2016. március 20., vasárnap

Tv műsor - 1999. április 4. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
7.05 Kék egér
(rajzfilmsorozat)
7.15 Mekk mester
(bábfilmsorozat)
7.20 Magyar népmesék
7.35 Shakespeare-mesék
(walesi rajzfilmsorozat)
Téli rege
8.00 Zenegér
8.10 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
8.40 Kisokos
9.00 Zöldkalap
9.25 Tévémagiszter
10.30 A „Szövetség”
(sorozat - 7/5.)
11.00 „Ezt cselekedjétek az én emlékezetemre!”
Húsvétvasárnapi római katolikus ünnepi szentmise közvetítése a tihanyi apátságból
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
II. János Pál pápa húsvéti üzenete és „Urbi et Orbi" áldása
12.40 Szerencsepercek
13.05 Hamis a rózsám
Dankó Pista-nóták
13.25 Gazdatévé (magazin)
13.55 Az aranyrózsa barlangja
(olasz tévéfilm - 2/1.)
15.30 Örömhír
15.55 Cimbora
Kardos Ferenc emlékére
16.45 Úton (magazin)
17.15 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
18.00 Önök kérték!
Kívánságműsor
19.00 A Hét
Híradó. Időjárás
20.00 Chaplin
(angol film, 1992)
22.25 Mustra
(mozgókép magazin)
22.55 Zámbó Jimmy-koncert

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Kánon
8.30 Tudóra - válogatás
10.30 Útravaló
11.00 Telesport
UTE-Taxi 2000-FTC-Vitalin
(vízilabda-mérkőzés)
13.00 Aranyfüst (ismétlés)
14.00 Van egy ház a Tisza-parton...
Hatvani Kiss Gyöngyi énekel
14.25 Huszárok
14.50 Jelképtár-A liliom
15.00 Hatholdas rózsakert
(tévéfilm)
16.10 Pillanatfelvétel
16.20 Jelképtár - A nyúl
16.30 A Biblia növényei
Húsvéti kert
17.00 Sztárinterjú - Al Bano
17.30 Cirka-firka
18.00 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat)
18.45 Kérem a következőt!
(rajzfilmsorozat)
19.00 A fekete város
(sorozat - 7/2.)
Szemet szemért
20.00 A templom egere
(tévéjáték)
21.05 A „Rudi élete"
22.00 Telesport
22.30 Fehér izzásban
Tóth Menyhért élete
23.10 MM - Hamvas Béla
23.20 Universitas
23.50 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Dinodili
- Zsebsárkányok
- Űrdinkák
- Spirou és Fantasio
- Gazvezír
- Animánia
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
- Superman
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat)
12.00 Bors
(filmsorozat - 7.)
Borban a szabadság
13.00 Hírek
13.10 A világ körül Michael Palinnel
(angol sorozat - 10.)
Mexikó
14.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 40.)
15.00 Knight Rider
(amerikai sorozat - 34.)
16.00 Superman 3.
(amerikai sci-fi)
18.15 Kész átverés
(kandi kamera)
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
19.30 Vasárnapi kiadás (magazin)
20.00 A zűr bajjal jár
(amerikai vígjáték)
22.10 Fatima
(olasz film)
24.00 Híradó. Időjárás
0.15 Országház
(heti magazin)
0.45 A világ körül Michael Palinnel
(angol sorozat, ismétlés)
1.35 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.55 Divatklip

TV2


6.00 Hűséges az Isten
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Cápali és Cápeti
- Rocky és Bakacsin
- Káposztafalva lakói
- Igazi szellemirtók
- Blinky Bili
- Rémecskék kicsiny boltja
- Tabaluga
- Enigma - a szuperhős
- Kis boszorkányok
(rajzfilmsorozatok)
10.15 Twist Oliver
(amerikai rajzfilm)
11.55 Világjárók
12.25 Lacikonyha
12.50 Premier
13.10 Vad-Világ
(amerikai természetfilm-sorozat)
14.00 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
Osztálytalálkozó
14.55 MacGyver
(amerikai sorozat)
Az utolsó állomás
15.40 Mission Impossible - Az akciócsoport
16.35 A Szuper csapat
17.35 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Napló
Mérlegen a valóság
Sváby Andrással
Közben: Tények
19.30 Szerencsekerék
20.00 Sandokan visszatér
(olasz kalandfilm - 3.)
21.45 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
A dongás
22.15 Gól!! Gól!! Gól!!
23.15 Kölcsönlakás
(vígjáték)
0.45 Vers éjfél után
Füst Milán: Zsoltár
Elmondja: Bárdy György

Duna


6.30 Hírek
6.35 Reggeli muzsika
6.45 Protestáns világ (ism.)
7.00 „Én népem”
(riportfilm, 1997)
7.40 A kis lovag
(dán bábfilm)
8.05 Lőrinc a füllentők birodalmában
(angol-német tévéfilm)
9.30 Húsvétvasárnapi szentmise és feltámadási körmenet
11.15 Mesék és legendák a Louvre-ból
(francia animációs film)
Ferenc és a farkas
11.30 Kodály Zoltán: Budavári Te Deum
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó. Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Chaplin, az újságíró
12.45 Zorro ismertetőjele
14.10 Régi híradók
14.35 Sportképek
17.00 Kedves
Nőkről nőknek a férfiakért is...
17.40 Mesefilm
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó. Sportpercek
19.15 Országúton
(olasz film, 1954)
20.50 Placido Domingo: Életem a zene
(német dokumentumfilm)
22.25 Nóra
(angol film, 1973)
23.55 Műsorajánlat
24.00 Vers

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Bébicsőszók klubja
(amerikai vígjáték)
8.40 Dzsungelból dzsungelbe
(amerikai vígjáték)
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Jó barátok
11.25 Az első lovag
(amerikai akciófilm)
13.40 Mulan legendája
(holland rajzfilm)
14.25 Az árnyékfeleség
(amerikai film)
16.15 Jerry Maguire - A nagy hátraarc
(amerikai film)
18.35 Mennyi? 30!
19.10 Melrose Place
20.00 Anaconda
(amerikai thriller)
21.35 Egy fiú szerelméért
(angol dokumentumfilm)
22.30 A rajongó
(amerikai thriller)
0.30 A csodabogár
(amerikai film)
2.30 A gazdagság ára
(amerikai thriller)
4.10  Gyagyás család
(amerikai vígjáték)
5.45 Sztárközelben: Nicolas Cage

TV3


6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
10.35 Cinema (ismétlés)
11.05 Music Time (ismétlés)
11.45 Utazás Gasztronómiában (magazin)
12.15 Jövőnéző
12.45 Conan, a kalandor
(amerikai sorozat - 6.)
13.35 Vadnyugati fejvadász
14.20 Star Trek
15.10 Az Angyal
(angol sorozat -18.)
16.00 Sherlock Holmes
16.55 Melrose Place
(amerikai sorozat - 99-100.)
18.30 Hir3
19.00 Matlock
(amerikai krimisorozat)
20.00 Waikiki páros (9.)
20.50 Végtelen határok (17.)
21.45 Alkonyzóna (61.)
22.15 Foci a javából
22.50 Jövőnéző (ismétlés)
23.20 Video Hits No. 1

MSat


6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Jaj, a szörnyek! (ism.)
8.00 Clarissa (ismétlés)
8.30 Pete és kis Pete (ism.)
9.00 Szippancsok (ism.)
A kerge város (ismétlés)
10.30 Ugródeszka (ismétlés)
11.00 A cirkusz szép pillanatai (ism.)
12.15 Music Box
13.45 Szippancsok
(rajzfilmsorozat - 12-13.)
14.45 Szelep (ismétlés)
15.45 A cirkusz szép pillanatai
(dokumentumfilm - 2.)
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Jaj, a szörnyek!
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Szippancsok
19.00 Bulivonal - Extra Pop
19.30 A kerge város
(amerikai sorozat - 6.)
20.00 Harcművészek
(amerikai akciófilm)
21.45 Gyilkos módszer
(amerikai akciófilm)
23.30 Bulivonal - Extra Pop
24.00 Music Box

Szív TV


7.00 Könnyűzenei kirakat
8.00 Music Box
15.00 Tükörben
(politikai vitaműsor)
16.00 NASA
(sorozat - 32/30.)
16.30 A ringen belül
17.30 Élet és design
(divat és társasági magazin)
18.00 Könnyűzenei kirakat
(könnyűzenei hírműsor)
19.00 Köz-hír
(közszolgálati híradó)
19.30 Utazzon velünk!
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Mi így köszönjük...
21.30 Tükörben (ismétlés)
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat
24.00 Utazzon velünk! (ismétlés)
0.15 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése