2015. február 10., kedd

Tv műsor - 2001. június 23. - Szombat

M1


6:30: Agrárvilág
- válogatás
6:45: ma reggel
- Válogatás
7:40: GYEREKEKNEK!
Kék egér - Magyar mesefilmsorozat
Verebek (ism.)
7.45: Kukori és Kotkoda
Magyar rajzfilmsorozat
Volt, nincs (ism.)
7.55: Sebaj Tóbiás
Magyar animációs filmsorozat
Sebaj Tóbiás és a rab madár (ism.)
8.00: A nagyeszű sündisznócska
Magyar bábfilmsorozat
Sündisznócska lovagol (ism.)
8:25: Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8:35: Tizenkét állat
Kínai rajzfilmsorozat
8:45: Legyél te is Bonca
Ifjúsági tévéfilm (1984.-ism.)
10:00: Hol-mi?
Szabadidős programajánló magazin
Nagy György műsora
10:25-11:55: Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
12:00: Déli harangszó
12:01: Hírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Kosztolányi Dezső (ism.)
12:05: Bravo TV
12:55: TS - Forma 1.
Európai Nagydíj - Időmérő edzés - Közvetítés a Nürburgringről
14:05: Delta
14:35: Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje
74. Rész
15:00: Magyar gyárak a millennium korában
6. rész: Óbudai Gázgyár
15:25: Jani házhoz megy...
15:55: TS - Vízilabda EB
Női mérkőzés a 3. helyért
17:10: TS - Borsodi Liga
MTK Hungária FC - Újpest FC labdarúgó-mérkőzés
19:22: Szót kér a természet!
Nagygoda (ism.)
19:30: Híradó
19:53: Sporthírek
Időjárás-jelentés
Millennium - Kosztolányi Dezső (ism.)
20:05: Lottóshow
20:30: Szatelit
21:25: TS - Vízilabda EB
Gála
21:45: Neveletlenek
Angol film
23:30: A gyilkos és gyermeke
Német tévéfilm

M2


0:01: Bravo TV
1:10: Évgyűrűk
1:35: Ablak
Közéleti szolgáltató magazin
2:10: Zanzibár
3:50: TS - Borsodi Liga
MTK Hungária FC - Újpest FC labdarúgó-mérkőzés
4:30-7:21: TS - Vízilabda EB
Elődöntők - Férfi vízilabda-mérkőzések
7:25: Kég Ég Légitársaság
Ausztrál tévéfilmsorozat
21. rész: Nincs titok
8:10: Agrárvilág
válogatás
8:25: Roma Magazin
8:50: Domovina
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
9:15: Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
9:40: Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
10:05: Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
10:35: Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
11:00: Slovenski Utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
11:25: Együtt
Velünk élő kisebbségek
11:50: Néprajzi értékeink
A bukovinai székely festékesek
12:00: Déli harangszó
12:05: Miénk a vár...
25. rész: Ki a legény a gáton?
13:00: Szól a hegedű
Nótázzunk együtt a 100 tagú Cigányzenekar művészeivel
14:00: Állatmesék
A kutya és a szerelmesek
15:15: Európa Galéria
A CIRCOM REGIONAL műsoraiból
15:45: A kakasdombi zsaru
Apa tigris
16:30: Operettről operettre
17:00: Extrém koktél
17:15: Zenebutik - Zenehíd
Juhász Előd műsora
18:10: Hovatovább!
Rókusfalvy Pál SHOWrakoztató játéka
19:05: TS - Atlétikai EK
Összefoglaló
19:40: Esti mese
- Frakk a macskák réme Magyar animációs mesefilmsorozat Szerénke művelődik
- Süni és barátai Magyar animációs mesefilmsorozat Szív-alakú torta
20:00: Híradó
Millennium - Kosztolányi Dezső
20:20: Sporthírek
Időjárás-jelentés
20:30: Vedd kezedbe a sorsod!
Szondi Lipótról, a sorsanalízis megalkotójáról
21:25: Németh László: Szörnyeteg
Dráma két részben

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: https://web.archive.org/web/20010622225841/http://www.mtv.hu/tvmusor/index.php3?nap=6

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése