1991. május 18., szombat

Tv műsor - 1991. május 18. - Szombat

MTV 1

6.58 Műsorismertetés
7.00 Falutévé Magazin
7.30 Hagyd aludni a mamit!
Alvin és a mókusok
Amerikai rajzfilmsorozat (ism.)
7.55 Jó reggelt, Istenem!
Protestáns gyermek és ifjúsági műsor
8.00 Follow me!
A BBC angol nyelvleckesorozata kezdőknek
How are you? (ism.)
8.15 Angliai útikalauz
VI/2. rész (ism.)
8.30 Alice Csodaországban
Szovjet rajzfilm (ism.)
9.00 A kelekótya farkas
Román bábfilm (ism.)
9.10 Ász
10.05 Cimbória
Telefonos játék gyerekeknek
10.20 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
10.50 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
11.00 Tévémagiszter
Tudományos magazin
13.00 Képújság
14.25 Képújság
14.32 Műsorismertetés
14.35 Szomszédok
Teleregény (ism.)
15.10 Buster Keaton
Angol dokumentumfílm-sorozat
III/2. rész
16.00 Házibuli a Budapest Sportcsarnokban
Dolly Roll
16.40 Műsorajánlat
16.50 Gyermekkor
Dokumentumfilm-sorozat
XII/8. rész: Az egészség
17.45 Dimenzió
Tudományos magazin
18.15 Gyerekeknek
- A kiskutya kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
- Esti mese
Magyar népmesék
18.45 Andiente Berlin
19.15 Klip-mix
19.30 Híradó
20.05 A Bounty
Angol film (1984)
22.20 KamEra Varieté
Játékos show
23.25 Bolero
NSZK tévéfilm
1.05 Késő esti Híradó

MTV 2


7.00 Napkelte
Információs reggeli magazin
10.00 Napzárta előtt... (ism.)
10.25 Eltűnő világ
Jugoszláv film
12.05 Délidőben
Folkszínpad
Vízöntő - Muzsikás
12.50 Szafari
Csehszlovák filmsorozat
XIII/10. rész: A fehér asszony (ism.)
13.20 A világ legerősebb embere
Összeállítás a finnországi versenyről (ism.)
14.10 A múlt tanúi
Csehszlovák dokumentumfilm
A fény varázsa: az üvegfúvás
14.30 Hírek - Műsorelőzetes
14.40 Gyapotvár
Török ismeretterjesztő film
15.05 Mi történt a jövő héten?
Gazda István tudomány- és művelődéstörténeti műsora
15.15 Mozi top 10
15.55 Néprajzi értékeink
Gyöngyös párta
16.00 Taxi
Amerikai tévéfilmsorozat
XXVI/12. rész: Az a nyolc-nulla-négyes
16.30 Az állatok védelmében
Kudlik Júlia műsora
17.00 A TV2 bemutatja
17.15 Il itaiiano
A RAI olasz nyelvleckesorozata kezdőknek
17.45 Gyerekeknek
Denver, az utolsó dinoszaurusz
Amerikai rajzfilmsorozat
Botrány az állatkertben
18.10 Telesport
18.35 Műsorelőzetes
18.45 Esti egyenleg
19.00 Polip
Olasz tévéfilmsorozat
VI/2. rész
20.40 Wurlitzer
Stevie Wonder
21.10 Angol labdarúgó kupa-döntő
I. félidő
22.00 Híradó
22.30 Angol labdarúgó kupa-döntő
II. félidő
Közvetítés Londonból, felvételről
(Hosszabbítás lehetséges!)
23.15/23.45 Ez is jazz
Angol zenés film
Scott Cossu trió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése