2000. december 23., szombat

Tv műsor - 2000. december 23. - Szombat

M1

6.30 Agrárvilág - válogatás
6.45 Ma reggel - válogatás
7.35 Kockásfülű nyúl
(magyar rajzfilmsorozat)
7.45 Garfield és barátai
(amerikai rajzfilmsorozat)
8.10 Vuk
(rajzfilmsorozat - 4/1.)
8.30 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
8.55 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
9.05 Zanzibár
Fiatalműsor
10.30-12.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Benne: 11.00 Kárpát-medencei körkép
12.00 Déli harangszó
Utána: Hírek - Időjárás
Millennium - Bajor Gizi (ism.)
12.10 Bravo Tv
13.05 Év végi sportösszefoglaló
Forma-1
14.00 Népzenei magazin
14.30 Delta - A legenda újraéled
Műsorvezető: Kudlik Júlia
15.00 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 48.
15.25 1100 év Európa közepén
(sorozat - 46.)
Palócföld, Madách és Mikszáth hazája
15.55 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsora - 38.
16.10 Ínyenceknek
(német dokumentumfilm-sorozat - 4/4.)
Az édes Zauner legfinomabb süteményei
16.40 Sikkes
(divatmagazin)
17.10 Anna
(kanadai sorozat - 3.)
19.00 Lottóshow
19.20 Alaphangok
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás
Millennium - Bajor Gizi (ism.)
20.00 Szeszélyes évszakok
(szórakoztató magazin)
21.05 Egy-Másért
Karácsonyi gála
22.25 Alaphangok
22.35-0.29 Lopott szépség
(olasz-angol-francia film)

M2

7.25 Derült égből egy család (8.)
8.15 Agrárvilág
8.30 Romamagazin
8.55 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
9.20 Srpski Ekran
(szerb nyelvű nemzetiségi magazin)
9.45 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
10.10 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
10.40 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
11.05 Slovenski Utrinki
(szlovén nyelvű nemzetiségi magazin)
11.30 Együtt
Velünk élő kisebbségek
12.00 Déli harangszó
Utána: Millennium - Bajor Gizi
12.05 Stevenson utazásai
(angol dokumentumfilm-sorozat)
13.00 Zenebutik - Zenehíd
13.55 Segítőtárs
14.20 Egérfogó
14.50 Érintő
15.20 Azerac (3.)
16.10 A Kamerun-hegy árnyéka
Sáfrány József filmsorozata - 4.
Adamoua
16.40 Jani házhoz megy...
17.10 Extrém koktél
17.25 Hovatovább!
18.20 A gyufaember
Portréfilm Kurtág György világhírű zeneszerzőről
19.20 Árpád-házi Szent Erzsébet
(dokumentumfilm-sorozat - 11/5.)
A gyóntató
19.40 Esti mese
- A nagy ho-ho-horgász
(magyar rajzfilmsorozat)
A karácsonyi hal
- Feodor
(angol-német rajzfilmsorozat)
Feo karácsonya
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Bajor Gizi (ism.)
20.30 Tinédzserparti - nem csak fiataloknak
21.00 Világpolgár
Portréinterjú Lámfalussy Sándorról (2.)
21.55 Magyar virtuózok
22.50 A Perez család
(amerikai film)
0.40 Bravo-tv
1.35 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
1.55 Ablak
Közéleti szolgáltatómagazin
2.55 Cody
(ausztrál tévéfilmsorozat)
Bűnbeesés (ism.)
4.25 Cody

RTL Klub

6.30 Ünnepnaptár
(vallási műsor)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Hupikék törpikék
- Teletubbies
- Maci Laci kincset keres
- Pokémon
(rajzfilmsorozatok)
9.55 Disney-rajzfilmek
- Kacsamesék
- Micimackó
10.45 Csőrre töltve
- Batman
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.20 Joker
11.25 Az első csók
(francia tinisorozat)
11.55 Jesse
(amerikai vígjátéksorozat)
Egy mókus halála
12.25 Autómánia (ismétlés)
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 Hazárd megye lordjai
(amerikai kalandfilmsorozat)
A kincsesláda 1.
14.10 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat)
A merénylő
15.00 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sci-fi sorozat)
Bosszú a jövőért
15.50 A cherokee kölyök
(amerikai westernvígjáték, 1996)
17.30 Az elveszett világ
(amerikai kalandfilmsorozat - 12.)
Kegyelet
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.50 Fókusz plusz
(magazin)
19.08 Üzenet
19.10 Hegylakó
(amerikai kalandfilmsorozat - 100.)
A négy lovas 2.
20.00 Kész átverés show
21.30 Heti Hetes
22.40 Holt költők társasága
(amerikai dráma, 1989)
0.55 Híradó
1.10 Fókusz plusz (ismétlés)
1.40 Divatklip

TV2

6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Pizsamás banánok
- Rémecskék kicsiny boltja
- Kroko-dili
- Hármas járőr
- Minden kutya a mennybe jut
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Túrpi úrfi
- Vagány Johnny
- Scooby Doo
- Frekazoid
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party Tv
12.00 Vadvilág
(amerikai természetfilm-sorozat)
12.55 Széllovagok
(német kalandfilmsorozat)
13.45 Észak és Dél
(amerikai kalandfilmsorozat)
14.45 Egyről a kettőre
(amerikai vígjátéksorozat)
15.15 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
15.45 Conan, a kalandor
(amerikai fantáziasorozat)
16.40 Szindbád kalandjai
17.35 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Az ígéret
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Air America
(német-amerikai akciófilm-sorozat)
20.00 Micsoda csapat
(amerikai vígjáték, 1992)
22.25 Veszett kutya és Glória
(amerikai vígjáték, 1993)
0.15 Quantum Leap - Az időutazó
(amerikai sci-fi sorozat)
1.05 Országúti amazonok
(amerikai vígjáték, 1992)
3.05 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Gazdakör
6.05 Királyhelmec
(magyar ismeretterjesztő film)
6.35 Napóra (ism.)
7.05 Hírek - Napi műsorajánlat - Reggeli muzsika
7.25 Összkép (ismétlés)
7.55-10.00 Papírsárkány
10.00 Hej, hej helyes beszéd! (ismétlés)
10.20 Csillagjel
Utazás a jelek és a nyelv birodalmában
10.50 Nyelvőrző (ismétlés)
11.05 Klasszikus repülőgéptípusok
(angol ismeretterjesztő filmsorozat - 8/7.)
11.30 Isten hozta szigetünkön!
(német-angol ifjúsági filmsorozat - 4.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó - Híradó
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz
Székesfehérvár, Fő utca
13.05 Ami igaz, az igaz
13.20 Holle anyó
(szlovák-német-olasz mesefilm)
14.50 Szegény kis gazdag lány
(angol tévéfilmsorozat - 6/4.)
15.45 Egyszer volt... a Csendes éj
Az első csendes éj
(angol dokumentumfilm)
16.15 A világörökség kincsei
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
16.30 Elfeledett tájakon
Szepsi és környéke
17.00 Kedves
Nőkről nőknek a férfiakért is...
17.30 Mesefilmek
17.50 Műsorajánlat
18.00 Napóra
18.55 Tálentum
Ad Gloriam Dei - Ozsvári Csaba ötvösművész
19.25 Esti kérdés
19.35 Műsorajánlat
19.45 Rocca parancsnok
(olasz bűnügyi tévéfilmsorozat - 4/4.)
21.30 Híradó
21.55 Szívesen mondom el...
Máthé Erzsi választása - József Attila: A kutya
22.00 Szerelem
(magyar játékfilm)
23.25 Híradó
23.30 Műsorajánlat - Vers
23.40 Első feleségem
(ausztrál játékfilm)

HBO


4.40 Valahol Amerikában
6.30 Lázadj!
8.15 Nehézfiúk
9.55 Oroszlánbarlang
11.30 Ennivaló a csaj
13.10 A csodafarm
14.45 A mama főztje
16.40 A vizesnyolcas
18.10 Dilisek vacsorája
19.30 Jó barátok
20.00 A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső
21.50 South Park
22.20 Nyomd a lóvét!
24.00 Rajtaütés
1.30 A kocka
3.00 A ravasz, az agy és két füstölgő puskacső

Magyar ATV


6.50 Napkelte
10.00 Nap-kelte extra
11.05 Közvetlen ajánlat
11.40 Vendég: A TV11
12.40 Nézzük együtt!
13.40 V-max
14.15 Színházi látcső
15.00 Nóta kincsesláda
15.30 Kulturális kalauz
16.00 Nótashow
17.30 Mozivarázslat
18.00 Napnyugta
20.30 Emberközelben
21.30 Valóságos csodák
22.00 Foci, foci, foci!
22.50 Ascendens
23.50 Éjszaka

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése