1998. december 25., péntek

Tv műsor - 1998. december 25. - Péntek

MTV 1

8.00 Vuk
(rajzfilmsorozat - 4/2.)
8.20 Buci királyfi
(mesejáték)
Az egyetlen ajándék
8.45 Vakond karácsonya
(angol rajzfilm)
9.10 Baktatásaim találkozásai
(sorozat)
Áldás, békesség
9.45 „Emberkék” Gála
11.00 Református istentisztelet
Közvetítés a debreceni Nagytemplomból
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
II. János Pál pápa karácsonyi üzenete és „Urbi et Orbi” áldása
12.40 Tiszta fényesség
Udvardi Erzsébet festőnő vallomásai
13.00 Diadalív
14.00 Szuperbajnok 1.
A legjobb magyar női sportolók versenye
15.45 Família Kft.
Johnny visszatér
16.20 Az aranyrózsa barlangja
(olasz film - 2/2.)
17.55 „Legyen egy szó...”
Karácsonyi üdvözlet
18.00 Karácsonyi mazsolák
Helló, Világ! - Karácsonyi különkiadás
18.50 Chantal útja
(francia-olasz sorozat - 4/2.)
19.45 Híradó - Időjárás
20.00 Valahol Európában
Musical két részben
22.25 Az emberi szív térképe
(angol-francia-kanadai-ausztrál film, 1992)

MTV 2

7.00 Műsorismertetés
7.05 Micsoda óvoda
Tél, csoda!
7.25 Gryllus Vilmos daloskönyve
Fehér karácsony
7.30 Vitéz László vándorútján
Betlehemi történet
8.00 A mindent megváltoztató masina
(lengyel sorozat - 12/5.)
8.30 Öten a szigeten
(angol sorozat - 13/5.)
8.55 Égszínkék madár
9.50 Grant kapitány gyermekei
(szovjet sorozat - 7/2.)
11.00 Református istentisztelet - a debreceni Nagytemplomból
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
II. János Pál pápa karácsonyi üzenete és „Urbi et Orbi” áldása
12.35 Perényi Miklós gordonkázik - 4/2.
13.00 Úton - Franciaország
14.20 Csutak a mikrofon előtt - 2/2.
(tévéjáték, 1977)
15.15 Andersen álmok
Bodza anyóka
15.25 Bóbita (film)
16.10 Széljárta szigetek - 2/2.
16.45 Magyar Ház
17.30 Karácsony Jókaival
17.35 A vasrács
(tévéjáték, 1971)
18.40 A bolondok grófja
(tévéfilm, 1974)
20.10 Egy magyar nábob
21.45 Kárpáthy Zoltán
23.05 Híradó - Időjárás
23.15 Krisztus gyermekkora
0.50 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Bibliai kalandok
7.00 Kölyökklub
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Csőrre töltve
11.30 Rock’n roll-sztori
(amerikai zenés film)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Hanuman majmai
(angol természetfilm)
14.30 Wow!
Slágerlista
14.50 Karácsony Willy Wuff-fal 2.
(német családi film)
16.25 Superman 1.
(amerikai sci-fi)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 87-88.)
20.00 E. T. - A földönkívüli
(amerikai fantasztikus film)
22.10 Karácsony Connecticutban
(amerikai családi vígjáték)
23.45 Híradó - Időjárás
24.00 Egy különleges este Elton Johnnal
1.20 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.40 Divatklip

TV2

6.20 Könyvek könyve
6.45 Karácsonyváró
6.50 Kiskarácsony - Nagykarácsony
8.35 Ludas Matyi
(vásári játék)
9.25 Tabaluga
(német rajzfilmsorozat)
9.50 Karácsony apó és az eltűnt rénszarvas
(angol-amerikai rajzfilm)
10.15 Hófehérke és a hét törpe
(amerikai mesefilm)
11.45 Földönkívüliek karácsonya
12.10 Jéghercegnő
(angol mesefilm)
13.15 Fehér karácsony
(amerikai zenés film)
15.15 Benji
(amerikai családi vígjáték)
16.45 Sissi - Sissi, az ifjú császárnő
(osztrák film)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények - Hírműsor
19.25 Hírnév
19.55 Mennyei ajándék
(német családi film)
21.30 Szellemes karácsony
(amerikai vígjáték)
23.15 Régi idők zenéje
A Mandel quartett koncertje - 1. rész
0.05 Tények (rövid ism.)
0.25 TOP karácsony

Duna TV

6.30 Műsorismertetés
6.35 Reggeli muzsika
6.45 Mesefilmek
6.55 Billy, a macskakölyök
(angol rajzfilmsorozat)
7.20 A varázsvödör
(angol sorozat - 10.)
7.45 Susogó vadon
(finn kisfilm)
8.00 Tesz-vesz város
(francia-kanadai sorozat - 5.)
8.25 Andersen és a hosszú árnyék
(dán-francia-norvég animációs film)
9.50 A békakirály - Grimm legszebb meséi
(cseh-német-olasz mesefilm)
11.25 50 éves az Erkel Ferenc Néptáncegyüttes
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.15 Teréz anya testamentuma
13.00 Varázsfuvola
(svéd operafilm)
15.10 Közép-európai magazin
15.45 A tó hercegnője
(cseh mesefilm)
17.30 Rupert maci kalandjai
18.00 Híradó
18.20 „...és hozott szabadulást”
18.50 Vigaszadó Marcellino
(olasz-spanyol film)
20.25 Zsoltárok 2.
21.10 Vörös és fekete
(francia film, 1954) 2/1.
22.40 Corelli: Karácsonyi concerto grosso (részletek)
22.50 Mózes - 2/2.
(német-angol-belga-olasz film, 1996)
0.25 Vers

HBO

7.00 Kung-fu
8.05 Phoenix és a varázsszőnyeg
(angol családi film)
9.45 Irány a nagyi!
(amerikai családi film)
11.15 Álmok hősei
(amerikai film)
12.45 Téli mese
(angol rajzfilm)
14.00 Csekkben a tenger
(amerikai családi vígjáték)
15.30 Az első lovag
(amerikai akciófilm)
17.40 Karácsonyi lidércnyomás
19.00 Kung-fu
20.00 Esthajnalcsillag
(amerikai vígjáték)
22.05 A parazita
24.00 A festőnő szerelmei
2.05 Menekülés az éjszakába
3.55 Tiszta játszma
5.25 Zenemánia: Spice Girls

TV3

8.00 VH1
10.00 Cinema (ismétlés)
10.30 Marci és Rozsdás
(kanadai rajzfilmsorozat)
10.55 Agyafúrt professzor
(angol rajzfilmsorozat)
11.20 A völgylakó
(amerikai film, 1987)
13.05 Music Time
13.50 Star Trek: Csillagösvény
(amerikai sci-fi, 1979)
16.05 Karácsonyi zene
16.35 Dinasztia
(amerikai sorozat - 96.)
17.35 Robotzsaru
(amerikai sorozat - 8.)
Az ötös zóna
18.30 Agyafúrt professzor
(angol rajzfilmsorozat)
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Walker, a texasi kopó
(amerikai sorozat - 17.)
21.00 Búcsú és visszatérés
(olasz film - 3/1.)
22.35 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism.)
23.30 VH1

MSat

23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
14.00 Folytassa Mr. Beadle!
15.30 Rocktükör (ismétlés)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 MSAT-hangversenysorozat
19.30 Alak-Art
20.00 Poirot
(angol sorozat - 7.)
21.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 13.)
21.30 Mit les, Mr. Beadle?
(angol sorozat - 8.)
22.00 Álomsziget
(angol sorozat - 26.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV

0.30 Napraforgó
0.40 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Lazíts Cindy Crawforddal!
16.15 Információs magazin
16.30 Sportműsor
18.30 Vahur
(kutyabarát-magazin)
19.00 Zenei hírzárlat
19.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat - 52.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés - 172/113.)
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV


14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.30 Klippercek
20.00 Apró népség
21.40 Klippercek
22.10 Hakni
(sztárok, sztorik)
22.30 Klippercek
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése