1999. július 15., csütörtök

Tv műsor - 1999. július 15. - Csütörtök

MTV 1


5.57: Hajnali gondolatok
6.00: Szabadság tér
Reggeli információs műsor
Benne: 6.00 és 7.00: Híradó
6.30: Regionális hírek, lapszemle
7.30: Hírek, lapszemle
8.00: Regionális hírek
9.00: Bor és hatalom
Katalán sorozat, 88/8.
9.30: Szünidei matiné
Zsebtévé
10.00: Feles Elek
10.05: Szervusz, Szergej!, 1.
Szórakoztató bohócműsor
10.30: „Én táncolnék veled”: Szamba
10.45: Kerek világ: Nyár, virágok
10.55: Thalassa - A tenger magazinja
10.: Sóval a szelek szárnyán
11.30: A homok titkai
Brazil sorozat, 180/56.
12.00: Híradó
12.30: Szerelmek Saint-Tropez-ban
Francia filmsorozat
65/34.: Családi ügy
13.25: Együtt
Szórvány; Velünk élő kisebbségek
14.25: A pampák királya
Brazil filmsorozat - 130/61. (ism.)
15.20: Kincsestár
16.55: Szívtipró gimi
Ausztrál tévéfilmsorozat - 170/153.
17.45: Körzeti híradók
18.00: Zsoltár gyermekhangra
Vesperás a Szent István-bazilika fiúkórusával
18.25: Kérem a következőt!
Magyar rajzfilmsorozat
13/13.: Az ő ábrándos lelke (ism.)
18.40: Teljes napfogyatkozás Magyarországon
18.50: A bestia
Brazil tévéfilmsorozat - 240/227.
19.15: Gyerekeknek!
Pampallini és a hangyász
19.30: Híradó, Sporthírek
20.00: Szomszédok
Teleregény, 319.
20.30: Ki marad a végén?
Játékmester: Rózsa György
21.00: Csillagok égen és földön
Bruce Lee - A halhatatlan Sárkány
22.05: Aktuális
22.25: Kenó-sorsolás
22.30: MM
22.35: Zumbühl őrmester
Svájci-német film (1994)
0.20: Képújság

MTV 2


5.57: Hajnali gondolatok
6.00: Szabadság tér
Reggeli információs műsor
9.05: Aktuális
9.30: Kincsestár
11.00: Gyermekbarát: Tanoda
12.00: Szomszédok
Teleregény, 299. fejezet (1998)
12.35: Híradó
13.00: Tévémagiszter - repríz
A közművelődési hetilap adásaiból
14.00: Szünidőre
Benedek Elek meséi: Babszem Jankó
14.15: Csörgősipka: Tehát
14.35: Teniszsuli
14.50: Fürkész történetei: A naptár
15.20: Zenélő gyermekkezek
15.30: Délutáni mozi
Telefonos kisasszonyok
Angol tévéfilmsorozat
8/1.: Tűzkeresztség (ism.)
16.55: Nemzeti értékeink
Az egri történelmi borvidék
17.05: Hrvatska krónika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
17.30: Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
18.00: Ekkehard
NSZK-magyar tévéfilmsorozat
6/5: Szerelem és halál
18.55: TS Öttusa-vb
Női selejtező
19.30: Mesetár
- Magyar népmesék: Méhek a vonaton
- A kis csacsi kalandjai
- Mirr-Murr, a kandúr: Az űr-macska
- Vizipók-csodapók: Víz alatt, föld alatt
20.00: Híradó, Sporthírek
20.30: Menedékem, a Tisza
Horgászszemmel a Tiszán
Montskó Éva műsora
21.25: TS
Öttusa-vb: Női selejtező, összefoglaló
22.10: Mélyvíz

RTL Klub


6.30: Reggeli
Jókedvű ébredés
9.10-12.57: Ismétlések
9.10: Receptklub
9.20: Rajzfilmklub
10.30: Második csók
Francia filmsorozat, 30.
11.00: Televásár
11.30: Dóra mozija
12.00: Paula és Paulina
Mexikói filmsorozat, 18.
12.57: Mire gondolok?
13.00: Hírek
13.10: Élettér
Életmódmagazin
13.20: Receptklub
13.30: Televásár
14.00: Klipklub
14.25: Rajzfilmklub
Benne:
- Juharfalva lakói
Japán rajzfilmsorozat
- Kenguk
Francia rajzfilmsorozat
- Varázslatos álmok
Francia rajzfilmsorozat (II.)
15.40: Második csók
Francia filmsorozat
31.: Összedől a világ
16.05: Sliders
Amerikai filmsorozat, 4.
16.57: Mire gondolok?
17.00: Renegade - A fejvadász
Amerikai filmsorozat
77.: A váltságdíj
17.52: Mire gondolok?
17.55: Paula és Paulina
Mexikói filmsorozat, 19.
18.45: Híradó
19.15: Fókusz
Közszolgálati magazin
19.50: Cobra 11
Német akciófilm-sorozat, 5.
20.45: A jó fiúk feketében járnak
Amerikai akciófilm
22.25: Híradó, időjárás
22.40: Szakadt szakasz
Amerikai vígjátéksorozat, 13/11.
23.05: Megdöbbentő világ
Műsorvezető: Szellő István
0.05: Fókusz (ism.)
0.35: Divatklip

TV2


5.50: Faluvilág
6.00: Reggeli kiadás
7.00: Jó reggelt, Magyarország!
Színes hírmagazin
9.00: tv2 matiné
Blinky Bill; Rémecskék kicsiny boltja; Boomer
10.00: Délelőtt a tv2-vel
Kedves nővérkék
Német kórházsorozat, 241.
10.25: Kakuk
(talk-show)
10.55: Közvetlen ajánlat
11.20: Mindent tudni akarok
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.25: Plusz
Aktuális magazin
11.50: Mozi délben
Gideon kardja
Amerikai akciófilm, 2/1.
13.40: Egy titokzatos hölgy
Olasz tévéfilmsorozat, 187.
14.45: Gazdagok és szépek
Amerikai filmsorozat, 455.
15.10: Baywatch
Német-amerikai kalandfilmsorozat
16.00: Sunset Beach
Amerikai filmsorozat, 212.
16.45: Luz Maria
Brazil filmsorozat, 19.
17.40: Kassandra
Venezuelai filmsorozat, 86.
18.30: Tények
(hírműsor)
19.00: Szerencsekerék
19.30: Marimar
Mexikói filmsorozat, 86.
19.55: Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.50: Sentinel - Az őrszem
Amerikai akciófilm-sorozat
21.45: Jó estét, Magyarország! - Tények
22.30: Forrongó világ - A haditerv
Amerikai film, 14/7.
23.55: Follow me!
0.25: Segíts magadon!
1.50: Vers éjfél után

Duna TV


5.30: Virradóra
Benne: 5.30-tól félóránként hírműsor
9.00: Reggeli muzsika
Napi műsorajánlat
9.10: Nyári matiné
A varázsvödör, 7.
9.30: A titok
Finn ifjúsági sorozat
6/1.: Árulkodó videófelvétel
10.00: Régiók (ism.)
10.30: Póráz (ism.)
11.05: Külvárosi rendelő
Kanadai tévéfilmsorozat - 7.
11.55: Vers
Thinsz Géza: Változatok egy sóhajtásra
12.05: Lapozó
12.20: Esti kérdés (ism.)
12.30: Elfeledett tájakon (ism.)
13.00: Anziksz
(Bazilika - ism.)
13.15: A meseautó
Magyar film (1934 - ism.)
14.45: Szilícium mindhalálig
Brit ismeretterjesztő sorozat, 3. (ism.)
15.45: A fajok kihalása
Amerikai ismeretterjesztő sorozat
4/3.: Az ember, a gyilkos vadász
16.10: Kitekintő
Osztrák ismeretterjesztő sorozat
8/4.: A bécsi Stephanskirche
16.55: Tele-enciklopédia
32.: Mit kell tudni a vízről?
17.10: Nyelvőrző
Nyelv-szöveg-játék
17.25: Mese
18.00: Híradó
18.20: Alpok-Adria fesztivál
A popielawyi mozi története
Lengyel filmvígjáték (1998)
19.50: Különleges múzeumok
Posta- és Kommunikációs Múzeum
20.10: Váltó
Gazdasági magazin
20.40: Esti kérdés
21.00: Híradó
21.25: Sportpercek
21.40: Éjszakai járat
Benne: Szubjektív színházi kalauz
Moliére: George Dandin
21.45: Játéktér
Színházművészeti magazin
22.15: Haggyállógva Vászka
Magyar film (1995)
23.35: Hírek
23.45: Vers (ism.)

HBO


6.30: Egyről a kettőre
Amerikai sorozat
7.00: Mozimánia
Kaszkadőrparádé
7.50: Kóklerek
Brit vígjáték
9.45: Ellenséges vizeken
Amerikai thriller
11.20: A zsaru családja 2
Amerikai krimi
12.55: Spitfire Grill
Amerikai életrajzi film
14.50: Phoenix és varázsszőnyeg
Brit film
16.30: Boldogságra éhezve
Amerikai filmdráma
18.05: Kóklerek
Brit vígjáték
20.00: Fény felé
Amerikai filmdráma
21.30: Hollywoodi csemegék
Apák és csemeték
22.00: Melrose Place
22.50: Sliver
Amerikai thriller
0.40: Rózsaszín háromszögben
Amerikai dokumentumfilm
1.35: Időcsapdában
Amerikai fantasztikus film
3.10: Sekély sírhant
Brit thriller
4.40: Szív- és lábtörést!
Amerikai vígjáték

TV3


5.50: Nap-kelte
Közéleti információs magazin
Kereszttűz - Kinn, padon - Sport plusz - Tetszik-nem tetszik - Hírek
9.05: Dinasztia
Amerikai sorozat, 62.
11.50: Video Hits No. 1.
16.00: Közvetlen ajánlat
16.30: 72 óra
Kulturális ajánló
16.55: Rablóból pandúr
Amerikai akciófilm-sorozat, 19. (ism.)
17.40: Beverly Hills 90210
Amerikai ifjúsági sorozat, 627.
18.30: Hír3
19.00: Murphy Brown
Amerikai vígjátéksorozat, 24.
A Silverberg fiúk
19.30: Egy rém rendes család
Amerikai vígjátéksorozat, 74.
20.00: Csillagkapu
Amerikai sci-fi sorozat, 12.
Tűz és víz
20.45: Rövidzárlat
Amerikai sci-fi vígjáték (1986)
22.40: Anya csak egy van
Amerikai vígjátéksorozat, 44.
23.05: Hír3 (ism.)
23.35: 72 óra (ism.)

Msat


1.00: Music Box
7.00: Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30: Jaj, a szörnyek!
8.00: Fecsegő tipegők
8.30: Allegra ablaka
9.00: Euréka vára
9.30: A titkos templom legendái
10.00: Global Guts
10.30: Sok hűhó
11.00: Allegra ablaka
11.30: Euréka vára
12.00: Hé, Arnold!
12.30: Fecsegő tipegők
13.00: Rocko
13.30: Pete és kis Pete
14.00: Clarissa
14.30: A titkos templom legendái
15.00: Sok hűhó
15.30: Fecsegő tipegők
16.00: Jaj, a szörnyek!
16.30: Rocko
17.00: Hé, Arnold!
17.30: Clarissa
18.00: Kenan és Kel
18.30: KaBlam!
19.00: Kapásjelző
19.30: Hír-M
19.55: Kereskedelmi műsor
20.00: Fifty-fifty
Amerikai akciófilm
21.40: Kereskedelmi műsor
21.55: A szemtanú halála
Amerikai akciófilm
23.25: Hír-M (ism.)
23.55: Kapásjelző (ism.)
0.25: Kereskedelmi műsor
0.55: Music Box

Szív TV


0.35: Music Box Classic
Közben: 6.50: Tipp-Top
7.00: Bababörze
7.15: Meditációs jóga, terhestorna
10.00, 12.00, 14.00: Kereskedelmi műsor
18.15: Bababörze
18.30: Agrárpiac (ism.)
19.00: Lesen
Sportmagazin (ism.)
20.00: Erőszakra kényszerítve
Amerikai akciófilm
21.30: Music Box
0.10: Tipp-Top
0.35: Music Box

ATV


0.00: Képes magazin
19.00: Műsorismertetés, hírek, időjárás
19.10: Klippercek
19.15: Magyar mesék
19.20: Esti lazító torna
19.25: Könyvajánló
20.00: Derrick
Tévésorozat (ism.)
21.55: Lapszemle
22.00: Útilapu
Utazási magazin
23.00: Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése