1999. november 14., vasárnap

Tv műsor - 1999. november 14. - Vasárnap

MTV 1


6.00 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág
6.20 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
6.30 Mackó apó meséi
(angol bábfilmsorozat)
6.50 Garfield, az életművész
(amerikai rajzfilmsorozat)
7.20 Vasárnap-sziget
Egy álmos nap
Benne: Szusszantó; Zöldkalap; Namiez?; Zenegér; Játéka
9.05 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot”
11.00 Unitárius istentisztelet
12.00 Déli harangszó - Hírek - Időjárás
12.05 A jövő Magyarországa
12.35 Derült égből egy család
(német sorozat - 2.)
13.30 Linda és a főtörzs
(olasz sorozat - 2.)
15.10 Örömhír
15.35 Kicsinyek az élet iskolájában
(angol sorozat - 3/2.)
16.35 Emily
(kanadai sorozat - 10.)
17.20 Időkerék
1952 - Jordánia királya
17.30 Bűvös hatos
17.55 TS - Gól!
A PNB-mérkőzések összefoglalója
19.00 7 óra
Betlen János műsora
Híradó; Időjárás
20.00 Családi kör
Tudom, Párizs
(kisjátékfilm)
21.00 Rock Café
22.00 A gavallér
(francia film)
23.35 11 után
Heltai Péter műsora

MTV 2

6.00 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
6.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
6.30 Együtt
7.40 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág - válogatás
8.00 Örömhír
8.20 Maradj velünk!
8.25 Bemutatjuk az Unitárius Életet
8.40 Katolikus krónika
9.00 Hat évtized tükrében
9.20 Találkozó
9.45 Napóleon
(francia film)
11.45 Harry és még egy jómadár
12.10 Minden lében két kanál
13.05 Szomszédok (323.)
13.35 Szeret-e még?
Összeállítás Eisemann Mihály szerzeményeiből
14.35 Szentföldi szent helyek üzenete - 8.
15.00 TS - Fotex KC-Veszprém-Barcelona
Férfi kézilabda bajnokok ligája-mérkőzés
16.35 Zenebutik plusz
Omega-gála az ÁB-Átriumban
17.00 Bruhaha
17.55 IQ Casino
18.50 Koldusopera
(angol film, feliratos)
20.30 Bűvös hatos
21.00 7 óra
22.00 TS
Benne: Hírek, Totó
22.15 Erik, a viking
(angol film)

RTL Klub



6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Lili, a virágangyal
- Superman
- Tom és Jerry
- Zorro
- Cicabogarak
- A mágus
10.50 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 A Sagala titka
(lengyel kalandfilmsorozat - 4.)
Az Erő harmadik eleme
11.55 Mire gondolok?
12.00 A világ körül Michael Palinnel
(angol dokumentumfilm-sorozat - 5.)
Borneó és a Jáva-szigetek
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Autómánia (ismétlés)
13.40 Az állatorvos
(német családi film)
15.35 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat - 8.)
A bosszú
16.30 2x2 néha sok(k)
(amerikai vígjátéksorozat - 22/10.)
Kukkolók
17.00 Jesse
(amerikai komédiasorozat - 3.)
17.30 Drágám, a kölykök megint összementek
(amerikai vígjátéksorozat - 3.)
18.30 Híradó
18.50 Akták
(közéleti magazin)
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 35.)
20.00 Kobra
(amerikai akciófilm)
21.40 Igaz történetek
Ments meg, anya!
(német film)
23.25 Híradó  - Időjárás
23.40 Országház
0.10 A világ körül Michael Palinnel (ismétlés)
1.05 Akták (ismétlés)
1.30 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Állatkert a hátizsákban
Oktatóműsor gyerekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Rocky és Bakacsin
- Blinky Bill
- Enigma
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Pindur pandúrok
- A bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági vígjátéksorozat)
11.25 Gimi-dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
12.00 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin)
12.30 Vad világ
(természetfilm-sorozat)
13.25 Aranya prérin
(olasz westernfilm)
15.15 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
Puha érintés
16.10 Szuper csapat
(amerikai kalandfilmsorozat)
A kristálykoponya
17.05 Mission Impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
Ásó, kapa és a bogotai nagyharang
18.00 Napló
Közben: Tények
19.00 Luz Maria
(perui sorozat - 121.)
20.00 Jumanji
(amerikai vígjáték)
21.55 Friderikusz Szubjektív
Közélet emberközelből
22.50 Gól!! Gól!! Gól!!
23.40 Egészséges erotika
(magyar film)
1.30 Forró nyomon
Megoldások magazinja (ismétlés)
2.10 Vers éjfél után

Duna TV



5.30 Hírek; Protestáns világ; Postabontás; Magyar világ; Periszkóp
7.05 Reggeli muzsika
7.15 Mesefilmek
7.50 Amatőr természetbúvár
8.15 Tele-enciklopédia
Mit kell tudni a növényvilágról?
(spanyol sorozat)
8.35 Ludas Matyi
(magyar animációs film, ismétlés)
9.45 Mítoszok és legendák
Tündérek és koboldok
10.15 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
10.25 Hungaria Litterata
11.05 Magyar történelmi arcképcsarnok - Báthory Zsigmond
11.20 Millenniumi krónika
11.55 Vers
Áprily Lajos: Holló-ének
12.00 Déli harangszó - Hírek
12.10 Táncház
12.40 Élő forrás
13.10 Havasi napsütés
(magyar film, 1941)
14.45 Emlékképek - Régi Híradók
15.15 A Strauss-dinasztia (12/4.)
16.10 A hanti sámán hagyatéka
16.45 Helikon
17.00 Talpalatnyi zöld
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
Híradó - Heti Hírmondó
19.15 A harmadik ember
(angol thriller)
20.55 Paletta
Külső-belső
21.45 Sportpercek
21.55 Pesti lóverseny
22.20 A világ közepe
(svájci film)
0.10 Vers

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
6.55 Szellemtanya
8.30 Ellopott elefánt
10.05 Babar
10.30 Jó barátok
11.00 Kalózok kincse
12.25 Rozsdás, a mentőkutya
14.00 A tömegpusztítás fegyverei
15.35 Tengeralattjáró akadémia
16.55 Apám, a hős
18.25 Itália csókja
20.00 Mrs. Doubtfire
22.05 Holyfield-Lewis profi bokszdöntő 2.
23.40 Screamers - Az elhagyott bolygó
1.25 Öld, ahogy éred!
3.15 Michael Collins
5.25 Mozivarázs

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.45 Utazás Gasztronómiában
11.15 A Simpson család
11.40 Alf
(amerikai sorozat - 37.)
12.10 Waikiki páros (13.)
13.05 Casdorff és társa (1.)
Harc a gyémántokért
13.55 Széllovagok (18.)
14.55 Perry Mason
(amerikai krimisorozat - 5.)
16.45 Merlose Place (159-160.)
18.30 Cheers (12.)
19.00 Hír3
19.30 Jövőnéző
20.00 Kisvárosi rejtélyek (18.)
20.50 New York rendőrei (22.)
21.40 Végtelen határok (81.)
22.35 Alkonyzóna (93.)
23.05 Sportváltó (ismétlés)
23.35 Eleven Levi’s Chart (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése