2000. június 10., szombat

Tv műsor - 2000. június 10. - Szombat

M1

5.45 Agrárvilág - válogatás
(gazdasági magazin)
6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
Benne:
6.00 Hírek
7.00 Hírek
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Zanzibár
Fiatalműsor
9.30 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
10.00 Szombati mozaik
Benne:
10.05 Hol-mi?
Szabadidős programajánló magazin
Nagy György műsora
10.30 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
11.00 Ablak
Közéleti szolgáltatómagazin
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Bravo TV
13.00 Darvas Iván szerepeiből
Dollárpapa
(magyar vígjáték, 1956)
14.40 Delta
A legenda újraéled
Műsorvezető: Kudlik Júlia
15.10 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 20.
Műsorvezető: Cseh Tamás
15.40 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsora - 23.
16.00 TS
Norvégia-Magyarország
(férfi kézilabda-vb, selejtező mérkőzés)
17.35 Könyvhét 2000
18.05 Donna Summer-koncert
19.00 Lottóshow
19.20 Alaphangok
19.30 Híradó este - Sporthírek - Időjárás
20.00 TS - Labdarúgó Eb
Benne:
- Ünnepélyes megnyitó
- Belgium-Svédország
Közvetítés Brüsszelből
22.50 Alaphangok (ism.)
23.00 Tombstone - A halott város
(amerikai western, 1993)

M2

7.25 Agrárvilág - válogatás
7.40 Derült égből egy család
(német sorozat - 37.)
A másodvirágzás
8.30 Nemzetiségi magazinok
11.05 Együtt
12.00 Déli harangszó
Utána: Humberto cirkusz
(csehszlovák sorozat - 11.)
A név dicsősége
13.00 Komédiások (8.)
14.00 TS
Magyarország-Finnország
Férfi röplabda Eb-selejtező
15.45 Kék Ég Légitársaság
(ausztrál sorozat)
Nincs titok
16.30 Három kívánság klub
Dévényi Tibor műsora
17.00 Nemzeti értékeink
A Szalajka-völgy
17.10 Szélmalom
Bradányi Iván műsora
17.40 Rögtön!
Vámos Miklós műsora
18.35 Show-bálvány
19.30 Zenelánc
Hidas Frigyes: Harsona quartett
19.40 Esti mese
Süni és barátai: Borzas, a nagy bacilusvadász
20.00 Híradó este - Sport
20.30 Tinédzserparti - nem csak fiataloknak
21.00 Visszatérés a Kwai folyóhoz
(angol-amerikai film)
22.40 Századfordító magyarok
Hamvas Béla (1897-1968)
23.35 X-akták
(amerikai sorozat)
A halál hírnökei
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
0.20 Bravó TV
1.15 Ablak
Közéleti szolgálgatómagazin
2.15 TS
Benne: Magyarország-Finnország
Férfi röplabda EB-selejtező mérkőzés (ism )
4.00 TS
Benne: Norvégia-Magyarország
Férfi kézilabda-vb selejtező mérkőzés
Közvetítés Altából
5.30 Mosoly a javából
Randevú a Royalban - 2/1. (ism.)
Randevú a Royalban - 2/2. (ism.)

RTL Klub

6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
Gazvezír; Hódító hódok; Rókalesők; A csodatrió; A mágus; Tom és Jerry; Zorro; Maci Laci; Superman
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Csőrre töltve
Szilveszter és Csőrike
(rajzfilmsorozat)
11.10 Mire gondolok?
Nyári különkiadás
Stop - Utazási villámjáték
11.15 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilmsorozat - 40.)
12.15 Autómánia (ismétlés)
12.45 RTL Klub Road Show 2000 - Velence
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Kalandos nyár
(francia sorozat - 9.)
15.00 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 48.)
Az istenek ösvényén
15.50 SeaQuest - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 57.)
Újraegyesülés
16.45 Kung-fu
(amerikai kalandfilmsorozat - 18.)
A dublőr
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai
A kísértetkastély
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
19.08 Üzenet
19.10 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 34.)
Rablópandúr
20.00 Apák napja
(amerikai vígjáték)
21.45 Heti Hetes
22.45 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai akciófilm-sorozat - 3.)
A titokzatos harmadik
23.40 Híradó - Időjárás
23.55 Beavis és Butthead
0.25 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.50 Divatklip

TV2

6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
Kutyavilág; Gólkirály; Tabaluga; Urmel; Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
Animánia; Beetle Juice; Scooby Doo; A bolygó kapitánya; Én vagyok Menyus
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party Tv
Benne: Slágerlista 1.; Zoom; Divat; Mozimánia - Újdonságok, érdekességek a film világából; Slágerlista 2.
13.40 Széllovagok
(német kalandfilmsorozat)
14.30 Maugli, a dzsungel fia
(amerikai kalandfilmsorozat)
14.45 Dawson és a haverok
(amerikai tinisorozat)
15.45 Egyről a kettőre
(amerikai vígjátéksorozat)
16.15 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
16.45 Szindbád kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat)
17.40 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Poénbomba
19.30 Tv a város szélén
(magyar vígjátéksorozat)
20.00 Vörös skorpió 2.
(amerikai akciófilm, 1994)
21.45 Lázadás a Marson
(amerikai sci-fi)
23.30 Quantum Leap - Az időutazó
(amerikai fantasztikus sorozat)
0.20 Amerikai dzsigoló
(amerikai film, 1980)

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Gazdakör
5.50 Krasznahorka vára
6.00 Szegletkő (ism.)
6.30 Napóra (ism.)
7.00 Hírek
7.20 Összkép (ismétlés)
7.50 Papírsárkány
9.15 Ami igaz, az igaz
9.30 Csillagjel
10.00 Nyelvőrző (ismétlés)
10.15 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
10.30 Csíksomlyói búcsú 2000
Benne:
- Várakozás
- Csíksomlyó titkai
- Megérkezés
11.30 Szentmise Csíksomlyóról
14.00 Postabontás
14.15 Vers
14.20 Protestáns világ
14.35 Bábszínház az egész világ...
Portréfilm Bródy Veráról
15.40 Egyszer volt... a hang
A telefon
16.30 Elfeledett tájakon
Szigetvár és környéke
17.00 Kedves
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Tálentum - Novák Ferenc
(portréfilm)
19.25 Esti kérdés
19.40 Tombol a Hold
(angol film)
21.30 Híradó - Sport
22.00 Hárman párban
(amerikai film, 1998)
23.55 Híradó
0.10 Hidegre teszlek
(kanadai játékfilm)

HBO

6.30 Mackókaland
(kanadai kalandfilm)
8.05 A jövő hírnöke
(amerikai fantasztikus kalandfilm)
11.00 Egyedül nem megy
(amerikai vígjáték)
12.35 A Twister visszavág
(amerikai film)
14.10 Mars a Marsra!
(amerikai vígjáték)
15.45 Állati nyomozás
(amerikai vígjáték)
17.15 Zorro álarca
(amerikai kalandfilm)
19.30 Jó barátok
(amerikai sorozat)
20.00 A suttogó
(amerikai romantikus film)
22.45 Játsz/ma
(amerikai thriller)
0.50 Szomorú örömlányok
(dán dokumentumfilm)
2.10 Elfojtott viszonyok
(amerikai erotikus thriller)
3.40 A suttogó

Magyar ATV

24.00 Képes magazin
6.50 Nap-kelte
Közéleti magazin
10.00 Nap-kelte extra
Válogatás a hét műsoraiból
11.05 Top-shop
12.05 Vállalkozói Magyarország
12.25 Okavango
(természetfilm-sorozat)
13.25 Rockkalapács (ism.)
13.55 Kulturális kalauz
14.30 19. Országos Színházi Találkozó
(összefoglaló)
15.00 Nótaszínház
15.30 Mozivarázs
16.00 Nóta-show
16.30 Csak TERmészetesen!
17.30 Torna
17.35 Mese
17.40 Hírek
18.00 Nap-nyugta
19.00 Páratlan páros
20.00 Miss Universe Hungary
21.00 19. Országos Színházi Találkozó
(összefoglaló)
21.30 Valóságos csodák
22.00 Foci, foci, foci
22.45 Aszcendens
Szepesi György asztrológus műsora
23.45 Éjszaka
Show-műsor

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése