2000. január 22., szombat

Tv műsor - 2000. január 22. - Szombat

MTV 1

5.45 Agrárvilág
6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Zanzibár
Fiatalműsor - ma a zenéről
9.20 Lurkó Kupa
9.30 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
10.00 Hol-mi?
10.30 Évgyűrűk
11.00 Ablak
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 X. Jubileumi Nemzetközi Cigánykarnevál 2.
12.35 Derült égből egy család (12.)
13.30 Körző
(kulturális magazin)
14.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
14.30 Delta
15.00 Zenebutik plusz
15.35 A Századunk Műhelyéből
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 31.
16.00 1100 év Európa közepén (18.)
Erdély - Székely sóvidék
16.30 TS
Jégkorong Interliga középdöntő
18.25 A Magyar Kultúra Napja
Esztergomi Keresztény Múzeum
19.00 Lottóshow
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Szeszélyes évszakok
(szórakoztató magazin)
21.00 IQ Casino
Játék a rulett és a logika szerelmeseinek
22.00 Kisvárosi komédia
(angol film)
23.35 Álmaim asszonya
(amerikai film)

MTV 2


8.00-24.00 A magyar kultúra napja
9.00 Kölcsey: Parainesise
10.00 Ady Endréről (1-2.)
11.00 Szövött himnuszok
11.30 Bencések a kultúrában
12.05 Harangláb
12.30 Marosvásárhelyi Műhely
14.00 Barokk vásári játék
15.45 Kodály Zoltán- Eck Imre: Páva variációk
16.10 Lovagias ügy
17.30 Zenelánc
17.35 A századelő
18.05 Árpád-kori templomok
18.20 Kodály: Székely fonó
19.40 Esti mese
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Miniszteri köszöntő
20.40 Szindbád
22.10 Fából faragott királyfi


RTL Klub

6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
- Cicabogarak
- Superman
- A mágus
- Batman
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Csőrre töltve
- Maci Laci
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozat)
11.25 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
11.30 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilmsorozat - 20.)
12.25 Rokonszenvedelmek
(amerikai vígjátéksorozat - 3.)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Jailhouse Rock
(amerikai zenés film)
15.50 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 33.)
Az ütközet
16.40 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 38.)
Professzor az űrből
17.30 Várom a párom
Párkereső show
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 104.)
20.00 Apácashow
(amerikai vígjáték)
21.55 Heti Hetes
22.55 Tébolygó
23.55 Híradó - Időjárás
0.10 Fekete vipera
(angol vígjátéksorozat - 8.)
0.40 Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat - 4.)
1.10 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
1.35 Fókusz plusz (ism.)
1.55 Divatklip

TV2

6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 matiné
- Gólkirály
- Rocky és Bakacsin
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Animánia
- Freakazoid
- Scooby Doo
- Beettle Juice
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party TV
Benne: Slágerlista
11.20 Szőrmentén
(állatbarátok félórája)
11.50 Slágerlista
12.05 Zoom
Divat, stílus, trend
13.05 Slágerlista
13.35 Mozimánia
Újdonságok, érdekességek
14.30 S Club 7
(angol ifjúsági sorozat)
14.55 Csillagközi szökevények
(amerikai sci-fi sorozat)
15.50 Sabrina, a boszorkány
(amerikai vígjátéksorozat)
16.15 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
16.30 Kaméleon
(amerikai krimisorozat)
17.30 Herkules
(amerikai fantázia-sorozat)
18.30 Tények
19.00 Milliót vagy semmit!
Komoly kockázatok komolytalan játéka
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 87.)
19.55 Salamon király kincse
(amerikai kalandfilm)
21.45 Űrszekerek 5. - A végső határ
(amerikai sci-fi)
23.40 Irigy Hónaljmirigy szupershow
0.30 Vágyjáték
(amerikai erotikus film)

Duna TV

5.30 Hírek; Gazdakör; Figyelj!!!; Napóra; Hírek
7.25 Összkép (ismétlés)
7.55 A kis medvebocs
8.00 Tarkabarka
9.00 Ami igaz, az igaz
9.15 Gyerekek a nagyvilágból
9.30 Csillagjel
Balázs Géza műsora
10.00 Nyelvőrző (ismétlés)
10.15 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
10.30 A rettenthetetlen riporterek
(francia-kanadai sorozat)
10.55 Miénk a tér (ismétlés)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz - Kisvárda
13.10 Liliomfi
(magyar vígjáték, 1954)
15.00 Mesélő cégtáblák
15.25 Elfeledett tájakon
Magas-Bakony
16.05 Béni bácsi
Portré Rajeczky Benjaminról
17.00 Kedves
17.30 Rupert maci kalandjai
18.00 Napóra
19.00 Tükör
19.30 Esti kérdés
19.45 Büszkeség és balítélet (6/5-6.)
21.30 Híradó - Sport
22.00 Csillagpor
23.45 Híradó
24.00 A tiltott nő
(francia film, ismétlés)

HBO


6.30 A dzsungel könyve 2.
8.00 Veszélyes fegyenc
9.55 Az új Robinson család
11.40 Született szerelmesek
13.25 A végzet hollywoodi asszonyai
14.00 Az új karate kölyök
15.50 Lesz ez még így se!
18.10 Szép kis nap!
20.00 Nyomul a banda
21.50 Megérint a halál
23.30 Bosszú és igazság Új-Mexikóban
1.20 Torrente, a törvény két balkeze

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 Cinema (ismétlés)
11.20 A balfácán (3.)
11.45 Ki a főnök? (18-19.)
12.35 Flipper (8.)
13.25 Casdorff és társa (20.)
14.15 Széllovagok (37.)
15.05 Maxi Max
15.55 Bogaras bogarak
16.25 Lassie (21.)
16.50 Central Park West (7-8.)
18.30 Szeleburdi Susan
(amerikai vígjátéksorozat - 3.)
19.00 Hír3
19.30 Sportváltó
(magazin)
20.00 Tűzoltók (12.)
20.50 Drága testek (17.)
21.40 Végtelen határok (9.)
22.30 Porky’s 2.
(amerikai vígjáték, 1983)
0.15 Eleven (ismétlés)


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1 megjegyzés: