2018. május 26., szombat

Tv műsor - 2000. november 11. - Szombat

M1


5.45 Agrárvilág
Válogatás
6.00-7.30 Aranyfüst
Avagy: mit üzen a múlt?
Benne: 6.00; 7.00 Hírek
7.35 Fox Kids
Hogyisvanez család
Amerikai rajzfilmsorozat
8.00 Fox Kids
Nyekk! A macska
Amerikai rajzfilmsorozat
8.25 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
8.55 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus ifjúsági műsor
9.05 Zanzibár
Fiatalműsor
10.30-12.00 Szombati mozaik
Benne:
10.35 Évgyűrűk
11.00 Ablak
12.00 Déli harangszó
12.01 Hírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Stein Aurél
12.10 Bravo TV
13.00 Extrém koktél
13.20 A Gondolkodó arcképcsarnoka
Farkas Ferenc
14.00 Kaiser's Plus Budapest Maraton
14.30 Delta - A legenda újraéled
15.00 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 42.
15.25 1100 év Európa közepén
Az MTV sorozata a magyar millennium tiszteletére - 40.
Sáros vármegye
15.55 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsora - 32.
16.15 tREND
16.50 TS
NB I-es labdarúgó-mérkőzés
19.00 Lottóshow
19.20 Alaphangok
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Stein Aurél (ism.)
20.00 Szatelit
Kabaré
20.35 Uborka
Bábkabaré
21.05 Schimanski visszatér
Német bűnügyi tévéfilmsorozat - 3.
Drága áron
22.30 Alaphangok (ism.)
22.40 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora
Legtitkosabb vágyainkról
23.10 Tánc az életért
Angol film
0.10 A kutyák
Francia film

M2


7.25 Agrárvilág
Válogatás
7.40 Derült égből egy család
Német tévéfilmsorozat - 2.
8.30 Roma magazin
8.55 Domovina
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
9.20 Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
9.45 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
10.10 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
10.40 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
11.05 Slovenski Utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
11.30 Rondó
Kisebbségi magazin
12.00 Déli harangszó
Millennium: Stein Aurél
Utána:. 80 nap alatt a Föld körül Michael Palinnel
Angol útifilmsorozat - 2.
12.50 „Én Istenem, hová leszünk”
A moldvai csángó magyarokról
13.40 Kettesben
Szilágyi János műsora
14.15 Türelmetlenség
Amerikai film
16.10 Ménesek Díja
16.50 Kék Ég Légitársaság
Ausztrál tévéfilmsorozat
17.35 Extrém koktél
17.50 Bruhaha
Kabaré a köbön
18.45 Hovatovább!
Rókusfalvy Pál show-rakoztató játéka
19.35 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Stein Aurél
20.30 Tinédzserparti - nem csak fiataloknak
21.00 Kovács Dénes köszöntése
21.55 Cody
Ausztrál tévéfilmsorozat - 6/6.
Pusztító tűz
23.30 Bravo TV
0.25 Szombati mozaik
1.45 Rajnán innen, Dunán túl
Riport-dokumentumfilm - 14. (ism.)
2.15 Bockerer
Osztrák-NSZK film - 2/1. (ism.)
3.55 Kovács Dénes köszöntése (ism.)
4.45 TS
NB I-es labdarúgó-mérkőzés

RTL Klub


6.30 Ünnepnaptár
Vallási műsor
7.00 Kölyökklub
Benne: Ejnye, Sophie!; Teletubbies; Tom és Jerry; Batman; Maci Laci kincset keres; Pokémon
9.55 Disney-rajzfilmek
Kacsamesék; Micimackó
10.45 Csőr-re töltve
Bolondos dallamok
11.20 Joker
Telefonos villámjáték
11.25 Az első csók
Francia filmsorozat - 247.
11.55 2x2 néha sok(k)
Amerikai vígjátéksorozat - 22.
Irány az őserdő
12.25 Autómánia
Autósmagazin (ism.)
12.55 Joker
Telefonos villámjáték
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 Hazárd megye lordjai
Amerikai kalandfilmsorozat
Piszkos trükkök
14.05 Babylon 5
Amerikai sci-fi sorozat
Az ellenség arca
15.55 Winnetou I.
Német-jugoszláv kalandfilm
17.35 Az elveszett világ
Amerikai kalandfilmsorozat - 6.
A megváltás
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.50 Fókusz-plusz
19.08 Üzenet
19.10 Hegylakó
Amerikai kalandfilmsorozat - 58.
A hóhér dala
20.00 Vaklárma
Amerikai akcióvígjáték (1989)
22.00 Heti hetes
Vidám, aktuális talkshow
23.05 Stephen King: Az
Amerikai thriller - 2/1.
0.55 Híradó
Késő esti kiadás
1.10 A világ legszebb szigetei
Angol dokumentumfilm-sorozat - 6.
2.10 Fókusz plusz. (ism.)
Időjárás-jelentés
2.35 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
Mila, a szupersztár; Rémecskék kicsiny boltja; Minden kutya a mennybe jut; Hármas járőr; Tökfej tesók
9.00 Cartoon Network
Turpi úrfi; Vagány Johnny; Scooby Doo; A bolygó kapitánya; Én vagyok Menyus
11.00 Party TV
12.00 Vadvilág
Amerikai természetfilm-sorozat
12.55 Széllovagok
Német kalandfilmsorozat - 36.
13.45 Észak és Dél
Amerikai kalandfilmsorozat - 6.
14.45 Egyről a kettőre
Amerikai vígjátéksorozat
15.15 Jó barátok
Amerikai vígjátéksorozat
15.45 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
Német-amerikai kalandfilmsorozat
16.40 Szindbád kalandjai
Német-amerikai kalandfilmsorozat
17.40 Herkules
Amerikai fantasztikus sorozat
Kaland Proteusszal
18.30 Tények
19.00 Jets - Acélsólymok
Német akciófilm-sorozat - 8.
20.00 Az aranygyapjú legendája
Angol-amerikai kalandfilm - 2/1.
21.45 A nindzsa bosszúja
Amerikai akciófilm (1983)
23.30 Quantum Leap - Az időutazó
Amerikai fantasztikus filmsorozat
0.20 A nyúlpróba
Amerikai vígjáték
1.50 Autószalon
2.30 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek
5.35 Gazdakör
6.05 Szegletkő (ism.)
6.35 Napóra (ism.)
7.05 Hírek
7.20 Összkép (ism.)
7.50-9.30 Papírsárkány - kicsiknek és nagyoknak
9.30 Ami igaz, az igaz
9.45 Nyelvőrző (ism.)
10.00 Hej, hej, helyes beszéd! (ism.)
10.10 Szóról szóra magyarul (ism.)
10.40 Klasszikus repülőgéptípusok - 8/1.
11.05 Dzsungeldili - 26/26.
11.30 Színinövendékek - 28.
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz
Keszthely: Festetics-kastély
13.05 Felelet az életnek
13.40 A helyettesítő tanár
A tigris álma
Francia tévéfilm
15.05 A fotográfia kalandja
15.30 Műsorajánlat
15.35 Majdalenka az Üvegbirodalomban
Cseh bábjátékfilm
16.05 Családi album
Sziszi
Ranschburg Jenő nevelés-lélektani sorozata
16.55 Minoritates Mundi
Franciaországi kisebbségek
17.25 A világörökség kincsei
17.40 Mese
17.50 Műsorismertetés
18.00 Napóra
18.55 Talentum
Kun Zsuzsa
Dokumentumfilm
19.25 Esti kérdés
19.35 Műsorajánlat
19.40 A világ legszebb asszonya
Olasz filmvígjáték
21.30 Híradó, sportpercek
22.00 Csillagpor
Angol játékfilm
23.45 Híradó
23.50 Műsorajánlat - Vers
24.00 Az éjszaka filmje
Dal Bekónak
Német-örmény játékfilm

HBO


6.30 Szederkert - A titkos lépcső
7.00 Szederkert - Nagy hegyek
7.30 Édesek és mostohák
9.35 Telitalálat a szívbe
11.20 Viharfelhők
12.55 Pácban
14.30 Jackie Chan: Az elveszett zsaru
16.20 Karantén
17.50 Marvin szobája
Amerikai játékfilm
19.30 Jó barátok
20.00 Joe, az óriás gorilla
Amerikai családi kalandfilm
21.55 South Park
22.25 Idegenek voltunk
0.05 Hazugságok labirintusa

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
16.30 Csak természetesen!
18.00 Nap-nyugta/Híradó
19.30 A rossz úton járó gyermek/Emberközelben
21.30 Valóságos csodák
22.00 Foci, foci,foci
22.45 Ascendens/Éjszaka

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése