2015. december 11., péntek

Tv műsor - 2002. december 27. - Péntek

M1


5.38 Agrárhíradó
5.50 Nap-kelte
9.00 Magyar népmesék
9.10 Kérem a következőt
9.20 A robot
9.40 Különös karácsony
11.10 A Guldenburgok öröksége
12.00 Híradó délben
13.05 San Francisco utcáin
13.55 Unser Bildschirm
14.25 Hrvatska krónika
14.50 Ecranul nostru
15.15 Kincs az egészség
15.50 Szerelmek Saint-Tropez-ban
16.45 A klinika
17.30 Élesben
18.00 Híradó hatkor
18.25 Navigátor
18.55 Frédi és Béni
19.30 Híradó este
20.05 D’Artagnan lánya
22.15 Trendhagyó
22.50 Egy nap - egy szó
23.00 Híradó
23.10 Glória
0.45 Kárpáti krónika

M2


5.38 Agrárhíradó
5.50 Nap-kelte
9.00 Egy nap - egy szó
9.05 Viaszfigurák és gondolatok
9.15 Századunk
9.40 EU-talkshow
10.05 Osztály, vigyázz!
10.35 Delta-plusz
11.00 Mesélő cégtáblák
11.25 Alkotóház
12.05 Pillangósziget
12.55 Amikor Lotte láthatatlanná vált
13.20 Éva és Ádám
13.50 Viaszfigurák és gondolatok
14.00 Kárpáti krónika
14.10 Autóbontó
14.40 Megveszem ezt a nőt
15.15 Füleházai román táncok
15.25 Nap-nyugta
18.00 TS - Fila karácsonyi kupa
19.40 Esti mese
20.05 Híradó este
20.40 ABLAK
21.00 Egy-Másért
21.05 Egy nap - Egy szó
21.10 Mit akar egy író?
21.35 Szent István-vándorlás
22.05 Magányos lány

RTL Klub


6.00 Fókusz
6.30 Reggeli
9.15 Csak egy szavadba kerül!
9.20 Receptklub
9.30 Az első hó
10.00 Smokey és a Bandita 6
11.40 A vadon törvénye
13.35 Szerző, szerző
15.30 Dupla 0 kölyök
17.10 Mónika
18.05 Találkozások
18.30 Híradó
18.55 Fókusz
19.30 ValóVilág
20.50 Barátok közt
21.25 Rocky 3
23.10 Mégis kinek a gyermeke?
0.50 Híradó

TV2


5.50 Faluvilág
6.00 Magellán
6.35 Jó reggelt, Magyarország!
7.15 Lazac
8.20 Cartoon Network
10.15 Karácsonyi manók
11.15 Teli Vilmos
12.20 Nagy Katalin cárnő
14.20 Kapcsoltam
14.50 Yago
15.45 Melrose Place
16.45 Jakupcsek
17.35 Claudia-show
18.30 Tények
19.05 Aktív
19.40 Elmondom Brother
19.45 Szeret, nem szeret
19.55 Big Brother
21.25 Activity
22.10 Big Brother Élő
23.05 Jó estét, Magyarország!
23.50 Túszfészek
1.35 Napló
2.35 Aktív

Duna


5.30 Indul a nap
8.30 Hungarorama
8.40 Téli matiné
10.00 A Biblia - Eszter
11.30 Terülj, terülj asztalkám!
11.50 Híradó, vers
12.10 Gazdakör
12.25 Ezer év szentjei
12.55 A Muzsikás együttes játszik
13.10 Utazás kultúrák között
14.05 Egy múzeum története - A Musée D’Orsay
15.00 Minden kosár egy győzelem
15.30 A tudomány kincsesháza
16.00 Célkeresztben
16.30 Kalendárium
19.00 Mese
19.15 Waczak Szálló
19.50 Büszkeség és balítélet
21.45 Híradó. Sport
22.10 A csenden túl

Magyar ATV


6.30 Más-nap
9.00 Napi 120 perc
11.00 Összefüggések
11.30 Délidő
13.20 Egymás között
14.25 Pro és kontra
14.55 Napi 120 perc
15.30 Életesélyek
16.40 Naplemente
18.50 Kulturális kalauz
19.00 Híradó
20.00 Péntek esti klub
21.00 Operatív dosszié
22.00 Híradó
22.30 Üzleti patika
23.10 Kulturális kalauz
23.40 Színházi látcső

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése