1994. augusztus 24., szerda

Tv műsor - 1994. augusztus 24. - Szerda

MTV 1


5.57 Műsorismertetés
6.00 Falutévé - munkaügyi tippel, géptippel, növénydoktorral
6.20 Határtól határig
Körzeti percek Debrecenről
6.30-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne: 7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
A Tv1 nap-közi tájékoztató műsora
Bayer Ilonával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
250/192. rész
10.30 Paradicsom szálló
Német tévéfilmsorozat
XIII/12. rést: Ki volt a tettes?
11.30 Játék
12.00 Hírek
12.07 Déli üzlet
Gazdasági híradó
12.32 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
12.47 Fűben-fában
Természetgyógyászati magazin
13.02 Képújság
15.35 Műsorismertetés
15.40 Falutévé
16.00 Híradó
16.12 Nemzeti értékeink
Szentendre II.
16.22 Western Szimfónia
Francia balettfilm
16.46 Tükör
16.56 Házi pénztár
Tanácsadó a családi gazdálkodáshoz
17.08 Reklám
17.11 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
135/123. rész
17.35 Reklám
17.40 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
17.46 Szentképek titkai
Dávid Kata műsora
X/5. rész: A hal
18.03 Összefoglaló az országos strandröplabda-bajnokság döntőjéről
18.23-18.58 Kapcsolj be!
18.23 TÁRGYalás
18.38 Oscar Junior
Videós-filmes gyerekek bemutatkozása 2.
18.53 Diáksziget
Műsorajánlat
18.58 Reklám
19.03 Zsákbamacska
Vetélkedő
Játékvezető: Rózsa György
19.30 „Maradjatok meg szeretetemben!.. ”
Keresztény életkérdések
19.30: Gyereksarok
- Krisztoforó
Magyar bábfilmsorozat
XIII/3. rész: Lovagtanonc
- Osztály a javából!
Cseh rajzfilmsorozat
A derűfalvi homoksivatag
19.54 Reklám
20.00 Híradó
20.30 Reklám
20.45 Kadétok és kollégisták
Olasz sorozat
14/13. rész: Az ezredes autója
21.38 Reklám
21.45 Európa jövője
Európai államfők televíziós vitafóruma Ausztriában
22.45 Éjszakák a spanyol kertekben
Szimfonikus impressziók zongorára és zenekarra
Kanadai film
23.11 Darabokra szaggattatol
Dokumentumfilm az erdélyi arisztokrácia szétszórattatásáról
VIII/3. rész: Beszélgetés dr. Ocskay Lászlóval
Beszélgetőtárs: Marosi Ildikó
23.46 BBC-híradó
0.06 Képújság

MTV 2


15.35 Képújság
15.40 Műsorajánlat, időjárás
15.45 Gyerekeknek
- Foxi Maxi
Amerikai rajzfilmsorozat
19. rész: Portásriogatás
- Inci Finci és Kandúr
Amerikai rajzfilmsorozat
19. rész: Otthon, édes otthon
- Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
Vatikán város
- A repülő ház
Amerikai rajzfilmsorozat
Az élő víz forrása
16.30 A kölcsönkapott Föld
16.50 Csízió
16.55 Korforduló
Szerkesztő-műsorvezető: Nagy Katalin
17.25 Csúcstechnika kézközelben
IV./2. rész: Kapcsolat, kapcsolat, kapcsolat
17.58 Időjárás
18.00-18.45 Nagylátószög
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Reklám
18.50 A Debreceni Kántus
19.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
Játékvezető: Vágó István
19.55 Vác-FC-Samsung-Paris St. Germain
Labdarúgó BEK selejtezőmérkőzés
Közvetítés a Fáy utcából
Riporter: Hajdú B. István
(Hosszabbítás lehetséges!)
21.50 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
A méhkirály
22.00/22.20 Híradó
22.23/22.43 Időjárás
22.25/22.45 Hidak
Nemzetközi üzleti műsor
Házigazda: Pomezanski György
23.15/23.35 Küzdelem Kínáért
Angol dokumentumfilm
0.30/0.50 Üzlet - éjfél körül
Gazdasági híradó

Duna TV


14.00 Közvetítés az ÁVÜ sajtótájékoztatójáról
15.30 Privatizáció határon innen és túl
A Pesty Fekete Doboz Kft. filmje
15.50 Műsorajánlat
16.00 Don Quijote
XXXIX/15. rész: Kaland a poroszlókkal
16.25 A Mézga család
7. rész: Agy-gyanta
16.50 Ceruza és radír
Rajzfilm
17.00 Erdélyi polihisztor
Kós Károly
17.40 Mese
- Pili és Poli
A gyöngyvirág
- Tom és Jerry
A csodatévő sugár
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A nők iskolája
Magyar vígjáték
19.35 Kína
Peking
19.50 Versről versre
20.00 Régiók
Tudósítók Stúdiója
Műsorvezető: Farkas Boglárka
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A nagy csaták
Francia dokumentumfilm-sorozat
XIII/11. rész:
Németországi csata II.
22.35 Költők társaságában
Győrffy András
Farkas Árpád: Nagyapám sírjánál

HBO


17.30 Állati élet
A Colorado völgye
Angol természetfilm
18.30 János vitéz
Magyar rajzfilm
19.55 Sült zöld paradicsom
Amerikai filmdráma
22.00 Keleti kényelem
Amerikai filmdráma
23.50 Holtbiztos tipp
Amerikai krimi

TV4


19.00 Műsorismertetés
19.05 High Five
A különleges sportok magazinja
19.40 Mire megvirrad
Francia film
21.10 Sport
Omega Nagydíj - Acy Ronhill Kupa vitorlásverseny
21.35 Charlie Parker
Zenés portré

Szív TV

19.10 Mindennapi jóga
19.30 Popeye
Rajzfilm
20.00 Ugye
Könnyűzenei műsor
20.40 Egészségmagazin
21.00 Harle-tóksó
Kurír-est
22.00 A világ legjobb bokszolói
Dokumentumfilm
23.00 Műsorzárás

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése