2016. június 16., csütörtök

Tv műsor - 2000. február 13. - Vasárnap

MTV 1


6.00 Gazdatévé
6.20 „Így szól az Úr!”
6.30 Garfield és barátai
6.55 Vasárnap-sziget
8.40 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsora - 6.
9.00 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
11.00 Három Kívánság Klub
Dévényi Tibor műsora
12.00 Hírek. Időjárás
12.05 A jövő Magyarországa
12.35 Derült égből egy család
(német sorozat - 5.)
13.25 Tangó bár
(spanyol musical)
14.25 A madarak élete
(angol ismeretterjesztő sorozat - 6.)
15.15 Örömhír
Ökumenikus műsor
15.40 TS - Műkorcsolya Eb
Gála
17.25 Bűvös hatos
18.00 A napfény íze
19.00 A Hét
Benne: Híradó. Időjárás
20.00 Rögtön!
Vámos Miklós műsora
Közreműködik: Benedek Miklós és Hollósi Frigyes
21.00 Csodavilág
Valentin-napi különkiadás
Házigazda: Richard Clayderman
Közreműködik: Celine Dion, Luciano Pavarotti, a Bee Gees, Barbra Streisand
22.00 Ragadd meg a napot!
(amerikai film)
23.30 11 után
Heltai Péter műsora

MTV 2


7.40 Gazdatévé
8.00 Egyházi műsorok
9.45 A hazudós
11.30 Jövő-Menő
12.00 Még ilyet!
13.00 A kölcsönkapott Föld
13.30 Az én váram...
13.55 Taljánok Csizmaországban
14.25 12 ajtó
14.55 Szentföldi szent helyek üzenete
15.15 Fabuland
16.50 Bruhaha
17.45 IQ Casino
18.40 Kincses sziget
Fábián Éva új dalai
19.00 Találkozunk a bíróságon
20.35 Bűvös hatos
21.00 A Hét
21.55 MM
22.00 TS
22.15 Ally McBeal (17.)
23.00 Bolyki Brothers-koncert

RTL Klub


6.30 Ókori harcosok
(amerikai ismeretterjesztő-sorozat - 6.)
7.00 Kölyökklub
- Gazvezír
- Hódító hódok
- Ici-pici pók
- A csodatrió
- A mágus
- Tom és Jerry
- Zorro
- Batman
10.10 Papyrus
(francia rajzfilmsorozat - 12.)
10.50 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.25 A mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 3.)
11.55 Mire gondolok?
12.00 Halálos kígyófajok
(angol természetfilm)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Lázadás a Bountyn
(amerikai kalandfilm)
16.15 2x2 néha sok(k)
(amerikai vígjátéksorozat - 22/21.)
Dobd a nőt, és fuss!
16.45 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat - 19.)
A fedezék
17.35 Félix-Kutyának áll a világ
(német sorozat - 4.)
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.08 Üzenet
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 126.)
20.00 Schindler listája
(amerikai film)
23.10 Híradó. Időjárás
23.25 Országház
23.55 Halálos kígyófajok (ismétlés)
0.50 Akták (ismétlés)
1.10 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Állatkert a hátizsákban
Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Gólkirály
- Blinky Bill
- Rocky és Bakacsin
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Animánia
- Dexter
- Freakazoid
- Beettle Juice
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.25 Rinaldo Rinaldini
(német kalandfilmsorozat)
12.10 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin)
12.40 Debra Winger és a panda
13.35 A milagrói babháború
(amerikai film)
15.25 Sztárok a porondon
Szórakoztató cirkuszi show a TV2 közismert személyiségeivel
16.45 Quantum Leap - Időutazó
(amerikai sci-fi sorozat)
17.35 Xena
(amerikai fantázia-sorozat)
18.30 Napló
Közben: Tények
19.55 Emberrablók
(amerikai kalandfilm - 2/2.)
21.45 Columbo
(amerikai krimisorozat)
23.20 Szerelem első vérig
(magyar film)
1.00 Vers éjfél után

Duna


5.30 Hírek; Élő egyház; Postabontás; Magyar Világ
6.35 Periszkóp (ismétlés)
7.15 Animációs filmek
8.50 Az időgép (12/10.)
9.20 Szkülla (ismétlés)
9.45 A koalák, az eukaliptuszerdők plüssmackói
(német ismeretterjesztő film)
10.15 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
10.25 Magyar történelmi arcképcsarnok - Thököly Imre
10.40 Mesélő cégtáblák
11.05 Forrásvidék
11.35 Beavatás
12.00 Hírek
12.10 Nótacsokor
12.30 Élő forrás
13.05 Elnök kisasszony
(magyar film, 1935)
14.35 Emlékképek
15.05 Örökség (5.)
15.45 Bálint-napi kívánságműsor
16.45 Helikon
17.00 Mozgó Kép
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.15 A Wildfell-ház lakója (3/3.)
20.10 Maratoni  koncert ’99
20.40 Sportpercek
20.55 Az olasz filmművészet antológiája (3/2.)
21.50 Vihar előtt
0.05 Pesti lóverseny

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Expedíció
(amerikai kalandfilm)
8.35 Merülés
(amerikai kalandfilm)
10.05 Babar - A két királynő
(kanadai rajzfilm)
10.30 Turbócsapat
(amerikai kalandfilm)
12.10 Álmatlanságaim hercege
(amerikai film)
13.40 Macskák nem táncolhatnak!
(amerikai rajzfilm)
15.00 Lázadj!
(kanadai-olasz-amerikai vígjáték)
16.40 Gyilkosság a kisvárosban
(amerikai krimi)
18.20 Európa expressz
(magyar akciófilm)
20.00 Álljon meg a nászmenet!
(amerikai vígjáték)
21.50 Anaconda
(amerikai thriller)
23.25 Goodbye, Amerika
(amerikai akciófilm)
1.25 Kifutó a semmibe
(amerikai életrajzi film)

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
11.05 Utazás Gasztronómiában
11.35 A balfácán
(amerikai vígjátéksorozat - 10.)
12.05 Ki a főnök? (24.)
12.35 Flipper (15.)
13.30 Tűzoltók (3-4.)
15.15 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai akciósorozat - 9-10.)
16.50 Modellügynökség (26-27.)
18.30 Szeleburdi Susan
(amerikai vígjátéksorozat - 10.)
19.00 Hír3
19.30 Jövőnéző
20.00 Kém Game (6.)
20.50 Prince Street (1.)
21.40 Végtelen határok (16.)
22.30 Alkonyzóna (6.)
23.00 Sportváltó (ismétlés)
23.30 Eleven (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése