1994. június 2., csütörtök

Tv műsor - 1994. június 2. - Csütörtök

MTV 1


6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - kert-ész, ipartippel
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
Gazdasági és pénzügyi híradó
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
9.00-12.00 Napközi
Jakupcsek Gabriellával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Regina révbe ér
Német tévéfilmsorozat
X/7. rész: Sorsforduló (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.12 Matilda
Olasz tévéfilm (ism.)
13.35 Műsorismertetés
13.40 Falutévé (ism.)
14.00 Francia nemzetközi teniszbajnokság
Női elődöntők
Közvetítés Párizsból
15.30 Kirakat
Benne: Játék
16.00 Híradó - Időjárás
16.12 Kirakat (Folytatás)
16.25 Telesport
17.00 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.30 Flick-flack
Vallomások a női tornáról
18.00 Kölyökidő
18.30 Fogadjunk!
18.55 Gyereksarok
- Kíváncsi Fáncsi kalandjai
Magyar bábfilmsorozat
Mézeskaland
- Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barba szobor
- Égből pottyant mesék
Levente Péter, Gryllus Vilmos és Döbrentei Ildikó műsora
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Új szeszélyes évszakok
Szórakoztató magazin
21.10 Sztáro(c)k
Bee Gees
21.45 Magyar félmúlt - a törvénytelen szocializmus
(Már nem) Jelölöm magam
22.35 Mini klip-mix
Videoklip-összeállítás
22.47 Francia nemzetközi teniszbajnokság
Női elődöntők
Közvetítés Párizsból, felvételről
0.17 BBC-híradó
0.37 Képújság

MTV 2


15.30 Képújság
15.35 Műsorajánlat
15.38 Időjárás
15.40 Én is hasonlítok a teknőshöz
15.50 A ravellói takács
Francia rajzfilm
16.20 Rönkszedők
Kanadai filmsorozat
Egy különleges fogás
16.45 Babar
Francia rajzfilmsorozat
Nehéz apának lenni
17.10 Tessék hívni!
Telefonos videojáték
17.25 Egészséget mindenkinek!
Dr. Czeizel Endre sorozata
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.50 Segítsünk magunkon!
Harc az influenza ellen
Kanadai ismeretterjesztő film
19.45 A történelem vonzásában
20.30 Telexpo '96
Világkiállítási magazin
21.00 Híradó
21.23 Időjárás
21.28 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.03 Két perc - kék perc
22.05 24 óra
22.30 Az idő sodrában
Lébény - Mecsér
III/1. rész
0.05 Üzlet - éjfél körül
Gazdasági magazin

Duna TV


14.30 Helyszíni közvetítés az ÁV Rt. sajtótájékoztatójáról
15.30 Business az biznisz
A marketing alapelvei
16.00 Hírmondó
16.25 Az élő test
XXVI/26. rész: Az élet fejlődésének modellje
16.55 Régi magyar viselet az iparművészeti múzeumban
17.40 Kérem a következőt!
Magyar rajzfilmsorozat
Kenguru-bú
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.10 Ne felejts el!
Angol film (1936) (ism.)
19.20 Zakopane építészete
19.30 Konrad Sutarski és barátai a Liteában
Irodalmi műsor
19.50 Éliás, az udvari bolond
Angol animációs film
Amarilla és a Szörnyeteg
20.00 Váltó
Gazdasági magazin
21.00 Híradó
21.20 Premier plan
Közelképben az operatőr: Andor Tamás
21.35 Boldog születésnapot, Marilyn!
Magyar film (1980)
23.05 Szécsi Margit: A kivirágzott kéz

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Zenemánia: Paul McCartney-koncert
19.40 Vissza a suliba!
Amerikai vígjáték
21.15 Hegyek pokla
Amerikai film
23.05 A Sinclair-gyilkosság
Amerikai krimi
0.40 Forró kalandok 8.

TV4


19.05 Aerobic
19.17 Sráckarika
19.20 A Nobel-díj története
IV/1. rész
20.10 Foglaljon helyet a Pallas Páholyban!
20.35 Hiszünk a dalban - 2.
21.10 Csengetett, Mylord?
Angol tévéfilmsorozat
Pénz beszél...
22.05 Színház
22.45 Áramvonal - Divat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése