2000. október 10., kedd

Tv műsor - 2000. október 10. - Kedd

M1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 A bestia (226.)
9.00-11.25 Naprakész magazin
Mindenkinek minden
9.05 Torna Norbival
9.10 Kérdezz, hogy segíthessünk!
9.40 Délelőtti rendelés
10.20 Automobil
11.05 Ízlelő
11.15 Agóra
11.25 Mindent a szerelemért (232.)
12.00 Híradó délben
12.57 Millennium
Kner Izidor
13.00 Srpski Ekran
13.25 Unser Bildschirm
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Emlékezetes előadások, emlékezetes pillanatok
Csárdáskirálynő
14.35 „Képes könyv”
Kötelező és ajánlott irodalom a képernyőn
Csokonai Vitéz Mihály: Dorottya
vagyis: A dámák diadala a fársángon
Furcsa vitézi versezet (1973, ism.)
15.50 Ezredforduló
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 KiberNET
Ifjúsági informatikai magazin
16.35 Zöldpont
(szabadidősportok magazinja)
17.00 Hon-lap
Krónikás ének 2000-ből
17.30 Katolikus krónika
18.00 Híradó hatkor
Benne: Körzeti híradók
18.15 Miénk a vár...
(cseh sorozat - 6.)
Gáncsvetés
19.05 Alaphangok
19.15 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás
19.56 Millennium
Kner Izidor (ism.)
20.00 Hazug csókok
(amerikai tévéfilm)
21.30 ...hol nem volt...
Petrasovits Anna
22.00 Híradó este
22.10 Aktuális
22.30 Théma
22.45 Alaphangok (ism.)
22.50 Magyar Szalon
Heti kulturális magazin
23.15 Erdély Miklósra emlékezünk
23.30 BBS - Ami a moziforgalmazásból kimaradt
Álommásolatok
(magyar film) FF
1.05 Ezredforduló (ism.)

M2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Szörnyű idő
Az aradi vértanúk emlékezete
Irodalmi dokumentum-összeállítás korabeli naplók, versek, levelek alapján
9.00 Az MTV archívumából
Benne:
9.00 Zenés TV-Színház
Lendvay Kamilló: A bűvös szék
(tévéopera)
9.45 Zenés TV-Színház
Farkas Ferenc: A bűvös szekrény
Az opera tévéváltozata
10.50 Nevetett ma már?
Krúdy Gyula: Ismerősömet megsöprűzték
11.05 Magyar golgota
Az aradi Kultúrpalotában őrzött és a nagyközönség elől évtizedek óta elzárt ereklyegyűjtemény bemutatása
12.00 Déli harangszó
12.05 A mi kis családunk
(német tévéfilmsorozat - 33.)
Fekete, piros, sárga
13.00 Híradó délben
- Millennium
Kner Izidor
14.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
14.30 Ablak
Közéleti szolgáltató magazin
15.30 Operettről operettre
Összeállítás archív tévéfelvételekből
16.00 Iskola utca - Tanodú
17.30 Fogadóóra
18.00 A hazudós
(lengyel film)
19.40 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.45 Esti mese
A Kiscsacsi kalandjai
(magyar bábfilmsorozat)
Mirr-Murr festő lesz
20.00 Híradó este
20.34 Sporthírek - Időjárás-jelentés
- Millennium
Kner Izidor (ism.)
20.45 Tetőtéri történetek
(magyar dokumentumfilm)
21.25 Régi Kalotaszeg
(magyar dokumentumfilm)
21.35 Veszélyes szenvedély
(holland film)
23.15 Záróra
0.15 Az álom én vagyok
Zelki János műsora
Éjszakai választék
1.50 Aktuális
2.15 Hon-lap
Krónikás ének 2000-ből
2.40 Iskola utca
Tanodú (ism.)
4.15 TS (ism.)

RTL Klub


6.30 Reggeli
Benne: Mire gondolok?
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat, ismétlés)
9.45 Julieta
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne:
- Ünnepnaptár
- Mire gondolok?
- Recept Klub
- Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.30 Kalandos nyár
(francia sorozat - 37.)
14.20 Bouge
(francia film)
16.00 Julieta
(mexikói sorozat - 27.)
16.50 Joker
(telefonos villámjáték)
16.55 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 86.)
17.20 Joker
(telefonos villámjáték)
17.25 Hegylakó
(amerikai kalandfilmsorozat - 28.)
Bátorság
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
(közszolgálati magazin)
20.00 Barátok közt
(magyar sorozat)
20.25 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 1.)
Weaver a nyerő
21.15 Tango és Cash
(amerikai akciófilm, 1989)
23.15 Híradó
Késő esti kiadás
23.35 Gyilkosság zárt ajtók mögött
(francia bűnügyi vígjáték)
1.00 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.30 Divatklip

TV2


5.45 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.25 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
9.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
10.00 Hetes csatorna
(magyar vígjátéksorozat)
10.30 Hurrá, utazunk!
11.00 Közvetlen ajánlat
11.10 Autószalon
11.25 Ablak Európára
11.55 Anya csak egy van
(amerikai vígjátéksorozat)
12.25 Jó barátnők
(német sorozat)
13.20 Lángoló part
(francia-német-olasz kalandfilmsorozat)
15.10 Mókás hekus
(amerikai krimisorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat)
16.25 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat)
17.10 Camila
(mexikói sorozat)
17.40 Esperanza
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Gyerekszáj
19.15 Most vagy soha! - Multimilliomos
20.00 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 Walker, a texasi kopó
(amerikai akciófilm-sorozat)
21.30 Túl a csúcson
(amerikai akciófilm, 1987)
23.20 Jó estét, Magyarország!
Kenósorsolás
0.10 A szeretet földje
(amerikai film, 1992)
2.05 Háló@Világ
Életvitel az interneten
3.10 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Plusz egy óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Műsorajánlat
9.10 Millenniumi Krónika (ismétlés)
9.40 Emlékképek (ismétlés)
10.05 Mozidélelőtt
A matador
(olasz játékfilm)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Vörösmarty Mihály: A vén cigány
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Napóra (ismétlés)
12.50 Tükör (ismétlés)
13.20 Tele-enciklopédia
Mit kell tudni a mezőgazdaságról?
(spanyol sorozat)
13.40 Ami igaz, az igaz (ism.)
13.55 Királyhelmec
(magyar ismeretterjesztő film)
14.25 Expedíció hét kontinensen át
(horvát ismeretterjesztő film - 18/5.)
Csomolungma - A Föld szülőanyja
14.50 Kaland és felfedezés
Égi vízistenek, angyalok, démonok
15.20 Magyar történelmi arcképcsarnok
Jellasics (ismétlés)
15.40 Különleges állatok nyomában
16.10 Etűdök építészetre
(francia ismeretterjesztő sorozat - 5.)
A Picardiai múzeum, Amiens
16.40 Gyerekek a nagyvilágból
Az én iskolám
Thaiföld
(francia rövidfilmsorozat)
17.00 Forrásvidék
Civil kulturális szervezetekről
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Gazdakör
19.30 A 20. század száz híres fotója
19.40 Így jöttünk
Meghallgatás
(magyar rövidfilm)
19.50 A kis Valentino
(magyar játékfilm)
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Ezredforduló
Újjáéledő kulturális örökségünk
22.05 Új lengyel film
Az akció neve: Samum
23.35 Beavatás (ism.)
23.50 Híradó - Vers (ism.)

HBO


6.30 Lesz ez még így se!
8.50 Halálos fegyver 4.
11.00 Időgéppel a lovagkorba
12.30 Nem vagyunk már ugyanazok
14.05 Az anyósom
15.50 Házasságszerzők
17.30 A függetlenség napja
20.00 A két part között
21.35 A játék ördöge
23.55 Vízözön
1.35 Óvszerháború
(amerikai vígjáték)
3.05 Gerjedek a vonalaidra
4.40 RobbanóFejek
(amerikai film)

Magyar ATV
5.50 Nap-kelte
Információs magazin
9.05 Topshop
9.40 Tengerre, magyar!
Horvátországi utazások
10.00 Csillagszem
10.35 Autósvilág
11.10 Mozivarázslat
11.45 Jogban járás
12.15 Autós-motoros magazin
12.50 Kulturális kalauz
13.15 Millennium 2000
13.50 Zrínyi - a Horvát Nemzeti Színház vendégjátéka a Magyar Állami Operaházban
14.45 Topshop
15.20 Csak TERmészetesen!
17.10 Nagyvizit
17.30 Magazin
18.00 Napnyugta
19.00 ATV Híradó
19.30 Ingatlanpiaci körkép
20.00 Alexebbek
Műsorvezetők: Alex Tamás, Vincze Lilla
21.00 Látók, szóljatok
Reisinger János előadása
21.35 Színházi látcső
22.00 ATV Híradó, lapszemle
22.40 Vajdahunyadvári koncertek
Összefoglaló
23.15 Premier plan
24.00 Himnusz

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése