1999. április 4., vasárnap

Tv műsor - 1999. április 4. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
7.05 Kék egér
(rajzfilmsorozat)
7.15 Mekk mester
(bábfilmsorozat)
7.20 Magyar népmesék
7.35 Shakespeare-mesék
(walesi rajzfilmsorozat)
Téli rege
8.00 Zenegér
8.10 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
8.40 Kisokos
9.00 Zöldkalap
9.25 Tévémagiszter
10.30 A „Szövetség”
(sorozat - 7/5.)
11.00 „Ezt cselekedjétek az én emlékezetemre!”
Húsvétvasárnapi római katolikus ünnepi szentmise közvetítése a tihanyi apátságból
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
II. János Pál pápa húsvéti üzenete és „Urbi et Orbi” áldása
12.40 Szerencsepercek
13.05 Hamis a rózsám
Dankó Pista-nóták
13.25 Gazdatévé (magazin)
13.55 Az aranyrózsa barlangja
(olasz tévéfilm - 2/1.)
15.30 Örömhír
15.55 Cimbora
Kardos Ferenc emlékére
16.45 Úton
(magazin)
17.15 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
18.00 Önök kérték!
Kívánságműsor
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Chaplin
(angol film, 1992)
22.25 Mustra
(mozgókép magazin)
22.55 Zámbó Jimmy-koncert

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Kánon
8.30 Tudóra - válogatás
10.30 Útravaló
11.00 Telesport
UTE-Taxi 2000-FTC-Vitalin
(vízilabda-mérkőzés)
13.00 Aranyfüst (ismétlés)
14.00 Van egy ház a Tisza-parton...
Hatvani Kiss Gyöngyi énekel
14.25 Huszárok
14.50 Jelképtár-A liliom
15.00 Hatholdas rózsakert
(tévéfilm)
16.10 Pillanatfelvétel
16.20 Jelképtár - A nyúl
16.30 A Biblia növényei
Húsvéti kert
17.00 Sztárinterjú - Al Bano
17.30 Cirka-firka
18.00 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat)
18.45 Kérem a következőt!
(rajzfilmsorozat)
19.00 A fekete város
(sorozat - 7/2.)
Szemet szemért
20.00 A templom egere
(tévéjáték)
21.05 A „Rudi élete”
22.00 Telesport
22.30 Fehér izzásban
Tóth Menyhért élete
23.10 MM - Hamvas Béla
23.20 Universitas
23.50 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Dinodili
- Zsebsárkányok
- Űrdinkák
- Spirou és Fantasio
- Gazvezír
- Animánia
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
- Superman
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat)
12.00 Bors
(filmsorozat - 7.)
Borban a szabadság
13.00 Hírek
13.10 A világ körül Michael Palinnel
(angol sorozat - 10.)
Mexikó
14.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 40.)
15.00 Knight Rider
(amerikai sorozat - 34.)
16.00 Superman 3.
(amerikai sci-fi)
18.15 Kész átverés
(kandi kamera)
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
19.30 Vasárnapi kiadás
(magazin)
20.00 A zűr bajjal jár
(amerikai vígjáték)
22.10 Fatima
(olasz film)
24.00 Híradó - Időjárás
0.15 Országház
(heti magazin)
0.45 A világ körül Michael Palinnel
(angol sorozat, ismétlés)
1.35 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.55 Divatklip

TV2


6.00 Hűséges az Isten
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Cápali és Cápeti
- Rocky és Bakacsin
- Káposztafalva lakói
- Igazi szellemirtók
- Blinky Bili
- Rémecskék kicsiny boltja
- Tabaluga
- Enigma - a szuperhős
- Kis boszorkányok
(rajzfilmsorozatok)
10.15 Twist Oliver
(amerikai rajzfilm)
11.55 Világjárók
12.25 Lacikonyha
12.50 Premier
13.10 Vad-Világ
(amerikai természetfilm-sorozat)
14.00 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
Osztálytalálkozó
14.55 MacGyver
(amerikai sorozat)
Az utolsó állomás
15.40 Mission Impossible - Az akciócsoport
16.35 A Szuper csapat
17.35 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Napló
Mérlegen a valóság
Sváby Andrással
Közben: Tények
19.30 Szerencsekerék
20.00 Sandokan visszatér
(olasz kalandfilm - 3.)
21.45 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
A dongás
22.15 Gól!! Gól!! Gól!!
23.15 Kölcsönlakás
(vígjáték)
0.45 Vers éjfél után
Füst Milán: Zsoltár
Elmondja: Bárdy György

Duna TV


6.30 Hírek
6.35 Reggeli muzsika
6.45 Protestáns világ (ism.)
7.00 „Én népem”
(riportfilm, 1997)
7.40 A kis lovag
(dán bábfilm)
8.05 Lőrinc a füllentők birodalmában
(angol-német tévéfilm)
9.30 Húsvétvasárnapi szentmise és feltámadási körmenet
11.15 Mesék és legendák a Louvre-ból
(francia animációs film)
Ferenc és a farkas
11.30 Kodály Zoltán: Budavári Te Deum
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Chaplin, az újságíró
12.45 Zorro ismertetőjele
14.10 Régi híradók
14.35 Sportképek
17.00 Kedves
Nőkről nőknek a férfiakért is...
17.40 Mesefilm
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportpercek
19.15 Országúton
(olasz film, 1954)
20.50 Placido Domingo: Életem a zene
(német dokumentumfilm)
22.25 Nóra
(angol film, 1973)
23.55 Műsorajánlat
24.00 Vers

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Bébicsőszók klubja
(amerikai vígjáték)
8.40 Dzsungelból dzsungelbe
(amerikai vígjáték)
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Jó barátok
11.25 Az első lovag
(amerikai akciófilm)
13.40 Mulan legendája
(holland rajzfilm)
14.25 Az árnyékfeleség
(amerikai film)
16.15 Jerry Maguire - A nagy hátraarc
(amerikai film)
18.35 Mennyi? 30!
19.10 Melrose Place
20.00 Anaconda
(amerikai thriller)
21.35 Egy fiú szerelméért
(angol dokumentumfilm)
22.30 A rajongó
(amerikai thriller)
0.30 A csodabogár
(amerikai film)
2.30 A gazdagság ára
(amerikai thriller)
4.10  Gyagyás család
(amerikai vígjáték)
5.45 Sztárközelben: Nicolas Cage

TV3


6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
10.35 Cinema (ismétlés)
11.05 Music Time (ismétlés)
11.45 Utazás Gasztronómiában
(magazin)
12.15 Jövőnéző
12.45 Conan, a kalandor
(amerikai sorozat - 6.)
13.35 Vadnyugati fejvadász
14.20 Star Trek
15.10 Az Angyal
(angol sorozat -18.)
16.00 Sherlock Holmes
16.55 Melrose Place
(amerikai sorozat - 99-100.)
18.30 Hir3
19.00 Matlock
(amerikai krimisorozat)
20.00 Waikiki páros (9.)
20.50 Végtelen határok (17.)
21.45 Alkonyzóna (61.)
22.15 Foci a javából
22.50 Jövőnéző (ismétlés)
23.20 Video Hits No. 1

MSat


6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Jaj, a szörnyek! (ism.)
8.00 Clarissa (ismétlés)
8.30 Pete és kis Pete (ism.)
9.00 Szippancsok (ism.)
A kerge város (ismétlés)
10.30 Ugródeszka (ismétlés)
11.00 A cirkusz szép pillanatai (ism.)
12.15 Music Box
13.45 Szippancsok
(rajzfilmsorozat - 12-13.)
14.45 Szelep (ismétlés)
15.45 A cirkusz szép pillanatai
(dokumentumfilm - 2.)
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Jaj, a szörnyek!
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Szippancsok
19.00 Bulivonal - Extra Pop
19.30 A kerge város
(amerikai sorozat - 6.)
20.00 Harcművészek
(amerikai akciófilm)
21.45 Gyilkos módszer
(amerikai akciófilm)
23.30 Bulivonal - Extra Pop
24.00 Music Box

Szív TV


7.00 Könnyűzenei kirakat
8.00 Music Box
15.00 Tükörben
(politikai vitaműsor)
16.00 NASA
(sorozat - 32/30.)
16.30 A ringen belül
17.30 Élet és design
(divat és társasági magazin)
18.00 Könnyűzenei kirakat
(könnyűzenei hírműsor)
19.00 Köz-hír
(közszolgálati híradó)
19.30 Utazzon velünk!
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Mi így köszönjük...
21.30 Tükörben (ismétlés)
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat
24.00 Utazzon velünk! (ismétlés)
0.15 Music Box

ATV


24.00 Képes magazin
18.00 Csillagszem
19.00 Műsorajánlat
19.20 Cinemix
(mozimagazin)
20.00 Derrick
21.00 Tombola
(amerikai vígjáték)
23.00 Hálósipka (ismétlés)


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése