1994. április 27., szerda

Tv műsor - 1994. április 27. - Szerda

MTV 1


6.00 Műsorismertetés
6.03 Falutévé - géptippel, munkaügyi tippel, növénydoktorral
6.25 Határtól határig
Körzeti percek - Pécsről
6.35 Üzlet
Gazdasági és pénzügyi híradó
6.45 Híradó
7.00-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
9.00-12.00 Napközi
A Tv1 nap-közi tájékoztató műsora Endrei Judittal
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
250/109. rész
10.30 Csengetett, Mylord?
Angol tévéfilmsorozat
VI/2. rész: Aktuális ügyek (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Cirkusz-világbajnokság
Angol film
12.34 Tankönyvek és módszerek
12.54 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
13.09 Segítség!
Szorongás, neurózis, pszichés zavarok - segítségnyújtás
13.24 Képújság
13.35 Menedzsment
Német ismeretterjesztő filmsorozat
XII/6. rész: A szervezés módszerei
13.50 Tükör
14.03 Vivát, Benyovszky!
Tévéfilmsorozat (ism.)
XIII/5. rész: Wyndblath Gusztáv
15.04 Műsorismertetés
15.10 Falutévé (ism.)
15.30 Kirakat
Szolgáltató magazin
Benne: Játék
16.00 Híradó
16.12 Kamasztükör
16.32 Reklám
16.35 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
135/59. rész
17.00 Reklám
17.05 Milyen a mi házunk?
17.20 Gazdagodj okosan!
Tényképek kisrészvényeseknek
IV/2. rész: Részvénytársaságok, részvények
17.50-18.20 Kapcsolj be!
17.50 Sztárkereső
18.15 Képhiba
Rejtvényműsor gyerekeknek
18.18 Zenelánc
18.20 Reklám
18.25 Zsákbamacska
Vetélkedőműsor
Játékvezető: Rózsa György
18.50 „Maradjatok meg szeretetemben!...”
Keresztény életkérdések
18.57 Gyereksarok
- Frakk
Magyar rajzfilmsorozat
Az éjszaka fényei
- Jómadarak
Magyar rajzfilmsorozat
Olvasni akarok
19.14 Választási műsor
19.24 Reklám
19.30 Híradó
20.00 Reklám
20.09 Feketén-fehéren
20.19 Reklám
20.25 Bajnokok Ligája
Labdarúgó elődöntő-mérkőzés
(Hosszabbítás lehetséges!)
22.25 Ezredforduló
Közép-európai magazin
23.10 Augusztusi hold
Spanyol tévéfilm
0.47 BBC-híradó
1.07 Képújság

MTV 2


15.20 Képújság
15.25 Műsorajánlat
18.28 Időjárás
15.30 Bevezetés a művészetekbe
Az Open University alapozó kurzus videóanyaga
31/19. rész
15.55 Gyerekeknek
- Foxi Maxi
Amerikai rajzfilmsorozat
Foxi Maxi seriff
- Inci Finci és Kandúr
Amerikai rajzfilmsorozat
Judo Jack
- Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
Dante
- A repülő ház
Amerikai rajzfilmsorozat
10. rész: A szökevény
16.40 Kapcsolj!
17.00 Korforduló
17.30 Gubancok - avagy csíntalan nyelvcsíntan
17.50 Ön is lehet tulajdonos
Öt perc a KRP-ről
17.58 Időjárás
18.00-18.45 Nagylátószög
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Medicina
Egészségügyi híradó
18.56 Reklám
19.00 Alkalmi
Várkonyi Balázs műsora
19.30 Színházi Napló
20.10 Mini klip-mix
Videoklip-összeállítás népszerű magyar és külföldi előadókkal
Műsorvezető: Bochkor Gábor
20.25 Csiha Kálmán, Erdély igehirdető püspöke
20.55 Reklám
21.00 Híradó
21.25 Reklám
21.29 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
Játékvezető: Vágó István
22.00 Reklám
22.05 „A jognak asztalánál”
Jogi ismeretterjesztő műsor
22.35 Svédország-Finnország
Jégkorong-vb
Közvetítés Va al Fassából, felvételről
Riporter: Knézy Jenő
23.35 II. Nemzeti Zenei Fesztivál
24.00 Üzlet - éjfél körül
Gazdasági híradó
0.05 mmmÁMOR
Erotikus show (ism.)

Duna TV


14.00 Közvetítés az ÁVÜ sajtótájékoztatójáról
15.30 Privatizáció határon innen és túl
A Pesty Fekete Doboz filmje
15.50 Műsorajánlat
16.00 Hírmondó
16.25 Az egyetlen Föld
Japán ismeretterjesztő filmsorozat
10. rész: A Föld kincsei (ism.)
17.15 A középkori Magyarország művészeti emlékei
Lőcsei krónika II.
17.40 Mese
- Pili és Poli
Az uszoda
- Kisvakond
A kisvakond és a zöld csillag
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.10 Szabadíts meg a gonosztól!
19.45 5 perc Európa történelméből
Svéd dokumentumfilm-sorozat
19.50 Rendszerváltók
20.40 Emlékképek - régi híradók
21.00 Híradó
21.20 Láthatatlan falak
Német film (1989, ism.)
23.00 Költők társaságában

HBO


17.30 National Geographic felfedező
Amerikai természetfilm-sorozat
18.30 Lassie hazatér
Amerikai családi film
20.00 Drágán add az életed!
Amerikai akciófilm
22.10 Ha a forgószél hazarepít
Amerikai filmdráma
23.40 Éjszakai szemek
Amerikai bűnügyi film

Szív TV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Aerobic
19.35 Három muskétás
Rajzfilm - 2. rész
20.00 MÁS
Zenei magazin
20.45 Seiko-shop
20.55 Pszichiáterszemmel nézve az ország...
21.00 Harle-tóksó
Kurír-est a Vigadóból
22.00 VOKS
Hárommenetes faggatózó
22.55 Jövő heti műsorajánlat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése