1996. május 19., vasárnap

Tv műsor - 1996. május 19. - Vasárnap

MTV 1

7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
A nyomorultak
Francia rajzfilmsorozat
26/17. rész: Egy furcsa pár
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 A hosszú lábú apu
Olasz rajzfilmsorozat
40/39. rész: Múltbúcsúztató
8.35 Zenelánc
8.40 Tele-mutatvány
9.00 Leoprelló
11.00 Zenebutik - Zenehíd
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Csendül a nóta...
13.00 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/133-136. rész (ism.)
14.55 Műsorajánlat
15.05 HT
(Feliratozva is!)
Háttértudomány
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
Amerikai rajzfilmsorozat
A simlis mandró
- A csodakutya
Amerikai rajzfilm
- Zorro
Amerikai filmsorozat
A kinai fogoly
17.05 Manőver
Katonai magazin
17.35 Mesélő cégtáblák
Fürdők a félhold alatt
18.00 Telesport
- Női torna EB
- Cselgáncs EB
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 MC - Magyarok Cselekedetei
20.10 Megyek a macskámért
Olasz film
21.50 Vers mindenkinek
Caius Valerius Catullus: A Lesbia-versekből
21.55 Százéves a kisföldalatti
22.35 Remekművek
Schumann és Brahms műveiből Onczay Csaba gordonkázik

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli-suli - 141.
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata - 27. rész (ism.)
9.00 Űrgammák
Sci-fi sorozat
28. rész: A pokol kapujában (ism.)
9.30 Irány Atlanta!
Olimpiatörténeti vetélkedő - 9.
11.00 Debreceni Symphonia-FTC Polgári Bank
Női kézilabdamérkőzés
13.00 Tévémagiszter
A királyok városa, Székesfehérvár 2.
13.50 Életjel
14.20 Forma-1
Monacói Nagydíj Monte-Carlóból
16.40 Balaton
17.10 Acapulco akciócsoport
Amerikai-francia tévéfilmsorozat
22/7. rész: A bosszú
17.50 Időjárás
18.00 Helló, világ!
18.30 Millecentenáriumi híradó (ism.)
18.35 Tranzit
Közép-Európa világa
19.00 Testrészek
BBC-sorozat
18. rész: Jaj!
19.30 Esti mese
Dany, mesélj!
Francia mesefilmsorozat
52/40. rész: A delfin és a titokzatos sziget
19.45 Mesterművek
Angol képzőművészeti sorozat
Teoderik mester: Szent György
20.00 Mahler: VIII. szimfónia
Ezrek szimfóniája
Hangverseny-közvetítés
21.40 Környezetünk hírei
21.45 Telesport
Benne:
- Női torna EB
- Cselgáncs EB
- Motocross VB
- Álomcsapat
23.15 Lapzárta
23.20 Requiem
Életmód és infarktus
0.25 MC - Magyarok Cselekedeti (ism.)

Duna TV

8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Református gyermekhittan
8.15 Figyelj!
8.45 Németalföldi kolostorok
Belga dokumentumfilm-sorozat
Ágoston-rendiek Eindhovenben és Malenben
9.10 Bay City
Ausztrál filmsorozat
Az egér és a sárkány
9.35 Szpiru és Fantázió
Francia-spanyol-német rajzfilm
Kísérlet az üvegházban
10.05 Cimbora - Tallózó
10.50 Vízi kalandok
Angol-amerikai ismeretterjesztő film
Maui
11.15 Kapcsok
12.00 Déli harangszó
12.05 Ameddig a harang szól
12.15 5 perc Európa történelméből
12.20 Magyar örökségeink
12.50 A reménység folyója
Francia tévéfilmsorozat
14.30 Sportképek
16.30 Mozgó Kép
17.00 Emlékképek- Régi híradók
17.15 Postabontás...
17.40 Lolka és Bolka olimpiája
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Az első száz év
Vasvirág
Magyar film (1958) FF
20.25 Sportpercek
20.35 Chopin-Vukán: 12 Preludes
21.25 Ars Hungarica
Csíkmenasági Mária oltár: Ave Gratia
21.40 In memorian Alekszandr Kajdanovszkij
Sztalker
Orosz játékfilm
0.25 Filmetűdök
0.30 Páskándi Géza: Tejválasztó

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 National Geographic
Dühöngő természet
11.00 Zűrös majom
Amerikai film
12.35 Öreg rókák nem vén rókák
Amerikai vígjáték
14.05 Falcon Crest
15.05 Mennyi? 30!
15.40 Trükkös halál 2.
Amerikai akciófilm
17.30 Csalóka napfény
Amerikai film
20.05 BackBeat
Beatles-film
21.45 A zöldfülű
Amerikai akciófilm
23.45 Automaták
Amerikai akciófilm

TV3


15.40 Tv-shop - Műsorajánlat - Időjárás
16.15 Az ördög és az inkvizítor
Olasz-spanyol filmsorozat - 13/12. rész
17.15 Sporttalkshow
18.20 Robinson nem halhat meg
Német film
20.10 Világszám 4. (ism.)
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Calcio
21.45 Mayflower Madam
Amerikai film

Szív TV

16.05 Egészségmagazin
17.00 pH-érték
17.30 Slapaj
Rajzfilmsorozat
18.00 Autósport magazin
18.30 Tabuk nélkül
19.00 Kojak
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
20.00 Mayerling
Angol film
22.00 Nem boszorkányság...
22.40 Konyhashow (ism.)
23.10 Vedd kezedbe a sorsod!
Dokumentumfilm


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése