2000. május 7., vasárnap

Tv műsor - 2000. május 7. - Vasárnap

M1


6.00 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág - válogatás
6.30 Naprakész
7.20 „Így szól az Úr!”
7.30 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Noszvaj és környéke
9.00 Vasárnap-sziget
Benne: Zenegér; Zöldkalap; Pag macskameséje; Micsoda Cirkusz!
Kofikó
(izraeli sorozat - 10.)
Slomke, a popsztár
10.35 Három kívánság klub
Dévényi Tibor műsora
11.05 Aranyág 2000
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 A jövő Magyarországa
12.35 Szerencsepercek
13.00 Tv-klinika
13.25 Magyar világörökségek
Hollókő
13.50 TS
Forma-1, Spanyol Nagydíj
Közvetítés Catalunyából
16.05 Örömhír
A baptista egyház műsora
16.30 Bűvös hatos
17.00 Tisztelgés a tudománynak, tisztelet a mecénásnak
17.55 TS - Gól
PNB-mérkőzések összefoglalója
19.00 A Hét
19.43 Híradó - Időjárás
20.00 Aranyág 2000
Gála

M2

7.40 Egyházi műsorok
9.50 Néprajzi értékeink
10.00 Magyar Ház
10.30 Mosoly a javából
Ez nem volt egy Amerika
Kabaréműsor Görög László írásaiból (ism.)
11.20 Zenelánc
11.30 Jövő-Menő
12.00 Déli harangszó
Ökovízió
12.30 Kisokos
13.00 Segítőtárs
13.30 féLÓRA
14.00 Operettfesztivál
A Csókos asszony és a többiek
14.30 Aero Magazin (ism.)
15.00 Szentföldi szent helyek üzenete
A Via Dolorosa - Jeruzsálem
15.20 Musica Historica
Bach: e-moll szonáta (ism.)
15.30 Háló
16.00 TS
Benne: Magyar Kupa női röplabda döntő
17.35 Bruhaha
18.30 Rachid Taha
(világzene)
19.00 Bűvös hatos
19.25 Az elveszett gyermek
(francia film)
21.00 A Hét
22.00 TS
Benne: Magyar Tornabajnokság szerenkénti döntő
23.05 Bwana
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
0.30 Főtér
2.00 TS (ism.)
3.40 TS - Gól
A PNB-mérkőzések összefoglalója
4.40 TS
Hírek (ism.)

RTL Klub

6.30 Ókori harcosok
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
Tom és Jerry; Bolondos dallamok; A csodatrió; A mágus; Superman; Zorro; Maci Laci
(rajzfilmsorozatok)
10.10 Papyrus
(francia rajzfilmsorozat - 24.)
10.50 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
11.25 A mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 15.)
11.50 Mire gondolok?
11.55 Rejtett világok
(angol természetfilm)
Élet a Triász-parkban
A sárkányok földjén
12.50 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 A Magas szőke férfi visszatér
(francia vígjáték, 1974)
14.50 Pensacola - A név kötelez
(amerikai akciófilm-sorozat - 11.)
A gát őrei
15.40 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat - 31.)
Amíg a halál el nem választ
16.35 Hazárd megye lordjai
(amerikai sorozat - 4.)
17.30 A bohóc
(német akciófilm-sorozat - 3.)
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.08 Üzenet
19.10 Senora
(mexikói sorozat - 21.)
20.00 Halálos fegyver 3.
(amerikai akció-vígjáték, 1992)
22.05 Tiszta vérvonal
(amerikai thriller, 1986)
23.40 Híradó - Időjárás
23.55 Országház
0.25 Rejtett világok
(angol természetfilm, ismétlés)
1.20 Akták (ismétlés)
1.40 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Állatkert a hátizsákban
Oktató műsor gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Rocky és Bakacsin
- Gólkirály
- Tabaluga
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Turpi úrfi
- Pindur pandúrok
- A bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.20 Jenny
(amerikai vígjátéksorozat)
11.45 Leopárdkölyök
(angol természetfilm - 2.)
12.30 Sport2
12.55 A seriff jelvénye
(amerikai western)
14.40 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
15.40 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.35 Knight Rider Team
(amerikai akciófilm-sorozat)
17.30 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
Az adósság
18.30 Napló
Mérlegen a valóság Sváby Andrással
Benne: Tények
19.45 A vipera
(mexikói sorozat)
20.10 Dzsungelból dzsungelbe
(amerikai vígjáték)
22.10 Columbo
(amerikai krimisorozat)
Gyilkosság telefonhívásra
23.30 Mókás hekus
0.20 Rangon alul
(magyar film, 1960) FF
1.45 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Hírek; Élő egyház, Postabontás; Magyar világ; Periszkóp
7.15 Papírsárkány
8.45 A dzsungel könyve
9.10 Gyerekek a nagyvilágból
9.20 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
9.30 Magyar történelmi arcképcsarnok
Széchényi Ferenc
9.45 A Nobel-díj száz éve
10.10 Rendhagyó történelemóra (8.)
10.50 „Termő ékes ág”
11.05 Millenniumi Krónika
11.35 Beavatás
Amazonka csókja
11.55 Vers
Ágh István-Lakner Tamás: Mákgubófejű kakas-huszárok
12.00 Hírek
12.10 Csak még egyszer tudnék hazamenni
Dóry József nótázik
12.25 Szegletkő
13.00 Az új földesúr
(magyar játékfilm)
14.40 Emlékképek
15.05 Nefrit (8/2.)
15.50 Madarász Iván: Mátyás király és a varga (ismétlés)
16.00 Levél anyáinknak
16.45 Helikon
17.00 Mozgó Kép
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.15 A világörökség kincsei
Málta megalit templomai
19.30 A legkedvesebb évszakom
(francia játékfilm)
21.30 Sportpercek
21.45 Robert Bresson
(francia dokumentumfilm)
22.50 Egyenesen a szívbe
(olasz játékfilm)
0.35 Vers (ism.)

HBO

6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Zabolátlan szeretők
8.35 Angyalok a padláson
10.05 Babar - A segélycsapat
10.30 Jó barátok
11.00 Dallas: A Ewingok háborúja
12.30 Angyali világ
14.05 Róka fogta...
15.30 Ron kapitány
17.15 Mennyi? 30!
17.50 Kísért a múlt
20.00 Titanic
23.15 Hollywoodi csemegék
23.45 Halálmester
1.15 Túlélő - Terminal Force 2.
2.50 Öld, ahogy éred!
4.40 A nyakék nyomában

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
14.45 Mozi/Nótacsokor
18.00 Nap-nyugta
19.00 Szuper riporter kerestetik!
(vetélkedő)
20.00 Film/Csillagszem
22.00 Magyar Zenetörténet
22.55 Feró korcsmája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése