1999. január 25., hétfő

Tv műsor - 1999. január 25. - Hétfő

MTV 1

5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
(hírműsor)
6.00 Szabadság tér
(reggeli információs műsor)
Benne:
6.00, 7.00, 8.00 Híradó
8.30 Szalaghírek
6.30, 7.30 Hírek - Lapszemle
9.00 Bor és hatalom
9.35 Kincsestár
11.05 Dharma és Greg, avagy kettőn áll a vásár
(amerikai sorozat - 17.)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/65.)
13.30 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 16.)
14.20 Alfa szolgálat
14.35 Reflektorfényben
Janza Kata
15.10 Derült égből egy család
(német sorozat - 33.)
16.00 Patrin - Üzenet - Vorba
(cigánymagazin)
16.25 Domovina
17.00 Segítőtárs
17.15 Új Reflektor Magazin
17.45 Körzeti híradók
18.00 Gyorssegély
18.10 Euro-percek
18.15 Ki marad a végén?!
Taktika és tudás játéka
18.40 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
18.45 A legkisebb Ugrifüles
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A legjobb szándékok
(svéd sorozat - 4/4.)
21.30 Tinédzserparti - nem csak fiataloknak
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Szabad verseny
23.05 Lute, egy öntörvényű élet
(spanyol sorozat - 5/4.)

MTV 2

7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
Fejezetek a magyar művelődés és tudomány történetéből; Távoktatás a gyakorlatban; Szakértők, könyvajánló, évforduló
9.00 Évgyűrűk
9.30 Tanoda
10.30 Szomszédok
(teleregény - 195., ism.)
11.00 Tanoda plusz
Iskolatárs
12.00 Gazdatévé (ismétlés)
12.30 Híradó - Időjárás
12.45 AKT
12.55 Lezáratlan akták
13.00 Tévémagiszter (ism.)
14.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism. - 193/130-132.)
15.30 Kincsestár
17.00 Magyarország ma
Útmentén, útban
17.30 Mesetár
- Kukori és Kotkoda
(rajzfilmsorozat)
- Kiskosár kalandjai
(bábfilmsorozat)
- Állati pótpapa
(német rajzfilmsorozat)
17.50 Van öt perce?
Bartók: Román népi táncok
18.00 Telesport
Tisza Volán SC Pick Szeged-Dunaferr SE
Férfi kézilabda-mérkőzés
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Az Újvilág ajándékai
(német sorozat - 3/2.)
Az új élvezetek
21.20 Mac
(amerikai film)
23.15 Lélektelenül?!
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ism.)
10.00 Megveszem ezt a nőt
(mexikói sorozat - 21-22.)
10.50 Az első csók (ism.)
11.15 Országház (ism.)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 12.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- Krokodil kommandó
- Dragon Ball Z
- Varázslatos álmok
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 229.)
16.25 Meri vagy nem meri?
16.30 Esmeralda
(mexikói sorozat - 31.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 20.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 127-128.)
20.00 Meglepő és Mulatságos Friderikusz Sándorral
(show-műsor)
22.15 Híradó - Időjárás
22.30 Adrenalin
0.05 Pont hu
Multimédiás magazin
0.35 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.55 Divatklip

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 67.)
9.45 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
10.15 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.45 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
11.10 Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozat)
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Gyökereink
(kisebbségi magazin)
13.00 A tudás titkai
(ismeretterjesztő magazin)
13.30 Szeretném, ha megszületnél
15.10 Kedves nővérkék
(német sorozat - 125.)
15.35 Acapulco-öböl
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 335.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 97.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.25 Plusz
19.55 Baywatch - Forró éjszakák
(amerikai-német sorozat)
20.45 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat)
Vakrepülés
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Zsarublues
23.30 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
24.00 Kuk@c
0.30 Vers éjfél után
Wass Albert: Üzenet haza
Elmondja: Bitskey Tibor

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika: Rege
9.05 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
9.25 Közép-európai magazin
10.00 Heti hírmondó (ism.)
10.55 Latin-amerikai táncok magyar bajnoksága
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Minoritates Mundi(ism )
13.15 Kövek variációi
13.35 Zöldszem, Zöldfül (ism.)
14.05 Ami igaz, az igaz
14.25 Űrhajónk, a Föld (3.)
14.35 Csillagjel (ismétlés)
15.05 Tarkabarka
16.05 Katedra nélkül
Útban 2000 felé
16.30 ...és még egymillió lépés
(sorozat - 18/7.)
17.20 Szimba, az oroszlánkirály - 5.
(rajzfilm)
18.00 Híradó
18.20 Héthatár
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Marguerite Volant
19.50 Százhangú orgona
(sorozat - 4/3.)
20.20 Kalotaszeg nagyasszonya
(dokumentumfilm)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Sztálin (4/2.)
22.35 Nagypapa csodaországa
(finn dokumentumfilm)
23.30 Beavatás
23.45 Híradó
24.00 Vers
0.05 Palota a Volhonka utcában - A Puskin Múzeum
(finn-orosz sorozat)

HBO


6.30 Állati élet
7.25 Zenemánia: Gipsy Kings - Tierra Gitana
(koncert)
8.30 Elnökcsemete
10.10 Spitfire Grill
12.05 Értelem és érzelem
(amerikai vígjáték)
14.20 Három kívánság
16.15 Kettőn áll a vásár
17.55 A boldogító nem
(amerikai vígjáték)
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Golden Globe-díj-átadás 1999.
22.05 Segítség, karácsony!
23.40 Az utolsó órán
(dán horror)
1.00 Larry Flynt - A provokátor
3.10 Félmaréknyi esély
(amerikai sci-fi)
4.40 Fargo
(amerikai krimi)

TV3


5.50 Napkelte
(információs magazin)
Benne: Kereszttűz; Kinn padon; Sport plusz; Tetszik - nem tetszik; Hír3
12.40 Video Hits No. 1.
(könnyűzenei klipek)
16.40 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
17.10 Jövőnéző (ism.)
17.40 Dinasztia
(amerikai sorozat - 117.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 A felügyelőnő
(német sorozat - 20.)
Az amulett
20.50 Klute
(amerikai film, 1971)
22.40 Esti gyors
(élő háttérműsor)
23.25 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism.)

MSat


6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ism.)
7.30 Clarissa
(amerikai sorozat, ism.)
8.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
16.00 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor
19.00 Music Box Top Ten
(kívánságműsor)
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 A vadász éjszakája
(amerikai krimi)
21.45 MSat Klub
22.15 Alak-Art
(kulturális híradó, ism.)
22.45 A3-k vonal
23.45 Music Box


Szív TV

6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.25 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Terhestorna
16.15 Információs magazin
16.30 G. I. Joe
(amerikai rajzfilm)
17.00 Lesen
(sportmagazin)
18.00 Konyhashow (ismétlés)
18.30 Közelkék - 107
(rendőrségi magazin)
19.00 Színház-tűznéző
19.30 Szúróláng
(tűzoltó magazin, ism.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 123.)
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box
0.30 Napraforgó
0.40 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése