2001. január 28., vasárnap

Tv műsor - 2001. január 28. - Vasárnap

M1


6.30 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág - válogatás
7.00 „Így szól az Úr!”
7.10 Állati pótpapa
(német rajzfilmsorozat)
Fekete hattyúk gyászban
7.15 Süsü, a sárkán
(zenés bábjátéksorozat - 8.)
Süsü csapdába esik
7.55 Vasárnap-sziget
Vidám reggeli mindenféle tízenaluliaknak
Benne: Zenegér; Zöldkalap
9.30 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Monor és térsége
11.00 Kánon
Vallás és kultúra
Róma ókeresztény emlékei
11.30 Vallások az ókor romjain
12.00 Déli harangszó
Utána: Hírek - Időjárás
Millennium - Szőnyi István (ism.)
12.10 Szerencsepercek
12.40 Tv-klinika
(egészségügyi magazin)
13.10 Boszorkány-szerelem
(francia film, 1997)
14.55 Örömhír
15.25 TS - Műkorcsolyagála
Közvetítés Prágából
17.05 TS - Nemzeti teremlabdarúgó-bajnokság
18.00 Púder
Baló Júlia műsora
18.30 Koffer
Kedvcsináló kul(t)-túrák külföldön
19.00 A Hét
19.45 Híradó - Időjárás
20.05 Hovatovább!
Rókusfalvy Pál SHOWrakoztató játéka
21.05 Show-bálvány
1971-et idézve - 2.
22.05 TS - Gól
A Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság összefoglalója
23.00 Médiamix
A 20 éves CNN - A világ első 24 órás hírcsatornája

M2


6.00 Ma reggel - válogatás
6.55 Einblicke (18/14.)
7.25 Gazdatévé
7.50 Egyházi műsorok
10.05 Magyar Ház
10.30 Zenebutik - Zenehíd
11.25 Jövő-Menő
12.00 Déli harangszó
Millennium - Szőnyi István
Utána: Kisokos
12.30 Zöldpont
13.25 Íz-lelő; Autómobil
13.55 Szószóló
14.20 Segítőtárs
14.50 Tanuljunk Európát!
15.15 Háló
15.40 Sáry László-portré
16.10 Rögtön jövök!
17.05 Önök kérték!
18.00 TS
Győr SE-Ljubljana EHF-kupa kézilabda-mérkőzés
Közvetítés Győrből
19.40 Filmhíradók 1939-ből
20.00 A miniszter barátja
(magyar film)
21.30 TS
Benne: Hírek - Totó
- Női párbajtőr Világkupa
Közvetítés a Nemzeti Sportcsarnokból, felvételről
22.00 A Hét
22.45 Híradó - Időjárás
Millennium - Szőnyi István (ism.)
22.55 A tavak
(angol tévéfilmsorozat - 5/3.)
23.45 Körhinta
(dán tévéfilm-sorozat - 10/3.)
Susanne és Sten
0.15 Főtér
1.45 TS - Műkorcsolyagála
Közvetítés Prágából
3.25 TS - Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság
4.15 TS
Benne: Hírek - Totó
- Női párbajtőr Világkupa
Közvetítés a Nemzeti Sportcsarnokból, felvételről (ism.)
4.45 TS - Gól!

RTL Klub


6.30 Az érzékszervek birodalma
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
Tazmánia; Hupikék törpikék; Teletubbies; A csodatrió; Maci Laci kincset keres; Pokémon; Hé, Arnold!
(rajzfilmsorozatok)
10.25 Csőrre töltve
Batman
10.55 Az első csók
(francia tinisorozat)
11.20 Joker
11.25 Ragadozók
(angol dokumentumfilm-sorozat - 2-3.)
12.20 Recept Klub
Különkiadás
12.55 Joker
13.00 Híradó - Déli kiadás
13.10 Sztárok a szüleim
(amerikai vígjátéksorozat - 3.)
Egy tizenhét éves gyötrelem
13.35 Mortal Kombat Conquest
(amerikai kalandfilmsorozat - 4.)
Küzdelem
14.20 A törvényen kívüli Josey Wales
(amerikai western, 1976)
16.40 Nehéz napok a Föld nevű bolygón
(amerikai kalandfilmsorozat - 2.)
A pénz nem boldogít
17.30 Föld 2 - A világűr Robinsonjai
(amerikai sci-fi sorozat - 19.)
Küzdelem a létért
18.20 Hatoslottó-sorsolás
18.30 Híradó - Esti kiadás
18.50 Akták
19.10 Hegylakó
(amerikai sorozat - 118.)
20.00 A gömb
(amerikai sci-fi, 1997)
22.25 A hetedik fiú
(amerikai film, 1994)
0.05 Híradó
0.20 Országház
0.50 Ragadozók (ismétlés)
1.50 Akták (ismétlés)
2.20 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Szemtanú
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 TV2 Matiné
Pizsamás banánok; Rémecskék kicsiny boltja; Kroko-dili; Fixi, Foxi és barátai; Casper
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
Túrpi úrfi; Casper; Animánia; Scooby Doo; Flúgos futam; Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Gimi-dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.50 Sport2
12.20 Rio Lobo
(amerikai western, 1970)
14.20 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
15.10 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.00 Sentinel - Az őrszem
(amerikai akciófilm-sorozat)
16.50 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
Callisto visszatér
17.40 Száguldó vipera
(amerikai akciófilm-sorozat)
18.30 Napló
Benne: Tények
19.30 Gyerekszáj
Friderikusz Sándor műsora
20.05 Airplane!
(amerikai filmparódia, 1980)
21.30 Columbo
(amerikai krimisorozat)
23.00 Börtönvilág
(magyar dokumentumsorozat)
23.30 Magyarország holnap
24.00 Tamás és Juli
(magyar film)
1.15 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek - Műsorismertetés
5.35 Legjava - Kalendárium
7.10 Papírsárkány
Hippo, a víziló; Pufóka kalandjai; Slapaj; Csodahegy, bohókás vadon; Töf-töf elefánt
8.30 Grimm-mesék
8.55 Az én kisvárosom
9.20 Hej, hej, helyes beszéd!
9.30 Magyar történelmi arcképcsarnok - Tisza István
9.45 Muzsika-szó
10.15 Rendhagyó történelemóra (35.)
10.55 Életem északon
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Délibábos Hortobágyon
12.50 Emlékképek
13.15 A megfagyott gyermek (Tomi)
(magyar film, 1936)
14.40 Millenniumi krónika
15.10 Az élő bolygó (12/11.)
16.05 A vörös Pimpernel
(angol sorozat - 6/4.)
16.55 Houdini, a szabadulóművész
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Mesefilmek
19.25 Tálentum
Hámori József agykutató
20.00 Verdi: Otelló
Opera négy felvonásban
22.25 Dunasport
22.40 Szerelmem, Elektra
(magyar film, 1974)
23.50 Hírek - Vers

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Dennis Rodman, a Féreg
(amerikai életrajzi film)
8.30 Éjkirálynő nappal
(francia vígjáték)
10.05 Babar
10.30 Jó barátok
11.00 Állati nyomozás
(amerikai vígjáték)
12.25 Meghasadt dallamok
13.55 A varázsige: I Love You
(amerikai zenés vígjáték)
15.35 A közellenség
(amerikai thriller)
17.50 Carla új élete
(amerikai vígjáték)
20.00 Csak egy kis pánik
21.45 Triplacsavar
23.15 Királykobra
0.50 Vivero aranya
2.30 Megbokrosodott teendők

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
12.00 Mozivarázslat
12.30 Emberközelben
13.30 Valóságos csodák
14.00 Nótacsokor
15.00 Sztárbarangoló
15.30 Premier Plan
16.10 Ebugatta/SzámAdó
17.30 Utazási magazin
18.00 Nap-nyugta/Hírek
19.05 Hétről hétre
19.30 Alexebbek
21.30 Csillagszem
22.00 ATV-magazin
22.35 SzámAdó
23.05 BűnTény

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése