1998. június 13., szombat

Tv műsor - 1998. június 13. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Cartoon Network: Rajzfilmsztárok parádéja
- Dexter laboratóriuma
- Tom és Jerry (ism.)
- Turpi úrfi (ism.)
- Dexter laboratóriuma
9.05 Gyalogbéka
(sorozat, ism. - 10/9.)
Tornacsuka a sárban
9.35 Lurkó Kupa
9.45 ZeneGép
(ajánlóműsor)
10.10 Fazonok... (ismétlés)
11.05 Szenvedélyek
(olasz sorozat, ismétlés)
11.55 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/13.)
Új indulások
12.45 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
12.55 Energiaábécé
Zsebre megy
13.00 Híradó - Időjárás
13.10 Népzenei magazin
13.35 A kölcsönkapott Föld
14.05 Gyilkosság, szólt a hölgy
(angol film, 1961)
15.35 Divat ’98
16.05 Úton
Európa magazin
(Feliratozva is!)
16.35 Aranyág - értékelés
17.25 Telesport
Labdarúgó-vb
Koreai Köztársaság-Mexikó
Szünetben: 18.15 Lottóshow
19.27 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó - Sporthírek  Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Új szeszélyes évszakok
(szórakoztató magazin)
21.00 Terminátor 2. - Az ítélet napja
(Feliratozva is!)
(amerikai sci-fi)
23.15 YES-koncert

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Nemzetiségi magazinok
10.30 Família Kft. (ism.)
10.55 Számítógép jogosítvány (ismétlés)
11.20 Desszert (ismétlés)
12.15 Mélyvíz (ismétlés)
13.00 Európa Ablak
13.50 Francia kaleidoszkóp
(sorozat, ism. - 13/5.)
Párizs az Párizs!
14.25 Labdarúgó-vb
Spanyolország-Nigéria
16.30 Járóföld - barangolások hazai tájakon
Villány (ism.)
17.00 Nemzeti értékeink
A Szalajka völgye (ism.)
17.10 Virágozó asztalosok
Dunántúli emlékek (ism.)
17.35 Forma-1
(francia-kanadai-magyar sorozat, ism. - 13/9.)
18.25 A huszadik század nagy románcai
(angol sorozat - 26/9.)
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
19.55 Kórház a város szélén
(csehszlovák sorozat - 20.)
Visszaszámlálás
21.00 Labdarúgó-vb
Hollandia-Belgium
23.00 Mélyvíz

RTL Klub


7.00  Kölyökklub
Rajzfilmek kötik össze a négyórás gyerekshow-t
11.00 Bibliai történetek
11.30 Szezám, tárulj!
(ifjúsági oktatósorozat - 7.)
12.00 Felfedező úton a Robinson család
(amerikai sorozat - 17.)
12.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 18.)
13.00 Hírek
13.10 Csőrre töltve
- Animánia
- Batman
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
14.10 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.50 Fiú vagy lány?
(magyar vígjáték, 1944)
17.30 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
18.00 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.30 Fókusz plusz
19.00 Híradó
19.30 Kész átverés
Kandi kamera
20.00 Banán Joe
(olasz vígjáték, 1981)
21.40 Győzelem
(angol romantikus film, 1996)
23.30 Hírek - Időjárás
23.45 Dick Tracy
(amerikai film, ism.)

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
Izgalmas játék, mese, akadályverseny, várépítés, a hét gyereke, muzsikálás, titkok, nyomozás, sztárvendégek
6.55 Pizsamás banánok
7.27 Pufóka
7.55 Sandokan
8.38 Kutyavilág
(rajzfilmek)
9.00 Partyzán
Sztárvendégek, filmajánlatok, klipek, toplista
9.20 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat)
10.50 Top 10
11.30 Mozivarázs
12.00 Nótaszó
12.30 Potyautas
Útikalauz
13.00 Fő az étel!
13.05 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
13.50 Családban marad
(amerikai sorozat, ism.)
14.20 Családi kötelékek
(amerikai sorozat, ism.)
14.50 Tv a város szélén
(magyar sorozat - 2.)
15.30 Öt penny
(amerikai családi film)
17.25 Kastélyszálló
(osztrák családi sorozat)
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Gallipoli
(ausztrál kalandfilm)
22.10 Árnyékzóna
(amerikai sorozat)
23.45 Engedd el magad!
(amerikai erotikus film)

Duna TV



8.35 Jelenko
9.10 Ami igaz, az igaz
9.25 Zengő ábécé
9.35 Zöldszem, Zöldfül
10.10 Tarkabarka
11.10 Délibáb
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Protestáns világ
12.35 Kelet-Európa kolostorai
(holland sorozat - 9.)
13.05 Márciusi mese
(magyar film, 1934) FF
14.10 A föld máglyája - Vulkánok
(francia sorozat - 6.)
15.05 A titkos kert
15.35 Néhány perc Kabos Gyulával
(sorozat)
15.55 A meghódított Kárpát-medence
16.45 Helikon
17.20 Magyar történelmi arcképcsarnok
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Muzsika-szó
Zenés beszélgetés
19.05 Szünidei jókívánságok határok nélkül
20.20 Egy film a „Kutyaéletről”
(dán rövidfilm)
20.35 Coloradói képeslap
21.00 Híradó - Sportképek
21.35 Hihetetlen igazság
(amerikai film, 1989)
23.05 Híradó
23.20 Vers
23.25 Vincent, Francois, Paul és a többiek
(francia film, 1974)

HBO


7.00 Kisasszonyok
(amerikai film)
9.00 Segíts, mumus!
11.00 Melrose Place
11.45 Csontváz és dákó
(amerikai vígjáték)
13.20 Három kívánság
15.15 A törvény nevében
(amerikai akciófilm)
16.45 A szikla
19.00 National Geographic
20.00 My Girl 2. - Az első igazi kaland
(amerikai vígjáték)
21.40 Rossz társaság
(amerikai thriller)
23.30 Sztárközelben: Wesley Snipes
24.00 Úrhölgyek kastélya
(francia szexfilm)
1.50 Puszta formalitás
3.40 Hanglenyomat
(amerikai thriller)
5.10 Fűnyíróember 2.
(amerikai fantasztikus film)

TV3


9.10 72 óra (ismétlés)
9.35 Jövőnéző (ismétlés)
10.00 Cinema (ismétlés)
10.25 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 48.)
Mexikói saláta
11.25 Maxi Max
(amerikai rajzfilmsorozat)
11.55 Star Trek
(amerikai sorozat - 40.)
Tükröm-tükröm
12.55 Az Angyal
(angol sorozat - 33.)
A nagy terv
13.50 Melrose Place
(amerikai sorozat, ismétlés)
15.15 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.15 NBA döntő
vagy:
A boldogság rabja
(amerikai film, 1944)
18.15 Profitvadász
18.45 Hír3
19.15 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
Menjünk az állatkertbe!
19.45 Egérét a holdra
(angol vígjáték, 1963)
21.20 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 19.)
Üzenet Charitytől - 2/2.
21.50 A földrengés után
(amerikai film, 1990)

MSat


2.05 Music Box
12.00 Magasfeszültség
12.30 Rocktükör
Zenés riportműsor hazai sztárok részvételével
13.00 David Attenborough
(sorozat, ismétlés - 1.)
Helyváltoztatás és terjedés
14.00 David Attenborough
(sorozat, ismétlés - 2.)
Növekedés és táplálkozás
15.00 Szelep
(spotműsor)
16.00 David Attenborough
(sorozat, ismétlés - 3.)
17.00 David Attenborough
(sorozat, ismétlés - 4.)
Küzdelem a létért
18.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 17.)
18.30 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism.)
19.30 Diplomáciai védettség
(amerikai film)
21.15 Harlem fekete rózsája
(amerikai film, ismétlés)
22.45 Music Box

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
7.00 Napraforgó
7.10 Zenei összeállítás
9.00 Meditációs jóga
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
13.30 Zenei összeállítás
15.00 Én pici pónim
(sorozat, ism. - 25-26.)
15.30 Popeye (ism. - 13.)
16.00 Príma torna
16.30 Salty, a fóka
(amerikai kisfilm)
17.00 A vadonban
(sorozat - 7.)
18.00 Útifilmek (ism.)
19.00 Irányjelző
19.30 Delfy
(sorozat - 14.)
20.00 Celeste
(sorozat, ismétlés)
21.00 Törvénybe ütközve
(amerikai film)
22.40 Hívd Andreát!
23.40 Bűnhődjenek az ártatlanok 2.
(amerikai thriller, ism.)

ATV


24.00-14.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Műsorismertetés
19.05 Klippercek
20.00 Moziklip
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 És mégis igazak a Táltos mesék

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése