2000. február 16., szerda

Tv műsor - 2000. február 16. - Szerda

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.05 A bestia
(brazil sorozat - 71.)
10.00 A nagykövet férje
(francia sorozat - 12.)
11.10 A Guldenburgok öröksége
(NSZK-sorozat - 25.)
A görbe út
12.00 Hírmagazin
13.00 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Vivát Benyovszky!
(sorozat - 3.)
Hanszky Zsuzsanna
15.05 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia sorozat - 17.)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Einblicke
(középfokú németnyelvtanfolyam - 18/5.)
16.30 Éretlenek
(magyar tinisorozat - 11.)
Egy kis késedelem
17.00 Garfield a paradicsomban
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.25 „Óh azok a boldog idők”
(rajzfilmsorozat az adózásról)
17.30 Útmutató
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 Rajongó
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 83.)
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.00 Elválunk, szerelmem?
(amerikai tévéfilm)
21.35 Pláne!
Kalandozások a valóság határán
Gyurkovics Tibor és Hernádi Gyula műsora
22.05 Híradó - Időjárás
22.10 Aktuális
22.35 Fogadóóra
23.05 A 31. Magyar Filmszemle életműdíjasai
Válogatás Tóth János filmjeiből
0.30 Bank utca

MTV 2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.05 Zenés Tv Színház
Puccini: A köpeny (opera)
10.00 „Minden szabadon folyjék...” (5.)
Vízerő és politika
10.50 Debussy: Clair de Lune (balett, ism.)
11.05 112
(bűnügyi magazin)
11.30 Telemázli
12.00 Déli harangszó
Utána: Specht tanár úr (16.)
Kellemes szünidőt!
12.50 Örökségünk
Székesfehérvár - Palotaváros
13.00 Hírmagazin
13.30 Aktuális
13.55 Aranyfüst
15.30 Szabad Verseny
16.00 Iskola utca - Szó-köz
17.30 Sorstársak
18.00 TS
Benne: Medikémia Szeged-Galatasaray
Férfi KEK röplabdamérkőzés
19.40 Esti mese
- Töf-Töf elefánt
- A Legkisebb Ugrifüles: Az árnyéknyúl
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Minifesztivál 2000
Kortárs magyar művek a Vigadóban
21.20 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 67.)
A vérengző Rómeó
22.05 A serfőző
(dán sorozat - 3.)
23.00 Záróra

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Ünnepnaptár; Recept Klub
12.57 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Celeste
(argentin sorozat - 37.)
14.30 Klip Klub
14.50 Az első csók
(francia tinisorozat - 166.)
A garancia
15.15 Második csók
(francia tinisorozat - 180.)
15.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 116.)
Újra az iskolában 2.
16.40 Mire gondolok?
16.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 10.)
17.35 Mire gondolok?
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 129.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 561-562.)
19.50 Harmadik műszak
(amerikai sorozat - 2.)
20.45 Perpatvar
21.45 Maffiózók
(amerikai sorozat - 2.)
22.40 Este
(hírműsor)
23.00 Pont hu
23.30 Jogában áll hallgatni
(amerikai krimisorozat - 11.)
0.20 Antenna
0.50 Fókusz (ismétlés)
1.15 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat, ism.)
9.25 Baba-Mama magazin
9.50 Zoom
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
Kultúra az Interneten
11.55 Follow me
12.10 Édes hármasban
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 606.)
13.25 A hegyi doktor
(német sorozat - 17-18.)
15.10 Mission Impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 368.)
16.45 A vipera
(mexikói sorozat - 11.)
17.40 Samantha
(venezuelai teleregény - 92.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 113.)
19.55 Rex felügyelő
(német-osztrák krimisorozat)
A gyermek halála
20.50 Sentinel - Az őrszem
(amerikai akciófilm-sorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Határtalan
23.00 Koldusopera
(amerikai zenés film)
1.05 Háló@Világ
Életvitel az Interneten
1.40 Vers éjfél után

Duna TV

4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika - Napi műsorajánlat
9.15 Gazdakör (ismétlés)
9.45 Napóra (ismétlés)
10.15 Látogatóban Gál Sándornál
(kisfilm)
10.30 Édes Anna
(magyar játékfilm)
11.55 Vers
Tóth Krisztina: Hangszerek
12.00 Lapozó - Híradó
12.50 (kis) Mamaklub (ism.)
13.20 Szepesolaszi
(magyar filmetűd)
13.30 Herrer-Tabányi Nemzetközi Harmonika Gála 2/1.
14.05 Világhajó (7.)
Ghána - Kofi és kakaó
14.40 Expedíció hét kontinensen át (18/7.)
Káncsenjunga - sikerek és tragédiák
15.10 Mesélő cégtáblák
A fiumei kikötő
(magyar dokumentumfilm)
15.35 Amiről a kövek mesélnek
16.00 Az élet megpróbáltatásai
David Attenborough sorozata az állatok viselkedéséről (2.)
16.50 Szóbazár
17.20 Gyerekek a nagyvilágból
Kedvenc hangszerem - Renson és a konga
(francia rövidfilm)
17.25 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, helyes beszéd!
19.00 Régiók
19.30 Európai kaleidoszkóp
19.45 Irány a túlsó part
(angol-ausztrál sorozat - 1.)
20.35 Pege Aladár: Black and White
20.45 Fórum
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 A világkultúrák színterei
(német sorozat)
22.55 A teremtő kéz (7/7.)
23.15 Ventotene
(olasz ismeretterjesztő film)
23.40 Sportképek extra
Izomláz
0.10 Híradó
0.15 Vers (ism.)

HBO

6.30 Szederkert - Nyári mese
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Mackókaland
9.05 Hollywoodi csemegék
Álompárok
9.30 Jelbeszéd
11.00 Mr. Balhé
12.35 Egy híján túsz
14.15 Macskák nem táncolhatnak!
15.35 Bolond szél fúj
17.25 A cég
20.00 Hollywoodi hétköznapok
21.35 Álljon meg a nászmenet!
23.20 A látnok
0.55 Jeffrey - Valami más
2.30 Összeesküvés-elmélet
4.45 Túlélő - Terminal 2.

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 68.)
10.00 Közvetlen ajánlat
14.15 Az X-terv
(amerikai sci-fi, 1987)
15.50 Jövőnéző (ismétlés)
16.20 Cinema
16.50 Melrose Place (8.)
17.40 Űrháború: 2063 (18.)
Kegyetlen látogatás
18.30 Cheers
(amerikai vígjátéksorozat - 19.)
Versenyben, én? Soha!
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem
(amerikai vígjátéksorozat - 11.)
Kosárkirály
20.00 Spiclik, sipirc!
(amerikai akcióvígjáték, 1986)
21.55 Ügyvédek
(amerikai akciósorozat - 11.)
Polgári jogok
22.45 Hír3 (ismétlés)
23.15 Kisvárosi rejtélyek
(amerikai sorozat - 13.)
Hármas fogat
23.40 Cinema (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése