1998. február 7., szombat

Tv műsor - 1998. február 7. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Ficánkoló (ism.)
9.15 A furfangos csecsemő
(bábopera, ism.)
10.05 Ernyő
11.05 Szenvedélyek
(olasz tévéfilm-sorozat, ism. - 42/5.)
12.00 McKenna
(amerikai sorozat, ism. - 13/9.)
A lövés
12.45 Válaszolunk
12.55 Energiaábécé
Családi házak
13.00 Híradó - Időjárás
13.10 Híres erdélyi prímások (ism.)
13.30 Amőba
13.50 Zöld béka
14.05 Telesport
14.30 Téli olimpia Nagano '98
16.15 Körtánc - körkép
Örménysziget a Belvárosban
16.30 Leg... leg... leg...
Különleges rekordok és rekorderek
17.00 Úton
Európa magazin
(Feliratozva is!)
17.30 Zóna
(riportmagazin)
17.55 Minden, ami zene
Filmrendezők zenei filmetűdjei
18.00 Jelenségek az állatvilágban
(angol sorozat)
Királyok királya
18/35 Kamaszkorunk legszebb nyara - Amerika
(sorozat - 2.)
Kansas
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Szatelit
Egy hónap kabaré negyven percben
20.40 Bohózatalbum
21.00 A maharadzsa lánya
(olasz-német filmsorozat - 3/2.)
22.30 Szombat este
0.15 Halotti csend
(amerikai tévéfilm, 1991)

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Hol-mi?
7.45 Határtól határig
8.00 Túrabakancs
8.30 Iskola Szent Márton-hegyén (ism.)
9.00 Magyar műemlékek (ismétlés)
9.30 Nemzetiségi magazinok (ism.)
12.00 Szülőföldem: Balaton-felvidék (ism.)
12.40 MTV+
13.00 Európa Ablak
15.00 Gyöngyök
15.30 Járóföld - barangolások hazai tájakon (ism.)
16.00 A múzsa csókja
16.30 Telesport
18.30 Anno
Mesél Verebes István
18.55 Kéménymesék (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Família Kft.
20.30 MTV+
20.40 Gálvölgyi-show (ism.)
21.15 Tévés-Négyes
22.00 Kórház a város szélén
(csehszlovák sorozat - 20/4.)
22.50 Bors
(sorozat, ism. - 15/4.)
23.45 Időjárás- és hójelentés
23.50 Mélyvíz

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
- Candy, Candy
- Spirou és Fantasio
- Tekergér
- Kimba
- Mecki
- Kenguk
(rajzfilmsorozatok)
- Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 5.)
11.00 Lassie
(amerikai sorozat - 29.)
11.30 Űrapu
(amerikai filmsorozat - 24.)
12.00 A cápa
(angol dokumentumfilm)
13.00 Híradó
13.10 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.00 Gyilkos sorok
(angol sorozat, ism. - 13.)
15.50 A karosszék
(magyar film, 1939)
17.30 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 5.)
18.30 Kész átverés
(kandi kamera)
19.00 Híradó
19.30 Magazin férfiaknak
20.00 A keselyű három napja
(amerikai film, 1975)
22.00 A nagy amerikai szexbotrány
(amerikai film)
23.40 Piszkos alku
(amerikai film, ism.)

TV2


6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
- Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
7.30 Egérfogó
Komputertanfolyam
8.00 Nekem nyolc!
9.00 Kölyökszínpad
10.00 Klik
Szóra-késztető informatika
10.30 Hét x hét
11.00 Tótágas
(magyar film)
12.10 Huckleberry Finn kalandjai
(amerikai sorozat - 3.)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés - 84-88.)
15.00 Hókirálynő
(angol rajzfilm)
16.30 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Góbi sivatag
(amerikai film)
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat - 20.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
19.55 Igazak társasága
(amerikai film, 1991)
21.40 Végzetes vonzerő
(amerikai film)
23.35 Dongás
(amerikai sci-fi)
24.00 Az álmok mestere
(amerikai erotikus film)

Duna TV


7.40 Szimba, az oroszlánkirály - 13.
8.15 Fehérlófia
(animációs film, ism.)
9.30 Bert, a kamaszok kamasza
(svéd sorozat - 5.)
10.00 Tarkabarka
11.00 A Titanic titkai
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Lapozó
12.20 Táncház (ism.)
12.50 Mesefilm
13.00 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
13.50 Krakkói találkozások
14.15 Protestáns világ
14.30 Dunakorzó
16.00 Pop-sa-rock
16.25 Magánterület
17.05 Chaplin a forgatáson
Chaplin, a filmrajongó
17.35 Susogó vadon
(mesefilm)
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Anyák, feleségek
(sorozat - 11.)
19.15 Mozart: Don Giovanni
Rost Andrea énekel
19.40 McCallum
(angol tévéfilm - 1.)
20.30 Trio Stendhal
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.30 Tudósítás a XXIX. magyar filmszemléről
21.45 Szeretők és egyéb idegenek
(amerikai film, 1970)
23.25 Híradó
23.55 Függő játszma
(amerikai film)

HBO


5.30 Whitney Huston Live - Washington
(amerikai zenés film)
7.35 Kerge kacsák
(amerikai vígjáték)
9.25 André, a fóka
(amerikai családi film)
11.00 Melrose Place
11.50 Zenemánia: Spice Girls
13.15 Egy becsületbeli ügy
(amerikai filmdráma)
15.30 Bundesliga forduló 22.
17.35 Zenemánia: Sting
18.30 Tiszta Hollywood 4.
19.05 National Geographic
20.00 Arc
(amerikai film)
21.50 Közönséges bűnözők
(amerikai thriller)
23.35 Kivégzés
(amerikai horror)
1.05 Féktelen professzor és tanítványai
(francia szexfilm)
2.15 A könyörtelen hajsza
(amerikai akciófilm)
3.45 Aljas indokból
(amerikai thriller)

TV3


9.00 Zöld Pont (ism.)
9.25 72 óra (ism.)
9.55 Cinema (ism.)
10.25 National Geographic
(amerikai sorozat)
11.25 Tiny Toons
(amerikai rajzfilmsorozat)
11.55 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat - 16.)
12.25 Lassie
(angol sorozat - 15.)
Címlapkutya
12.55 Alf
(amerikai sorozat - 51.)
13.25 Az Angyal
(angol sorozat - 15.)
A száguldó nők
14.20 Star Trek
(amerikai sci-fi sorozat - 15.)
15.15 Profiboksz!
17.15 Profitvadász
17.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 13.)
18.45 Hír3
19.15 Egy igaz ügy
(amerikai thriller, 1995)
21.15 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 50.)
21.45 A francia hadnagy szeretője
(angol film, 1987)
0.10 Melrose Place
(amerikai sorozat, ism. - 14.)
1.05 Az Angyal
(angol sorozat, ism. - 15.)

MSat


1.05 Music Box
9.40 Mosó macik
10.40 Popeye
11.10 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 236.)
11.40 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 237.)
12.10 Bulivonal
12.40 Rocktükör
13.10 Az aranymedve
(amerikai film, ism.)
15.10 Szelep
(sportműsor)
16.10 Csupasz igazság
(amerikai film, ism.)
18.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 50.)
18.30 Tolvajirtók
(amerikai sorozat - 1.)
19.30 Jane és az elveszett város
(angol film)
21.20 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism. - 21.)
22.20 Waczak Szálló
(angol sorozat, ism. - 12.)
23.05 Electric Blue 9.
0.05 Semmittevők
(amerikai film, ism.)

Szív TV


11.00 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(dokumentumfilm - 17.)
11.30 Az orosz vadon 2.
(természetfilm-sorozat)
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(sorozat, ism. - 21.)
14.00 Őrangyalok 4.
Kalandos földet érés
16.00 Hamm - Hamburger
(amerikai vígjáték)
18.00 Konyhashow
18.30 Pepsi Show City
19.00 Tipegő
19.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat, ism.)
20.00 „Nem boszorkányság”
20.30 Hívd Andreát!
21.30 XTRO 3
(amerikai sci-fi)
23.30 Sztárbarangoló
24.00 Arizonai farkasvér

ATV


5.30 ATV-magazin
11.30 DIM
19.25 Klippercek
19.45 László atya műsora
20.00 A menekülő félvér
(amerikai krimi)
21.45 Klippercek
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése