1988. május 29., vasárnap

Tv műsor - 1988. május 29. - Vasárnap

MTV 1


8.23 Műsorismertetés
8.25-12.55 Milyen nap van ma?
Vidám szórakoztató összeállítás a gyerekeknek
- „Első nap az első cében”
Magyar rajzfilm
- Szupernagyi
Angol filmsorozat
XIII/8. rész: Szupernagyi és a betörés a futóverseny napján
- Szekrénymesék
Magyar rajzfilm
Apóka
(Ősbemutató előtt)
- Fintorok a TV-re
Vicces ötletparádé
- Lázár Ervin: Hétfejű tündér
Mesejáték
- A Nagy ho-ho-horgász frissen elkészült újabb kalandjainak „Csecsemő-altató horgászbot” című epizódja
- Nagy Katalin-Takács Vera: Tűrhető Lajos
Ifjúsági tévéfilm
Kb. 11.00 Képújság
Kb. 11.05 Tévétorna gyerekeknek
Kb. 11.15 Három kívánság
Műsorvezető-forgatókönyvíró: Dévényi Tibor
12.55 Hírek
14.32 Műsorismertetés
14.35 Képújság
14.40 RTV Közönségszolgálat
14.45 Betűreklám
14.50 Családi hétvége
Parki parti
Közvetítés a Kamaraerdőből
16.00 Díj a Gyermekekért
A Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa által alapított díjkiosztó ünnepség
Műsorvezető: Dombóvári Gábor
17.00 Reklám
17.15 Delta
Tudományos híradó
Műsorvezető: Kudlik Júlia
17.40 Nézzük együtt - Baranyi Ferenccel
18.10 Reklám
18.20 Családi torna
18.25 Meséről mesére - nemcsak gyerekeknek
1. Jó nekem
Magyar rajzfilm
2. Aranymadár
Magyar rajzfilm
18.55 Reklám
19.00 A HÉT
20.00 Híradó
20.10 Két férfi - egy eset
NSZK bűnügyi tévéfilmsorozat
Az elveszített éjszaka
21.10 Telesport
Műsorvezető: Kopeczky Lajos
21.55 Szép Szó
Beszélgetés Sőtér Istvánnal 75. születésnapján
Műsorvezető: Bodnár györgy
22.25 Hírek

MTV 2


9.08 Műsorismertetés
9.10 Őrjárat az égen
Tévéfilmsorozat (1970 - FF - ism.)
10.20-11.20 Tévéegyetem
Természettudományi Tagozat
Befejező, konzultációs adás
Műsorvezető-szerkesztő: Juhász Árpád
14.50 Motorcsónak Világbajnokság
Közvetítés Dunaújvárosból, felvételről
Riporter: Dávid Sándor
15.50 Képújság
15.55 A nyelv világa
Műsorvezető: Pálfy István
16.25-kb. 17.45/17.55 Férfi kézilabda MNK-döntő
(Hosszabbítás lehetséges!)
A szünetben: Füstfalók
Amerikai rövidfilm (FF - ism.)
17.55 A bűvész titkai
Szovjet kisfilm (ism.)
18.15 Gondolkodó
Arcképcsarnok - Kelemen Endre hematológus professzorról
Műsorvezető: Győrffy Miklós
19.00 A Mary Rose kiemelésének krónikája
Angol ismeretterjesztő rövidfilm (ism.)
19.40 Képújság
19.45 Régi mesterségek
Olajfák népe
Spanyol rövidfilm (ism.)
20.10 A TV Zenei Klubja
Mihály András műsora
21.00 Száz híres festmény
Külföldi múzeumok gyűjteményeiből
Paussin: Az aranyborjú imádása
Angol rövidfilm
21.10 Parabola (ism.)
21.40 A HÉT (ism.)
22.40 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése