1993. május 15., szombat

Tv műsor - 1993. május 15. - Szombat

MTV 1

6.10 Falutévé - faludoktorral, gyógytornával
6.30 A Reggel
8.15 Közjáték
8.20 Jó reggelt adj, Istenem!
Baptista gyermekműsor
8.30-12.00 Korhatár nélkül
Kölyökidő délelőtt
8.30 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer... Amerika
Francia rajzfilmsorozat
26/4. rész: Az ígéret földje
9.00 Cimbória
Telefonos vetélkedő
9.10 Marian kisasszony és az ő vidám cimborái
Angol filmsorozat
XII/9. rész: Barna orrocskák
9.35 Terepjáró
Pálfalvi Dorottya természetvédő műsora
10.05 Cimbora
10.35 Kölyökidő-délelőtt
11.05 Szezám utca
(Sesame Street)
Amerikai feliratos gyermekműsor sorozat
12.00 Tévémagiszter
13.30 Bak-elit
Slágerek
13.50 Képújság
13.55 Családi mozidélután a Disneyvel
Robin Crusoe kalandjai
Amerikai film
15.55 Sheffield Wednesday-Arsenal
Angol labdarúgó kupadöntő
Közvetítés Londonból
17.55 ...az én váram”
Lakáskultúra mindenkinek
18.15 Hőmérő
Politikai show-műsor
19.10 Szerencsekerék
19.40 Jó éjszakát kíván a Disney!
20.00 Híradó
20.30 Telesport
20.35 Vázák meséi
Kentaurok lakomája
20.55 Közjáték (ism.)
21.00 Eurovíziós dalfesztivál
Döntő
kb. 24.00 Moulte felügyelő
Francia krimisorozat
Bornemisszák
1.25 Híradó

MTV 2


6.00-8.00 Napkelte
8.00 Műsorismertetés
8.05 Gazdaképző (ism.)
8.35 Maratoni evezőstúra az Amazonason
Angol útifilm
9.00 Patrin - Üzenet - Vorba
9.25 Nas ekran
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
9.50 Unser Bildschrim
Német nyelvű nemzetiségi magazin
10.15 Nemzetiségi színházi napok
10.45 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
11.10 Sprski ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
11.35 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
12.00 Sorstársak (ism.)
12.15 Família Kft. (ism.)
12.45 Rockstúdió
13.10 Nem ez a világ vége
Angol film
II/1. rész
13.35 „Vannak vidékek legbelül...”
Hagyományőrzők közt a Nagykunságban
14.15 Sakkiskola
14.30 Az állatok védelmében
14.50 Műsorajánlat - Időjárás
14.55 Én táncolnék veled
Boogie-woogie
15.05 Harold Lloyd - A harmadik zseni
Angol portréfilm - II/1.
16.00 Ki miben tudós?
Történelem, 1993
Középdöntő
17.00 Autó-motor
17.25 Nahát?!
Reklámok, feliratok, szimbólumok
17.30 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
Csere-bere törp és a borskalózok
17.53 Műsorajánlat
18.00 Knight Rider
Amerikai tévéfilmsorozat
Az ál Devon - II/2.
18.53 Időjárás
18.55 Az irodalom nyelve
Móricz Zsigmond
19.05 Trió
Cseh tévéfilm
Gandara báró halála
Szédülés
Az ellopott kaktusz
20.35 Zene-óra
Zenei klub Óbudán
Polgár László és vendégei
21.35 Telesport
22.00 Esti egyenleg
22.20 Időjárás
22.25 Fivéri szeretet
Amerikai tévéfilm
23.55 Összefoglaló az ökölvívó VB döntőiről

Duna TV


16.05 Évforduló
16.10 Nils Holgersson (ism.)
16.35 Kánon - A Biblia
17.05 A Dunánál - 1. rész
17.35 Elavuló mesterségek
17.55 A labdarúgás története
18.15 Mesesarok
18.45 Hírek
19.00 Csatár a pácban
Francia filmszatíra
20.30 Öttusa világkupa
20.55 Könnyűzene
21.00 A polip
Olasz bűnügyi tévéfilmsorozat
VI/4. rész

HBO


17.30 Állati élet: Új-Zéland fjordjai
Természetfilm
18.30 Mozimánia
Martin Scorsese
Dokumentumfilm
19.30 Nagymenők
Amerikai krimi
21.50 A komédia királya
Amerikai filmszatíra
23.40 A megváltás
Amerikai dráma
0.55 Erotikukucs
Amerikai film

A világoskékkel jelölt műsorok az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése