1997. október 4., szombat

Tv műsor - 1997. október 4. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Orthodox ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
- Foxi Maxi
- Frédi és Béni
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Ficánkoló
Ovistorna (ism.)
9.15 Dörmögőék kalandjai
(bábfilmsorozat, ism.)
A tojásfestők
9.25 40 éves a Magyar Televízió
Sakk, Kempelen úr!
(tévéjáték, 1976, ism.)
3/3. rész
10.10 Ernyő
Érdekvédelmi ifjúsági magazin
11.00 Família Kft. (ism.)
11.35 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
18/11. rész (ism.)
12.25 Koboldok az éjszakában
(német ismeretterjesztő film)
13.00 Híradó - Időjárás
13.10 Autók
Autósmagazin
13.35 Amőba
13.55 Zöld béka
14.05 Telesport
Benne: Angol Liga
15.10 A fehér, a sárga és a fekete
(olasz film)
17.00 Tranzit
Közép-Európa világa
17.30 Vers mindenkinek
Petőfi Sándor: Beszél a fákkal a bús őszi szél
Előadja: Mádi Szabó Gábor
17.35 Panoráma plusz
Külpolitikai magazin
18.10 Magyarok cselekedetei
18.15 Az 1848-49-es magyar forradalom és szabadságharc emlékhelyei
Ráday Mihály és Katona Tamás műsora
29. rész: Börtönök, kastélyok, fürdők, hősök és ellenségek Csehországban 1.
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Sporthírek - Időjárás
20.00 „Szezonok és Fazonok”
Tanévnyitó kabaré
21.20 Reváns
(Revenge)
(amerikai film, 1990)
(Feliratozva is!)
23.25 Hamis adatok
(német tévéfilm, ism.)

MTV 2

8.05 Műsorismertetés
8.10 Váratlan utazás (VII.)
(kanadai filmsorozat, ism.)
13/6. rész: Teljes napfogyatkozás
9.00 PC abc
Számítástechnikai, informatikai magazin
9.30 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű magazin)
9.55 Unser Bildschirm
(német nyelvű magazin)
10.20 Ecranul nostru
(román nyelvű magazin)
10.45 Slovenski utrinki
(szlovén nyelvű magazin)
11.10 Nasa obrazovka
(szlovák nyelvű magazin)
11.35 Patrin - Üzenet - Vorba
(cigánymagazin)
12.00 Déli harangszó
12.05 Körkép
Szomszédolás a határon túli magyarokkal
Bizonyítvány-háború Szlovákiában
12.35 Párok és házaspárok - tízezer év mesterművein
12/4. rész: Ádám és Éva - színről színre (ism.)
13.00 A szerelem jogán
(brazil filmsorozat)
160/5-8. rész (ism.)
14.50 A sebesség bűvöletében
(angol dokumentumfilm-sorozat)
13/13. rész: A csúcstechnika
15.20 Gyöngyök
Grétsy László és Balázs Géza anyanyelvi műsora
15.50 Válaszolunk
A nézők telefonjaira
16.00 A hattyú koronája
Találkozás Szabó Magdával (ism.)
17.00 Telesport
Műsorvezető: Kaplár F. József
Benne: Újpesti TE-Vasas bajnoki labdarúgó-mérkőzés
Közvetítés a Megyeri úti pályáról
Riporter: Faragó Richárd
19.00 Igor Sztravinszkij: A tűzmadár
Szvit
Olasz komolyzenei film (ism.)
19.30 Família Kft.
308. rész: Hévíz, avagy jó a nagyi a háznál - 1. rész
20.05 Hírek az Unióról
20.10 Telesport
Benne:
- Vívó Grand Prix verseny
- Súlyemelő OB
21.40 Államháztartási reform (ism.)
21.45 60 éves az Izraeli Filharmonikus Zenekar
(német koncertfilm)
23.55 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
7.00 Képben vagyunk!
A TV2 bemutatkozása
7.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.00 Jó reggelt, gyerekek!
Bemutatkozás
9.00 Délelőtt a tv2-vel
(életmód-magazin)
12.00 Tények délben!
12.30 Képben vagyunk!
A TV2 bemutatkozása
13.00 Hattyúdal
(magyar film)
15.00 Képben vagyunk!
15.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 1.)
16.00 A tv2 és a Discovery Channel bemutatja
Nílus, a folyók királya
(dokumentumfilm - 2/1.)
17.00 A hegyi doktor
(német sorozat - 1.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
Bemutatkozás
19.30 Szerelem első látásra (játék)
20.00 Gulliver utazásai
(német-angol film, 2/1., 1995)
22.00 Kínai negyed
(amerikai film, 1974)
24.00 Lady Chatterley szeretője
(francia-angol film, 1981)

Duna TV

6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Reggeli muzsika
- Hubertus (ism.)
- Barangoló (ism.)
7.40 Rupert maci kalandjai
(kanadai sorozat)
13/2. rész: Rupert és a gyapjútolvajok
8.00 Az én szeretett városom
(francia sorozat)
Rio de Janeiro
8.15 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
A rejtőzködő
8.40 Fehér Agyar legendája
(kanadai-francia film)
Kaland a zuhatagnál
9.10 Kicsoda a micsoda
9.40 Csillagjel
10.10 Tarkabarka
11.10 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
Ausztrália - A tenger kincsei
12.00 Déli harangszó - Vers - Műsorismertetés
12.05 Lapozó
12.25 Pentaton (ism.)
12.55 Egy tál lencse
(magyar vígjáték) FF
14.20 Protestáns világ
Egyházi híradó
14.40 Dunakorzó
16.10 Pop-sa-rock
16.40 Sólyomszem
(amerikai sorozat)
22/13. rész
17.25 Vackor
Vackor a táblánál, de csak tolmáccsal akar felelni
- Misi mókus kalandjai
Potyautas a tengeren
- Boján mackó
Motorizáció
- A farkas és a kisborjú
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Trópusi hőség
(kanadai sorozat - 15.)
19.10 Agatha Christie Poirot-történetei
Gyilkosság a golfpályán
(angol bűnügyi film)
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Térdre kényszerítve
(olasz film)
23.20 Híradó
23.50 Az éjszaka filmje
Emésztő tűz
(kanadai film)
1.20 Csillagjel (ism.)
2.05 Pop-sa-rock (ism.)

HBO


5.45 Korzikai fivérek
(amerikai rajzfilm)
6.40 Reszkessetek, nem hagyom magam!
(amerikai családi film)
8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.05 Melrose Place
11.50 Mozi! Mozi! Mozi!
12.20 A szív hídjai
(amerikai film)
14.35 Kaszkadőrparádé
15.30 Bundesliga 9. forduló
17.35 Veszélyes kölykök
(amerikai film)
19.15 National Geographic
20.10 Showgirls
(amerikai film)
22.20 A csend fogságában
(amerikai krimi)
24.00 Ne nézz vissza!
(amerikai filmdráma)
1.30 Macskafogó kommandó
(amerikai krimi)
3.00 Profi boksz-döntő

TV3


13.15 Műsorajánlat
13.20 Hajsza az időn át
15.05 Negyedóra kultúra (ism.)
15.25 Gyilkosság varázsszóra
17.05 Top trend - avagy iránytű a jövőbe
17.40 A beszélő állatok
(amerikai film)
18.40 Stíluspercek
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Haláli fegyver
(amerikai vígjáték)
21.00 Modell Tv
21.25 Szilágyi cseveg
22.10 A szabadság bajnokai
(ausztrál sorozat - 4/4.)
23.10 Cinema (ism.)
23.45 Hellraiser 3.
(amerikai horror)

MSat

0.45 Music Box
10.00 Mosó macik
10.30 Állati mesék
11.00 Popeye
11.30 Pufóka kalandjai
12.00 Ma esti Muppet!
12.30 Music Box Top Ten
13.00 Bulivonal
13.30 Rocktükör
14.00 MSAT Klub
14.30 Végső esély
16.00 Budo magazin
16.30 Autó-motor
17.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat, ism. - 9.)
18.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat - 6.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat - 34.)
19.30 Kopasz Krapek
(angol sorozat - 5.)
20.00 Kegyetlen igazság
(amerikai film)
22.00 A horror háza
(angol sorozat - 5.)
23.00 Bosszú a jövőből (ism.)

Szív TV

10.00 Most figyelj csak!
12.00 Zsaruszív (ism.)
12.30 Dokumentumfilm
13.30 Katyi
(magyar film, ism.)
15.30 Más (ism.)
16.05 Tarzan diadala
17.20 Vidramese
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
19.00 Most figyelj csak!
19.30 Pepsi Show City
20.00 Gulliver
20.30 Hívd Andreát!
21.30 A harmadik szabály
23.30 Más

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.45 László atya műsora
20.00 Érdekességek
20.30 A Hang
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
22.30 Élő horoszkóp


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése