 Unokáink is látni fogják
Osskó Judit műsora
17.50 Helyünk Európában
10/9.: Ki korán kel...
18.00 Híradó hatkor
18.20 Szerelmek Saint-Tropez-ban
Francia tévéfilmsorozat (III.)
5/5.: A szökés
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó este
19.53 Sporthírek
20.05 Azerarc
Francia tévéfilmsorozat, 18/15.
21.00 Humoriskola
Keresek egy embert
Sándor György műsora
22.00 Híradó este
22.10 Aktuális
22.30 THÉMA
22.45 72 óra
Hétvégi kulturális ajánlóműsor
23.15 Bogányi Gergely zongoraestje
a Zeneakadémián
Chopin összes zongoraműve
00.15 Ezredforduló (ismétlés)

M2


05.42 Hajnali gondolatok
05.45 Agrárvilág
06.00 Ma reggel
08.35 112
Bűnügyi magazin
09.25 Hon-lap
Krónikás ének 2001-ből
09.55 A Balaton élete
5/1.: A Balaton kövei
10.25 ...e föld sebei
Mi marad a hegyből? - Bélkő
10.45 Kapcsolatok
Együtt élő népek a Kárpát-medencében
13/1.: Benda Kálmán: Történeti áttekintés
11.25 Koffer (A Kanári-szigetek)
Utazási magazin
11.50 Örökségünk
Aborák Szatmárban
12.05 Szerelmek Saint-Tropez-ban
Francia tévéfilmsorozat (III.)
5/1.: Eggyel több lépés
12.55 Zenelánc
Beethoven: Menüett
13.00 Híradó délben
14.00 Főtér
"Fedezzük fel Magyarországot!"
Kunszentmiklós és környéke
15.30 Nem jogerős
Jogi show
16.00 Iskola utca (Tudóra)
17.20 Jelfák
Erdőlegény, Gyertyán-völgy
17.30 MMM - Mi? Mennyi? Miért? (A divat)
18.00 TS
Magyarország-Horvátország
válogatott jégkorongmérkőzés
19.40 Tévétorna Norbival
19.45 Esti mese
- Töf-töf elefánt: Ki lesz a gólkirály?
- Feodor: Ajax eltévedt
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek
20.45 Helyünk Európában
10/9.: Ki korán kel...
20.50 Ezredvégi Magyarország
Győr-Moson-Sopron megye
21.45 Magyar félmúlt
A törvénytelen szocializmus - Recsk, 1950-53 - Egy titkos kényszermunkatábor, 1-2.
23.15 Záróra
00.15 Az álom én vagyok
Zelki János műsora
01.40 Éjszakai választék
Benne:
- 01.50 Aktuális
- 02.15 Iskola utca
- 03.35 Zöldpont
- 04.00 TS: Magyarország-Horvátország válogatott jégkorongmérkőzés

RTL Klub


06.30 Reggeli
08.55 Joker
09.05 Ismétlések
Benne:
- 09.05 Receptklub
- 09.20 Tiltott szerelem
Venezuelai tévéfilmsorozat, 21.
- 09.45 Titkok és szerelmek
Mexikói tévéfilmsorozat, 61.
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show ebédidőben
Benne:
- 11.30 Ünnepnaptár
Vallási műsor
- 11.55 Joker
- 12.30 Receptklub
- 12.55 Joker
- 13.00 Híradó (déli kiadás)
- 13.20 Kavalkád
Nemzetiségi magazin
13.40 Második csók
Francia tévéfilmsorozat, 53.
14.05 Helene és a fiúk
Francia tévéfilmsorozat, 171.
14.35 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
Amerikai sci-fi sorozat
53.: Válsághelyzet
15.25 Paula és Paulina
Mexikói tévéfilmsorozat, 53.
16.10 Joker
16.15 Terra Nostra
Brazil tévéfilmsorozat, 62.
17.10 Joker
17.15 Híresek és gazdagok
Argentin tévéfilmsorozat, 24.
17.40 Maria
Mexikót tévéfilmsorozat, 53.
18.30 Híradó (esti kiadás)
18.55 Legyen ön is milliomos!
Vágó István vetélkedőműsora
19.25 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.55 Barátok közt
Magyar tévéfilmsorozat, 1027-1028.
20.25 Esti Showder
Fábry Sándorral
22.05 Az igazságosztó
Amerikai akciófilm-sorozat
9.: A feketeleves
22.50 Közvetítés az Amstel Jam-koncertről
23.40 Híradó (késő esti kiadás)
23.55 Antenna
Euroatlanti magazin
00.25 Fókusz (ismétlés)

TV2


06.00 Jó reggelt, Magyarország!
09.00 Délelőtt a tv2-vel!
Benne:
- 09.00 Stefanie
Német kórházsorozat
- 09.55 Magyar borok - magyar borvidékek
- 10.20 Közvetlen ajánlat
- 11.20 Reggeli gondolatok
- 11.25 Magyar történelmi arcképcsarnok
- 11.30 Kamarazene
Kapolcsról, a Művészetek völgyéből
- 11.55 Csupa-csupa élet
Német tévéfilmsorozat
12.30 Családban marad
Amerikai vígjátéksorozat
12.55 A lányok angyalok
Amerikai vígjáték (1962)
14.45 Xena
Amerikai fantasyfilm-sorozat
15.30 Milady
Argentin tévéfilmsorozat
16.00 Ramona
Mexikói tévéfilmsorozat
16.45 Acapulco szépe
Mexikói tévéfilmsorozat
17.10 Fiorella
Perui tévéfilmsorozat
18.00 Sebzett szívek
Mexikói tévéfilmsorozat
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Gyerekszáj
19.20 Most vagy soha!
20.00 Vad angyal
Argentin tévéfilmsorozat
20.30 Az év hangja
Csiszár Jenő tehetségkutató műsora
21.30 Airplane 2
Amerikai vígjáték (1982)
Közben: Kenósorsolás
23.00 Jó estét, Magyarország!
23.45 Korridor Love
Szerelem és környéke
Interaktív éjszakai műsor Kánya Katával
00.30 Vissza a rivaldafénybe
Olasz zenés film (1968)
02.25 Vers éjfél után

Forrás: Otthon talált Színes RTV (2001/13)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése