2001. február 4., vasárnap

Tv műsor - 2001. február 4. - Vasárnap

M1


6.30 Gazdatévé
7.05 Kukori és Kotkoda
(magyar rajzfilmsorozat)
Volt, nincs
7.15 Magyar népmesék
A hét kecskegida
7.20 A nagyeszű sündisznócska
(bábfilmsorozat - 1.)
Sündisznócska lovagol
7.50 Vasárnap-sziget
Reggeli vidám ébresztő tízeninnenieknek
Benne: Tinti kalandjai; Zöldkalap; Magyarország állatai; Zenegér; Pompom
9.25 Főtér
Fót és környéke
11.00 Kánon
Vallás és kultúra
A Korán
11.25 Vallások az ókor romjain
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 A jövő Magyarországa
12.35 Szerencsepercek
13.05 Tv-klinika
13.40 Ábel a rengetegben
(magyar film, 1993 - 2/1-2.)
15.30 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Ars Hungarica
Az Esztergomi Főszékesegyházi kincstár - 1.
16.30 A mi gólyánk
17.00 Álomalapítás 2000.
Szilveszteri mozaik
17.30 Sikkes
(divatmagazin)
18.00 Az orosz medve birodalma
(angol dokumentumfilm-sorozat - 3.)
A vörös sivatagok
19.00 A Hét
19.45 Híradó - Időjárás
Millennium - Vikár Béla (ism.)
20.00 Slágertévé
21.00 Rögtön jövök!
Vámos Miklós műsora
22.00 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora
Bombázók
22.25 A leghidegebb éjszaka
(magyar tévéfilm)
23.15 Aranymadár
(magyar kisfilm, 1999)

M2


6.00 Ma reggel - válogatás
6.55 Einblicke (18/15.)
7.25 Gazdatévé
7.50 Egyházi műsorok
10.05 Magyar Ház
10.35 Jövő-Menő
11.15 Világvédett lehetne
Szürke marha - Hortobágy
11.30 TS
Alpesi sí-vb
Közvetítés San Antonból
Utána: Millennium - Vikár Béla
12.35 Zanzibár
13.55 A napsugár nyomában
A zöld sivatag
14.25 Íz-lelő; Automobil
14.50 Érintő
15.15 Tanuljunk Európát!
15.45 Gaia
Ökológiai filmújság
Nagy találkozások
Hollós László műsora
16.10 Jani házhoz megy...
16.40 ...az én váram
17.05 Show-bálvány
18.00 Európai Utas
18.25 Szatelit
19.00 Uborka
19.20 Filmhíradók 1939-ből
19.40 Bercsényi-huszárok
(magyar film)
21.00 A Hét
21.45 Híradó, időjárás-jelentés
Millennium - Vikár Béla (ism.)
22.00 TS
Benne:
- Hírek, totó
- Alpesisí-vb
Közvetítés San Antonból
- Férfi kard Világkupa
Közvetítés a Nemzeti Sportcsarnokból, felvételről
23.05 A tavak
(angol tévéfilmsorozat - 4.)
23.55 Körhinta
(dán tévéfilmsorozat - 4.)
Sten és Lise
0.25 Főtér
1.55 A 32. Magyar Filmszemle alkalmából
Száműzöttek
(magyar-grúz-német film)
3.35 TS - Alpesisi-vb
Közvetítés San Antonból (ism.)
4.35 TS (ism.)

RTL Klub


6.30 Az érzékszervek birodalma
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
Tazmánia; Hupikék törpikék; Teletubbies; A csodatrió; Maci Laci kincset keres; Pokémon; Hé, Arnold!
(rajzfilmsorozatok)
10.25 Csőrre töltve
Batman
10.55 Az első csók
(francia tinisorozat)
11.20 Joker
(telefonos villámjáték)
11.25 Ragadozók
(angol dokumentumfilm-sorozat - 4-5.)
12.20 Recept Klub
Különkiadás
12.55 Joker
(telefonos villámjáték)
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 A madár nyomában
(amerikai vígjáték)
14.45 Conagher
(amerikai westernfilm, 1991)
16.45 Nehéz napok egy Föld nevű bolygón
(amerikai kalandfilmsorozat - 3.)
Hazafelé
17.35 Föld 2 - A világűr Robinsonjai
(amerikai sci-fi sorozat - 20.)
18.20 Hatoslottó-sorsolás
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.50 Akták
19.10 Az igazságosztó
(amerikai akciófilm-sorozat - 1.)
Különös kegyetlenség
20.00 Dredd bíró
(amerikai fantasztikus akciófilm, 1995)
21.45 Igaz történetek
Tente baba, tente
(amerikai film)
23.15 Híradó
Késő esti kiadás
23.30 Országház
24.00 Ragadozók (ismétlés)
1.00 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.30 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Szemtanú
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 TV2 Matiné
Pizsamás banánok; Rémecskék kicsiny boltja; Kroko-dili; Fixi, Foxi és barátai; Casper
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
Túrpi úrfi; Animánia; Scooby Doo; Flúgos futam; Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Gimi-dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
12.00 Dumagép
(amerikai vígjátéksorozat)
12.30 Sport2
12.55 Az apacsok lázadása
(amerikai western)
14.20 Baywatch - Forró éjszakák
(amerikai akciófilm-sorozat)
15.10 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.00 Sentinel - Az őrszem
(amerikai akciófilm-sorozat)
Túlélés
16.50 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
17.40 Száguldó vipera
(amerikai akciófilm-sorozat)
18.30 Napló
Benne: Tények
19.30 Gyerekszáj
Friderikusz Sándor műsora
20.05 Vadászat a Vörös Októberre
(amerikai akciófilm, 1990)
22.25 Columbo
(amerikai krimisorozat)
23.55 Börtönvilág
(magyar dokumentumfilm-sorozat)
0.25 Magyarország holnap
1.00 Sztálin menyasszonya
(magyar filmdráma, 1990)
2.45 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek, Műsorismertetés
5.35 Legjava - Kalendárium
7.00 Műsorismertetés - Vers
7.15 Papírsárkány
8.35 Az én kis városom (4.)
9.00 Különleges állatok nyomában
9.30 Hej, hej, helyes beszéd! (ism.)
9.40 Táncház
10.10 Magyar történelmi arcképcsarnok - Szabó Ervin
10.25 Rendhagyó történelemóra (36.)
11.10 Napháború
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Táncpercek
12.10 Emlékképek
12.30 Lovagias ügy
(magyar filmvígjáték)
13.50 Millenniumi krónika
14.20 Az élő bolygó (12/12.)
15.20 A vörös Pimpernel (6/5.)
16.05 Lyukasóra
16.50 A lépcső
(magyar dokumentumfilm)
18.00 Heti Hírmondó
18.35 Híradó - Sport
19.00 Mesefilmek
19.25 Tálentum
Gyarmathy Lívia
20.00 Filmszemle, 2001
Valaki kopog 4.
A titok
20.45 Angi Vera
Utána: Stúdióbeszélgetés a korszakról
23.20 Dunasport
23.35 Mozart: C-dúr fuvola-hárfaverseny
0.05 Műsorismertetés - Vers

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Pénzforgatók
8.40 Mr. Magoo
10.05 Babar
10.30 Jó barátok
10.55 Au-pair
12.25 Houdini - A halál cimborája
14.00 Felcserélt szívek
15.35 A velencei kurtizán
17.25 Hajó, ha nem jó
19.05 Wallace és Gromit Hollywoodban
20.00 A vasálarcos
22.10 Egy gyilkosság forgatókönyve
23.55 Ideglelés
1.25 Az elveszett fiú
3.05 A szállítmány
4.40 A szerelem filozófiája

Magyar ATV

6.50 Napkelte
10.00 Napkelte extra
13.30 Kóstoljuk meg Magyarországot!
14.00 Nótacsokor
15.00 Zenélő városok
15.30 Premier Plan
16.10 SzámAdó
17.30 Utazási magazin
18.00 Nap-nyugta
19.00 Hírek - Hétről hétre
19.30 Vasárnap esti film
21.30 Csillagszem
22.30 Lapszemle
22.40 Szám-Adó
23.10 Érted
23.40 Feró Korcsmája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése