2000. december 2., szombat

Tv műsor - 2000. december 2. - Szombat

M1

5.45 Agrárvilág - válogatás
6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
7.35 Kockásfülű nyúl
Menyus és a rajzverseny
7.40 Garfield és barátai
A varázsdoboz
8.05 Kofikó
Helló, Lily!
8.25 Jövő-menő
8.55 Jó reggelt adj, Istenem!
9.05 Zanzibár
10.30-12.00 Szombati mozaik
Benne:
10.35 Évgyűrűk
11.00 Ablak
12.00 Déli harangszó
Utána: Hírek - Időjárás
- Millennium
Jászai Mari
12.10 Bravo Tv
13.05 Stevenson utazásai
(angol dokumentumfilm - 2/1.)
14.00 A kölcsönkapott Föld - Repríz
Válogatás a természet archívumából - 2.
14.30 Delta
A legenda újraéled
15.00 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 45.
15.30 1100 év Európa közepén
(sorozat - 43.)
15.55 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsora - 35.
16.15 Mesélő cégtáblák
A pénzjegynyomda
16.50 TS
MTK Hungária FC-Vasas Danubius Hotels
19.00 Lottóshow
19.20 Alaphangok
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás-jelentés
- Millennium
Jászai Mari (ism.)
20.05 Bruhaha
Kabaré a köbön
21.05 A titkos ügynök
(angol kémfilm)
22.35 Alaphangok
22.40 Celine Dion-koncert a New York-i Radio Music Hallban
23.30 Tarr Béla-sorozat
Sátántangó
(magyar film) FF

M2

7.25 Agrárvilág
7.40 Derült égből egy család (5.)
Gondolkozz nagyban!
8.30 Roma Magazin
8.55 Nemzetiségi magazinok
11.05 Rondó
12.00 Déli harangszó
Utána: Millennium - Jászai Mari
12.05 80 nap alatt a Föld körül - Michael Palinnel (5.)
12.55 Napóleon
(francia film)
16.45 Volt egyszer... (3.)
Vitray Tamás műsora
17.40 Extrém koktél
17.50 Rögtön jövök!
18.40 Slágertévé
19.35 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek - Időjárás-jelentés
- Millennium
Jászai Mari (ism.)
20.25 Tinédzserparti
20.55 Kortársunk Vörösmarty
21.50 A vonó virtuóza
22.45 Holocaust (4/3.)
A végső megoldás
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
0.15 Egy-Masért
0.20 Bravo Tv
1.10 Pénteki mozaik
Benne:
1.10 Évgyűrűk
1.35 Ablak
2.35 Zöldpont
3.05 Szerelmi szerenád
4.45 TS
MTK Hungária FC-Vasas Danubius Hotels
NB I-es labdarúgómérkőzés

RTL Klub

6.30 Ünnepnaptár
(vallási műsor)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Hupikék törpikék
- Teletubbies
- Maci Laci kincset keres
- Pokémon
(rajzfilmsorozatok)
9.55 Disney-rajzfilmek
- Kacsamesék
- Micimackó
10.45 Csőrre töltve
Szilveszter és Csőrike
(rajzfilmsorozat)
11.20 Joker
(telefonos villámjáték)
11.25 Az első csók
(francia sorozat)
11.55 Jesse
(amerikai vígjátéksorozat)
A világ legjobb pasija
12.25 Autómánia (ismétlés)
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 Hazárd megye lordjai
A cefre nyomában
14.10 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat)
Végjáték
15.00 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sci-fi sorozat)
Kétarcú lány
15.50 Pápaszem
(amerikai westernvígjáték, 1992)
17.30 Az elveszett világ
(amerikai kalandfilmsorozat - 9.)
A megtalált paradicsom
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.50 Fókusz plusz
19.08 Üzenet
19.10 Hegylakó (79.)
A kárhozat
20.00 Csőre töltve
(amerikai akcióvígjáték, 1989)
22.00 Heti Hetes
23.10 Telihold
(amerikai akcióthriller, 1993)
1.00 Híradó
1.15 Clive James: Képeslapok
(angol ismeretterjesztő sorozat - 2.)
2.15 Fókusz plusz (ismétlés)
2.40 Divatklip

TV2

6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Pizsamás banánok
- Rémecskék kicsiny boltja
- Kroko-dili
- Hármas járőr
- Minden kutya a mennybe jut
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Túrpi úrfi
- Vagány Johnny
- Scooby Doo
- Bolygó kapitánya
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party Tv
12.00 Vadvilág
(amerikai természetfilm-sorozat)
12.55 Széllovagok
(német kalandfilmsorozat)
13.45 Észak és Dél
(amerikai kalandsorozat)
14.45 Egyről a kettőre
(amerikai vígjátéksorozat)
15.15 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
15.45 Conan, a kalandor
(amerikai filmsorozat)
Az elefánt szíve
16.40 Szindbád kalandjai
(amerikai fantáziasorozat)
Út a pokolba
17.35 Herkules
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Jets - Acélsólymok
(német akciófilm-sorozat)
Éjszakai repülés
20.00 Mélypont
(amerikai akciófilm)
21.55 Bosszúvágy - A terror utcája
(amerikai bűnügyi film, 1985)
23.45 Quentum Leap - Az időutazó
(amerikai fantasztikus sorozat)
0.35 Variációk két ökölre
(amerikai film, 1991)
2.05 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Gazdakör
6.05 Ha ketten vagy hárman...
6.35 Napóra
7.05 Hírek
7.20 Összkép (ism.)
7.50 Papírsárkány
9.20 Ami igaz, az igaz
9.35 Nyelvőrző (ism.)
9.50 Hej, hej, helyes beszéd! (ism.)
10.00 A világörökség kincsei
10.15 Klasszikus repülőgéptípusok (8/4.)
10.40 „A tehetség a kötelességek forrása”
125 éve született Klebelsberg Kuno
11.30 Isten hozta szigetünkön! (26/1.)
11.55 Vers
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Élő egyház
12.35 Postabontás
12.50 (kis) Mamaklub
13.20 A szivar - Havanna aromája
(Feliratos!)
14.25 Szegény kis gazdag lány (6/1.)
15.15 Albacomp-UPC-Marc Körmend
(férfi kosárlabda)
16.45 Anziksz
17.00 Duna-táj
17.30 Mesefilmek
17.50 Műsorismertetés
18.00 Napóra
18.55 Tálentum
19.25 Esti kérdés
19.45 Rocca parancsnok (4/2.)
21.30 Híradó - Sport
22.00 A megvetés
23.25 Híradó
23.30 Műsorajánlat - Vers (ism.)
23.45 A hosszú tél
(spanyol film, 1992)

HBO

5.40 A végzet hollywoodi asszonyai
6.30 Minden kikötőben...
8.10 A kis kerítőnő
9.45 A végzet hollywoodi asszonyai - Bridget Fonda
10.15 Álljon meg a nászmenet!
12.00 Újra a régi
13.40 Nyomorultak
15.55 Majd elválik
17.50 Az utolsó dobás
19.30 Jó barátok
20.00 Európai Filmdíj-átadás - 2000
(élő közvetítés)
22.05 South Park
22.30 Tűzzel-vassal
1.30 Elfojtott viszonyok
(amerikai erotikus thriller)
3.00 Kicsontozva
(amerikai thriller)

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
16.30 Csak természetesen!
17.30 Színházak találkozója
18.00 Nap-nyugta/Híradó
20.00 Emberközelben
21.30 Valóságos csodák
22.00 Foci, foci, foci
22.45 Ascendens/Éjszaka

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése