1998. július 7., kedd

Tv műsor - 1998. július 7. - Kedd

MTV 1


5.50-9.30 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
9.35 Bor és hatalom
Spanyol (katalán) tévéfilmsorozat
193/145. rész
10.05 Reklám
10.10-12.00 SZÜNIDŐRE!
10.05 Repeta - NYÁR (ism.)
10.55 Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 A tóparti ház
Német tévéfilmsorozat
VIII/5. rész: Az utolsó remény (ism.)
13.50 Mainau - a virágok szigete
Természetfilm
II/1. rész (ism.)
14.05 Reklám
14.10 Csupa tűz, csupa láng
Francia film (1982. - ism.)
15.55 GYEREKEKNEK!  
Tüskevár
Ifjúsági tévéfilmsorozat
VIII/1. rész: Nyaralás feltételekkel (1967. - ism.- FF!)
16.25 Reklám
16.30 A szerelem jogán
Brazil tévéfilmsorozat
160/158. rész
17.00 Gyerekszoba
A születés (ism.)
17.15 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
17.40 Életjel
Eltűnt felnőttek nyomában
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Gyerekeknek!  
- Mirr-Murr, a kandúr
Magyar bábfilmsorozat
XIII/8. rész: Fel a csillárig! (ism.)  
- Heltai Gáspár mesél
A hangyáról meg a galambról
Rajzfilm (ism.)
18.35 A nagykövetasszony
Német tévéfilmsorozat
XV/2. rész
19.27  Európai időjárási körkép
19.30 Híradó
(Feliratozva a Teletext 334. oldalán!)
- Sporthírek
- Időjárás-jelentés
20.00 Tattingers
Amerikai tévéfilmsorozat 3. rész
20.50 Reklám
20.55-22.55 LABDARÚGÓ VB
Elődöntő - Közvetítés Marseille-ből  
Hosszabbítás lehetséges!  
A szünetben:  
- 21.55 TS  
- Reklám
22.55 KENÓ
23.00 Telemázli
23.20 Szelídek
Tévéjáték (ism.)
0.50 Képújság

MTV 2


6.55 Műsorismertetés
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Aktuális (ismétlés)
7.40 Képes műsorajánlat
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
- Tudósportrék
- Távoktatás a gyakorlatban
- Szakértő vendégek, szakmai könyvajánló, évforduló, internetes ajánló
9.00 Tanoda
10.00 Szomszédok (ism.)
10.30 Kincsestár (ismétlés)
12.00 Déli harangszó Híróra
13.00 Tévémagiszter/Repríz
14.00 Talpra, Petőfi!
16/12. rész
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat, ismétlés - 130/23-24.)
16.05 Repeta - Nyár
17.30 Indaba
(francia sorozat - 25/5.)
A forgatás
18.00 Magyarország ma
Életképek (ismétlés)
18.30 Kincsestár
20.00 Mesetár
- Pelikánmadár
- Töf-töf elefánt
- Séta az állatkertben (ismétlés)
20.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.30 Híradó
Sporthírek - Időjárás
21.00 Kisvárdai Színházi Fesztivál
Riportfilm a határon túli színházak találkozójáról
21.50 Twin Peaks
(amerikai sorozat - 32/1.)
23.20 Mélyvíz/AKT
Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.55 Rajzfilm Klub (ism.)
11.10 Klip Klub (ismétlés)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
12.05 Sliders
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(sorozat - 87-88.)
14.25 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
(rajzfilmsorozatok)
16.10 Az első csók
(francia sorozat - 90.)
16.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 100.)
17.25 100-ból egy
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Sliders
(amerikai sorozat - 20.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 MMM
21.00 A keselyű három napja
(amerikai krimi, 1975)
23.00 Hírek - Időjárás
23.15 Zsaruzsenik
(német sorozat - 2.)
0.05 Kettős bevetés
(német sorozat - 2.)
0.55 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Egérfogó
(komputertanfolyam)
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
8.40 A csillagok ma
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
9.00 Magnum
(amerikai sorozat)
Higgins tanítványa
9.50 Szerencsekerék (ism.)
10.15 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat  - 73/72.)
10.40 Organikus narancs
(ausztrál sorozat - 32.)
11.00 Satöbbi
12.00 Nótaszó
12.30 Közvetlen ajánlat
13.00 Klik
13.30 Stádium
13.45 A tegnap csodái
13.55 Satöbbi (ismétlés)
14.55 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
15.25 Bölcs törpék a világ körül
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.50 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat - 72.)
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 191.)
17.30 Baywatch
(amerikai sorozat)
18.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 195.)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Herkules
(amerikai sorozat)
Út Kalydonba
20.55  Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat, 1990)
21.30 Családban marad
(amerikai sorozat)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Columbo
(amerikai sorozat, ismétlés)
0.30 Stádium
0.45 Hajnaltól napestig
1.10 Tények (ismétlés)
1.35 Közvetlen ajánlat

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Műsorismertetés
9.05 Verbunkok a Kárpát­medencében (ism.)
9.15 Forrásvidék (ismétlés)
9.50 Fórum (ismétlés)
10.50 Barangolás Írországban
(kisfilm)
11.35 Néptáncok
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Szlovákia műemlékei
(szlovák kisfilm)
12.30 Törésvonalak
(dokumentumfilm, ism. - 3/3.)
13.30 Vízcsobbanás
(angol rövidfilm, ism.)
13.55 Édes és keserű
(magyar film, ism.) FF
15.25 Cigánykerék
(francia riportfilm)
15.55 Zűrzavaros vakáció
(angol sorozat)
16.20 Katedra nélkül
17.05 Harmónia
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Gazdakör
18.55 Esti kérdés
19.10 Honvágy Tamás Gábor módra
(zenés portréfilm)
20.05 Trópusi hőség
(kanadai sorozat)
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 A Nantes-i Jacquot
(francia film, 1990)
23.35 Híradó
23.50 Vers
23.55 Beszélő ritmusok
A calypso

HBO


7.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
7.30 Kaliforniába jöttem
8.05 Micsoda csapat
(amerikai vígjáték)
10.10 Irány a Mississippi!
11.50 Notre Dame-i toronyőr
(amerikai rajzfilm)
12.40 Az idő végezetéig
14.15 A Cisco kölyök
(amerikai western)
15.50 Nixon
(amerikai filmdráma)
19.00 Jó barátok
19.30 Kaliforniába jöttem
20.00 Drágám, a kölykök összementek
21.35 Egy taxi hátsó ülésén 3.
(amerikai dokumentumfilm)
22.30 A kukorica gyermekei 4.
(amerikai horror)
24.00 Vár az ágyam
(amerikai vígjáték)
1.45 A fegyveres férfi
3.20 Desperado
(amerikai akciófilm)
5.05 Derült égből El-visz

TV3


15.20 Jövőnéző (ismétlés)
15.50 Mama pici fia
(amerikai vígjáték, ismétlés)
17.45 Dinasztia
(amerikai sorozat, ismétlés)
18.45 Hír3
19.15 New York rendőrei
(amerikai sorozat - 15.)
Doppingolt detektív
20.15 MASH
(amerikai sorozat - 45.)
Válsághelyzet
20.45 A menedék
(francia film - 3.)
22.25 Hír3 (ismétlés)
22.55 New York rendőrei
(amerikai sorozat, ismétlés)

MSat


2.05 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.45 A hekus (ism.)
14.45 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor új ötletekkel, naponta más és más talánnyal
15.30 Music Box Top Ten
16.00 Twist Olivér
(angol film)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat, ismétlés)
18.30 Alak-Art
19.00 A hekus
(német sorozat - 43.)
20.00 Száguldás a halálba
(amerikai film)
21.45 Alak-Art (ismétlés)
22.15 Poirot
(sorozat, ismétlés)
23.15 Egy féleszű kung-fus
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Príma torna
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Torna
16.30 Kapásjelző (ism.)
17.00 Szédülj el! (ism.)
17.30 Shelik és Katherine
(norvég sorozat - 1.)
17.55 Fehér lovak
(svéd krimi - 1.)
19.00 City magazin
19.30 Popeye
(sorozat - 19.)
20.00 Gyertyafényben
21.00 Bűnbocsánat
(amerikai thriller)
22.35 A láda szelleme (ism.)

ATV


24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.20 Ingatlanpanoráma
19130 OBB-híradó
20.00 ATV-stúdió
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
23.00 Beszéljünk „Róna”


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése