1996. július 14., vasárnap

Tv műsor - 1996. július 14. - Vasárnap

MTV 1

7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
A nyomorultak
Francia rajzfilmsorozat
26/25. rész: Az utolsó per
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Doug
Amerikai rajzfilmsorozat
26/6. rész: Doug, a polgármester
8.35-9.00 Kapcsolj be!
8.35 Zenelánc
8.40 Tele-mutatvány
9.00 Leporelló
Szórakoztató kulturális magazin
11.00 Milyen lehet a fiatalok jövőképe?
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
A Filmarchívum újdonságai 4.
13.00 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/165-168. rész (ism.)
14.55 Napjaink
15.05 HT - Háttértudomány
(Feliratozva is)
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
Amerikai rajzfilmsorozat
A felejtés kék rózsája
- A nagy viadal
Amerikai rajzfilm
- Dinka banda
Amerikai rajzfilmsorozat
Nyomdakész dinkaság
17.05 Visegrádi palotajátékok, 1996
17.35 Találjuk ki Magyarországot!
Megbűnhődte már e nép...?
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.05 MC - Magyarok Cselekedetei
20.15 A hónap filmje
Zsarulesen 2.
Amerikai film (1993)
22.10 Lehetetlen?
Vendég: Moldova György
22.55 Telesport
Benne:
- Szuperkrossz
- Motorcsónak EB

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató műsor
8.00 Juli-suli - 145.
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata - 35. (ism.)
9.00 Űrgammák
Sci-fi sorozat
160/36. rész: Rejtekajtó (ism.)
9.30 Olimpiai arcképcsarnok
Szabó Bence - vívás
9.45 Visegrádi palotajátékok, 1996
12.30 Sportműsor
Benne:
- Strandröplabda
- Motorcsónak EB
14.15 Új Reflektor Magazin
Érdekvédelmi műsor
14.50 Forma-1 Brit Nagydíj
17.05 Szívtipró gimi
Ausztrál tévéfilmsorozat
65/43. rész
17.55 Millecentenáriumi híradó
18.00 Divat ‘96
Videofashion Hungary
18.40 Tranzit
Közép-Európa világa
19.10 Test-részek
BBC-sorozat
24. rész: Csontkollekció
19.40 Esti mese
Dany, mesélj!
Francia mesesorozat
52/48. rész: A jaguár és a maják szellemei
20.00 Játék határok nélkül
10/1. rész - 1. forduló
21.25 A Danubia Ifjúsági Szimfonikus Zenekar hangversenye
23.15 Lapzárta
23.20 Környezetünk hírei
23.25 Éjjeli menedék
„Aqua vita” - A hamis valóság
Utazás a hamisítások világában Radnóti Sándorral
0.25 MC - Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV

8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Figyelj!
8.45 II. János Pál
Olasz dokumentumfilm-sorozat
10/3. rész: Én is voltam munkás
9.15 Szpiru és Fantázió
Francia-spanyol-német rajzfilm
9.40 Cimbora - Tallózó
10.30 Vízi kalandok
Angol-amerikai ismeretterjesztő filmsorozat - 17. rész
10.50 Búcsújárás
Magyar ismeretterjesztő film
11.10 Kapcsok
12.00 Déli harangszó
12.05 Ameddig a harang szól
12.15 A szuruku birodalma
Német természetfilm
12.40 Égig érő fű
Magyar ifjúsági film
14.00 A korallsziget
Ausztrál ifjúsági filmsorozat - 9/2.
14.30 Sportképek
16.30 Mozgó Kép
Filmmagazin
17.00 Emlékképek - régi híradók
17.15 Postabontás - levélváltás
17.35 Műsorismertetés
17.40 Leopold, a macska
Leopold kandúr bosszúja
- Csodakörhinta
Tollak országában
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Az első száz év
Álmodozások kora
Magyar film
20.35 Ars Hungarica
Nyírbátor: Ferences templom
20.55 Sportpercek
21.05 Az első száz év
Marseillaise
Francia film (1937)
23.10 Zodiákus
Rák
23.40 Méliusz József: Szénásszekér elégia

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 National Geographic
11.00 Torkolattűz
Amerikai kalandfilm
12.35 Óvatlan fejvadász
Amerikai akciófilm
14.05 Falcon Crest
Amerikai sorozat
14.55 Mozimánia: Lányok a címlapról
15.55 Döntsön a kard!
Amerikai film
17.30 A Pelikán ügyirat
Amerikai thriller
20.00 A specialista
Amerikai akciófilm
21.50 Szemfényvesztés
Amerikai film
23.35 Áldozat vagy gyilkos
Amerikai film

TV3


15.10 Tv-shop - Műsorajánlat - Időjárás
15.20 Arany
Új-zélandi-kanadai filmsorozat
10/7. rész (ism.)
16.15 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
Amerikai sorozat
16/1. rész: Útvesztő
18.15 A nagy hadgyakorlat
Francia film
20.15 Világszám
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Gilette World Sport Special
21.35 Triatlon
22.05 Halálos feszültség
Amerikai film

Szív TV

17.30 Pufóka kalandjai - 26/6.
18.00 Autósport magazin
18.30 Gulliver
19.00 Kojak
Amerikai sorozat
20.00 Nem boszorkányság...
20.30 Konyhashow
21.00 Küzdelem életre-halálra
Amerikai film
23.00 Burda varróverseny


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése