1999. április 2., péntek

Tv műsor - 1999. április 2. - Péntek

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.40 Perényi Miklós gordonkázik
10.00 Nagypénteki református istentisztelet
Közvetítés Rédéről
11.00 Életmódkalauz (ism.)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.35 Mondák a magyar történelemből
(rajzfilm)
12.45 Híres muzsikusok
(cseh sorozat - 5/5.)
A mosolygós Bedrich Smetana
13.10 Shakespeare-mesék
(walesi rajzfilmsorozat)
Ahogy tetszik
13.45 Teljes biztonsággal
(amerikai sorozat - 13/12.)
14.30 Natúramagazin
A kölcsönkapott Föld
15.00 Lét-kép
15.30 Pillangósziget
(ausztrál sorozat - 13.)
16.00 Körzeti magazinok
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
17.45 Körzeti híradók
18.00 Ablak
19.00 A Mézga család
(rajzfilmsorozat - 13/11.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A nyakék románca
(francia-olasz sorozat - 14/13.)
20.45 Harminckilenc VOLT
21.00 „Éjen a magyar!”
Kapcsoljuk a Vigadót
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.35 A parasztruhás kisasszony
(orosz film, 1995)

MTV 2

7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
9.00 Aktuális (ismétlés)
9.30 Tanoda
Generációk egymás közt
10.30 Szomszédok
(teleregény, 1996, ism.)
11.00 Tanoda plusz
Generációk egymás közt
12.00 Világkép
Nemzetközi kitekintő
12.30 Híradó - Időjárás
12.45 AKT
Aktuális, Kultúra, Tudomány
12.55 Lezáratlan akták
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés - 201/13-15.)
15.25 Beethoven-ciklus
II. zongoraverseny B-dúr Op. 19.
16.00 Repeta
Junior híradó
17.30 Alpok-Duna-Adria
18.00 Magyar Ház
Szórvány
18.30 Kisimbisz, pengő húsz
Fohász kávéházért
19.00 Delta 2000
Tudományos híradó
19.30 Mesetár
19.50 Van öt perce?
Bach: II. Brandenburgi verseny
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Magyarország 2000
Esztergomi anziksz
21.00 Magyar Ház
Palackposta
21.30 Aranytó
(amerikai film, 1981)
23.15 Mélyvíz
0.15 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda (ismétlés)
10.00 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 117-118.)
10.50 Az első csók (ismétlés)
11.15 Bibliai kalandok
11.45 Barátok közt (ismétlés)
12.10 Renegade - A fejvadász (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 36.)
14.20 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók - 26.
- Dragon Ball Z - 107.
- Varázslatos álmok - II. 106.
(rajzfilmsorozatok)
16.05 Sweet Valley
(amerikai sorozat)
A síelés veszélyei
16.30 Az első csók
(francia sorozat - 277.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 3.)
A szemtanú
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 79.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 225-226.)
20.00 Koósstoló
Szórakoztató show-műsor Koós Jánossal
21.35 Híradó - Időjárás
21.50 Életveszélyben
Hétköznapi hősök
22.50 RTL Night Klub
A kolónia
(amerikai thriller)
0.25 Vágyak háza
(amerikai erotikus sorozat)
0.55 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
1.20 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.40 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.45 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.15 Kuk@c
(informatikai magazin)
10.45 Szemtanú
11.10 Rocky és Bakacsin
(rajzfilm)
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Kedves nővérkék
(német sorozat - 173.)
13.00 Indiánbecsület
(amerikai western)
14.45 Marimar
(mexikói sorozat - 14.)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 14.)
16.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 383.)
17.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat)
17.50 100 millió
(szenzációs vetélkedő)
18.15 Szerencsekerék extra
18.35 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.55 Sandokan visszatér
(olasz kalandfilm - 4/1.)
21.45 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
22.15 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező a tények hátterében; Közelkép; Sport
23.00 A gonosz lady
(angol kalandfilm)

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Az állatok válaszolnak
(ismeretterjesztő film)
10.25 A békakirály
(cseh-német-olasz mesefilm)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 Szentföldi látomások
(amerikai dokumentumfilm)
13.40 Názáreti Mária
(francia film, 1995)
15.30 A párizsi Kamarazenekar hangversenye
Négy Bach-kantáta
(francia koncertfilm)
16.05 Miénk a tér
17.00 Urunk élete
(bábfilmsorozat - 5/5.)
17.25 Nyúl Péter és barátai
(angol animációs sorozat - 1.)
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.00 Összkép
19.30 Rózsafabot
(magyar film, 1940) FF
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 II. János Pál keresztútja
Élő közvetítés Rómából, a Colosseumból
22.30 666
22.40 Híradó - Sportpercek
23.10 Vers
23.15 Aix-en-Provence-i fesztivál
Haydn: Symphonie No. 77
(francia koncertfilm)

HBO


6.30 Sztárközelben: Ray Liotta
7.00 Melrose Place
7.50 Csendszimfónia
(amerikai film)
10.10 Harc a másodpercekért
(amerikai életrajzfilm)
11.55 Szerelmi bájital
(amerikai vígjáték)
13.35 Retúr
(magyar film)
15.05 Hollywoodi csemegék - Apák és csemeték
15.35 Tökös tekés
(amerikai vígjáték)
17.30 Egyről a kettőre
17.55 Jó barátok
18.20 A hullámok rabjai
(angol vígjáték)
20.00 Lestrapált emberek
(amerikai film)
21.55 Mozi! Mozi! Mozi!
22.25 Rémálom az Elm utcában 3. - Álomharcosok
(amerikai horror)
24.00 Chippendale Show
(show-műsor)
1.05 A pillangó tánca
(amerikai thriller)
3.15 Banya csak egy van
(amerikai vígjáték)
4.45 Magányos lány
(francia film)

TV3


5.50 Napkelte
9.00 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
11.50 Video Hits No. 1
16.00 Music Time
16.40 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi sorozat, ism.)
17.35 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 18.)
18.30 Hír3
19.00 MASH
(amerikai sorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Walker, a texasi kopó
(amerikai sorozat - 31.)
20.50 Az utolsó cserkész
(amerikai akciófilm, 1991)
22.45 Hír3
23.15 Santa Barbara (ismétlés)
0.05 Video Hits No. 1

MSat


6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Clarissa (ismétlés)
8.00 Szippancsok; A kerge város (ismétlés)
10.00 A varázslatos koreai cirkusz
(dokumentumfilm, ism.)
11.20 Music Box
13.20 Szippancsok
(rajzfilmsorozat - 7-9.)
14.50 M. C. Bűvészfesztivál
(dokumentumfilm)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 A kerge város
(amerikai sorozat - 4.)
19.00 Rocktükör
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Őrangyalok
(amerikai sorozat)
21.45 Börtönháború
(amerikai akciófilm)
23.25 Hír-M (ismétlés)
23.55 Rocktükör (ismétlés)
0.25 Music Box

Szív TV


6.45 Információs magazin
7.00 Könnyűzenei kirakat
8.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.15 Információs magazin
15.30 Sportműsor (ismétlés)
17.30 Blendemagazin (ism.)
18.00 Könnyűzenei kirakat
(könnyűzenei hírműsor)
19.00 Köz-hír
(közszolgálati híradó)
19.30 Utazzon velünk!
Érdekes emberek sztorija
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ism. - 141.)
21.00 Evita Peron
(spanyol film, ismétlés)
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat
24.00 Utazzon velünk! (ism.)
0.15 Music Box

ATV


24.00 Képes magazin
19.10 Action Man
19.36 Különleges sportok
20.00 Komondor produkció
21.00 Derrick
(német sorozat)
22.00 ATV-különjárat (ism.)
22.30 Aeromagazin
23.00 Beszéljünk „Róna”...

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése