1995. szeptember 28., csütörtök

Tv műsor - 1995. szeptember 28. - Csütörtök

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól - határig
6.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 A Faller család
Német tévéfilmsorozat
36/2. rész: Babonák és jövendölések
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Ezüstkor
10.50 Játék
11.00 Hírek - Időjárás
11.10 Happy Holiday
Német tévéfilmsorozat
13/4. rész: Játék a tűzzel
12.00 Déli harangszó
Időjárás - Hírek
15.15 Műsorismertetés
15.20 Összefoglaló a makuharai cselgáncs VB eseményeiről
15.45 Mit ér az ember, ha vidéki...?
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Népzenei összeállítás
- Martin György gyűjtéséből
- Hagyományőrzők
- Dudanóta
16.20 Egy izgalmas szerelmi történet
Horvát rajzfilm
16.30 Topmodell
180/7. rész
17.05 Körző
17.50 Palackposta
18.15 Üzlet
18.30 Képjáték
19.00 Barbapapa
Háp-háp Vili kalandjai
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.15 Szomszédok
Teleregény, 220. fejezet
20.50 Hóbortos hétvége
Amerikai film (1989)
22.25 Hitel, Világ, Stádium
23.15 BBC-híradó
23.35 Képújság

MTV 2

16.25 Képújság
16.30 Műsorajánlat - Időjárás
16.35 Global fórum, Manchester
17.25 Kormányváró
17.50 Műsorajánlat - Időjárás
17.55 Újpesti TE-Racing Strasbourg
UEFA kupa labdarúgó-mérkőzés
Közvetítés a Megyeri útról
(Hosszabbítás lehetséges!)
A szünetben:
Kb. 18.45 Körzeti híradók
19.50 Reklám
19.55 Egy kis Dél
Angol kisfilmsorozat
A cigány család egy napja
20.20 Csodák palotája
Kézzelfogható tudomány Budapesten (ism.)
(Hosszabbítás esetén elmarad)
20.50 Környezetünk hírei
20.55 Ütköző
Aktuális politikai vitaműsor
21.40 Reklám
21.45 Híradó
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás, reklám
22.35 Labdarúgó-kupanap
Műsorvezető: Gulyás László és Gundel Takács Gábor
23.20 Szarajevó kávéház
Tévéjáték (ism.)

Duna TV

8.00-14.00 Képes krónika
14.00 Lapozó
14.15 Emlékképek, régi híradók
Bokor Péter műsora (ism.)
14.30 Szervusz, Péter
Magyar filmvígjáték (1939) FF
15.50 Kapcsok
Ismeretterjesztő magazin (ism.)
16.45 Horgásztanyán
Horgászmagazin
17.05 Helene és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
69. rész: A meghallgatás
17.30 Mese
- A csodakörhinta
Az elterelés; Az új korcsolyapálya; A tulajdonos
- Ness család
Agyalágy professzor vízi teleszkópja
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Az első 100 év
Elena és a férfiak
Francia filmszatíra (1956)
20.00 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Az öszvér nem megy esküvőre
Grúz film (1980)
22.30 Terrorizmus
Amerikai dokumentumfilm
VI/2.: Vallási terrorizmus
23.15 Starting Businnes English
A BBC angol nyelvlecke-sorozata
40/4. rész (ism.)
23.40 Vers

HBO


16.30 Taz-mánia
Amerikai rajzfilm
17.00 Alf
Amerikai minisorozat
17.30 Túlélők
Amerikai dráma
19.10 Falcon Crest
39. rész: Örvényben
Amerikai tévéfilmsorozat (ism.)
20.00 Találkozás Vénusszal
Amerikai filmdráma
22.00 Mesterfogás
Francia krimikomédia
0.00 Zenemánia
Joe Cocker
1.00 Forró kalandok
Amerikai erotikus filmsorozat

TV3


18.30 Hírek
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Telefonos játék
19.30 Adriai pillanatok búvárszemmel
Természetfilm (ism.)
20.00 Gyilkosság a Rio Grandén
Amerikai film
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 Satu
Két pofa beszélget
22.30 Az állatok napja
Amerikai film (1977)

A3 TV

9.00 Konzerv Doboz
Géczy Bojtár Attila műsora
12.00 Műsorajánló
12.05 Hírbehozó
12.30 A3-archív
13.00 Zoom (ism.)
13.30 Itt A3 TV!
17.00 Napnyugta
A Nap-TV műsora
19.30 Itt A3 TV!
21.00 Sportfogadó
22.05 Tangó
Spanyol filmsorozat
8/6. rész
23.00 A3 Top 20 Slágerlista
24.00 Hírbehozó (ism.)
0.25 Klipkívánságműsor

Filmnet

19.00 Modell Rt.
20.00 A producerek
22.00 Ezüstgolyó
23.30 Billy Chrystal
24.00 Hollywood: Seiznick kora

Top TV

6.00 Reggeli zenés magazin
8.05 Kulturális ajánlóműsor
9.00 Daráló - Klipek
10.00 Fregoli - Klipek
11.00 Hapták
12.00 Á la carle
13.00 Daráló/Fregoli
15.00 Greatest Hits (ism.)
16.00 Éjféli jazz (ism.)
16.45 Kulturális ajánlóműsor
17.00 Á la carte/Daráló
18.15 Keresd a párját - Játék
18.45 BK játék
19.00 Sztárszáj - Beszélgetés
20.00 Divatmagazin
20.30 Fregoli
21.00 Premier (ism.)
22.00 Fregoli/Daráló
23.30 Befutó
1.00 Virrasztop - Klipek

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Rai
Rajzfilmsorozat
19.30 Príma torna
19.55 Seiko-shop
20.00 Különjárat
20.30 Pénzvilág
21.00 Szív TV-mozi
Utolsó vérig
Amerikai akciófilm
22.45 Seiko-shop

ATV

0.01 Ez fantasztikus!
4.30 Információs műsor
5.30 Reggeli zenés műsor
19.05 Esti mese
19.10 Kapásjelző
19.25 Kutyám, Jerry Lee
Amerikai film
21.05 Vállalkozók magazinja
21.30 J & B sárkány és vitorlások

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése