2000. június 1., csütörtök

Tv műsor - 2000. június 1. - Csütörtök

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
8.30 A bestia
Brazil sorozat - 145. (ism.)
9.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
9.20 Prága város panoptikuma
Csehszlovák sorozat - 5.
Merénylet a miniszterelnök ellen
10.30 Mindent a szerelemért
Brazil sorozat
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
13.00 Együtt
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 A kerékpáros
Német tévéfilm
15.40 Lurkó Kupa
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Kisokos
16.30 Segítőtárs
Sérült emberek magazinja
17.00 Irány Sydney!
Olimpiai kvízműsor
17.30 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.00 Híradó hatkor
18.50 Alaphangok
19.00 Háló
Riport-dokumentumfilm
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek
20.00 Millenniumi Mesék
Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy ember
20.30 Folytassa a hajózást!
Angol film
22.00 Híradó este - Időjárás-jelentés
22.10 Aktuális
22.30 Alaphangok (ism.)
22.35 Rajongó
Prokopp Dóra mozija
23.05 Az emberi test
Angol ismeretterjesztő filmsorozat (alámondásos) - 5.
Agyunk csodája
23.55 72 óra
Hétvégi kulturális ajánlóműsor

M2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
8.30 112
Bűnügyi magazin
9.00 Hon-lap
Krónikás ének 2000-ből
9.30 Tudóra (ism.)
11.00 Telemázli
11.30 Lendületben
A működő gazdaság mindennapjai
12.00 Déli harangszó
12.05 Kaliforniai álom
Amerikai sorozat - 33-34.
Megbocsátok; Tiffani aranya
12.50 Néprajzi értékeink
Gyurkó Pál kanászkürtje
13.00 Híradó délben
14.00 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Csenger és környéke
15.35 Kettesben
Eszenyi Enikő színművésznővel
Szilágyi János műsora
16.10 Iskola utca - Tudóra
17.30 Pesty Fekete Doboz
Világmagazin
18.00 TS
19.40 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek
20.30 Kvartett
Nyolc regionális stúdió közös adása Szegedről
21.00 Unokáink is látni fogják...
Osskó Judit műsora
21.30 Millenniumi könyvtár
Első kétszáz évem
Magyar film
23.10 Záróra
Éjszakai választék
0.10 Háló
Riport-dokumentumfilm
0.40 Aktuális
1.05 Beethoven: III. Esz-dúr (Eroica) szimfónia. Op. 5.
1.50 Kőbéka
Fehér László festőművész (ism.)
2.20 Iskola utca - Tudóra (ism.)
3.45 Musica Historica
Ars Renata
4.00 TS (ism.)

RTL Klub

6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Receptklub (ism.)
9.10 Barátok közt (ism.)
9.40 Esmeralda
Mexikói sorozat - 85. (ism.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Ünnepnaptár
12.30 Receptklub
12.50 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.30 Kavalkád
Nemzetiségi műsor
13.35 Celeste
Argentin filmsorozat - 111.
14.25 Heléne és a fiúk
Francia sorozat - 53.
14.50 A farm, ahol élünk
Amerikai sorozat - 190.
Nellie hazajön
15.45 Senora
Mexikói sorozat - 40.
16.35 Mire gondolok?
16.40 Tiltott szerelem
Venezuelai filmsorozat - 78.
17.30 Mire gondolok?
17.35 Renegade - a fejvadász
Amerikai sorozat - 25.
A szökés
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
Magyar sorozat - 709-710.
19.55 Szupermozi
Wyatt Earp
Amerikai western (1988)
23.20 Este
Hírműsor
23.40 Trinity - Érzelmek viharában
Amerikai sorozat - 6.
A hálaadás napja
0.30 Fókusz (ism.)
1.00 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
Színes hírmagazin
8.30 Délelőtt a TV2-vel
A vipera (ism.)
8.55 Vad angyal
9.40 Csupa-csupa élet
Német sorozat
10.05 Egy titokzatos hölgy
Olasz sorozat
11.00 Közvetlen ajánlat
11.15 TV2 klinika
11.30 Segíts magadon!
11.55 Hurrá, utazunk!
12.10 Autószalon
12.35 Riviéra
Európai koprodukciós sorozat
13.00 Gazdagok és szépek
Amerikai sorozat
13.25 Mozidélután
A teljes igazság
Amerikai film
15.10 MacGyver
Amerikai bűnügyi sorozat
16.00 Sunset Beach
Amerikai filmsorozat
16.45 Sogadoras - Szerelmes álmodozók
Mexikói sorozat
17.10 Vad angyal
Argentin sorozat
18.00 Camilla
Mexikói sorozat
18.30 Tények
Hírműsor
19.00 Szerencsekerék
19.30 A vipera
Mexikói filmsorozat
20.00 Rex felügyelő
Német-osztrák krimisorozat
Halálos dózis
20.50 Gigafilmek, meg(a)sztárok
Valóságos zseni
Amerikai vígjáték (1985)
22.30 Jó estét Magyarország!
Benne: Tények; Tényező; Időjárás; Sport; Kenósorsolás
23.25 Maschenka
Német film
1.15 Autószalon
1.30 Tények (ism.)
1.40 Vers éjfél után

Duna TV

4.10 Plusz egy óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Régiók
Tudósítók stúdiója (ism.)
9.40 Napóra (ism.)
10.10 Fórum (ism.)
Trianon 80. évfordulójára
10.55 Mozidélelőtt
Amidei felügyelő
A por
Olasz krimisorozat - 10/2.
11.55 Vers
Imre Flóra: Eheu, fugaces
12.05 Híradó - Lapozó
12.20 Európai kaleidoszkóp (ism.)
12.30 Pista tekintetes úr
Magyar játékfilm (1942) FF
13.45 A lét peremén
Német dokumentumfilm
15.00 India hangjai
15.10 Tálentum
Gross Arnold grafikusművész
Portréfilm
15.45 Olvasónapló
Beszterce ostroma - 3/3. (FF)
Magyar játékfilm
17.15 Nyelvőrző
17.30 Mese
18.00 Napóra
Benne: Híradó
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Összkép
Kulturális híradó
19.30 A 20. század 100 híres fotója
Francia dokumentumfilm-sorozat
19.45 Fel a kezekkel!
Dán kisjátékfilm
20.05 2000 - ahogyan én látom
Az első éjszakám
Spanyol játékfilm (1998)
(Feliratos!)
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Művészvilág
Duett
Portréfilm Lőrinszky Attila nagybőgősről
22.30 Szüleimnek
Slam
Amerikai játékfilm (1998)
0.15 Híradó
0.20 Vers (ism.)

HBO

6.30 A végzet hollywoodi asszonyai
Sharon Stone
7.00 Jó barátok
7.30 Alul semmi
Brit vígjáték
9.05 Szolgálatban, szerelemben
Amerikai krimi
10.45 Boldogságra éhezve
Amerikai filmdráma
12.15 Gyerekek és banditák
Brit kalandfilm
13.55 A jövő hírnöke
Amerikai fantasztikus film
16.50 A kis szökevények
Brit kalandfilm
18.15 Áldatlan állapotban
Amerikai vígjáték
20.00 Nehézfiúk
Amerikai családi vígjáték
21.45 Godzilla
Amerikai fantasztikus akciófilm
0.05 Egy gyilkosság forgatókönyve
Amerikai krimi
1.50 Játsz/ma
Amerikai misztikus thriller
4.00 Amerikai bérgyilkosnő
Amerikai akcióvígjáték
5.40 A végzet hollywoodi asszonyai
Angela Bassett

Magyar ATV

0.10 Képes magazin
5.50 Nap-kelte
9.05 Top-shop
9.35 Kulturális magazin
9.45 Érdekességek a nagyvilágból
10.00 Rockkalapács (ism.)
10.30 Miss Universe Hungary
11.30 Balettfesztivál (ism.)
12.00 Autósvilág (ism.)
12.30 Okavango
14.10 Nagy-Britannia belülről
14.40 Top-shop
15.15 Fitneszmánia
15.45 Kutyamagazin
16.30 Topvilág
17.00 Internet a jövő
17.30 Torna
17.35 Mese
17.40 ATV Híradó
18.00 Nap-nyugta
19.00 Páratlan páros
20.15 Rendkívüli kiadás
Beszélgetés közéleti kérdésekről
20.45 Ingatlanpiaci körkép
21.15 Természetgyógyász-magazin
22.00 ATV Híradó
22.30 Lapszemle
22.45 Színházi látcső
23.10 Feró kocsmája
24.00 Himnusz

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése