1993. január 7., csütörtök

Tv műsor - 1993. január 7. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Falutévé - biotippel és kert-­ész
6.00 A Reggel
Közérzeti hírműsor
8.30 Közjáték
8.35-12.05 Napközi
Benne:
9.00 Tell Vilmos
Francia tévéfilmsorozat
24/16. rész: A mór (ism.)
10.00 Goya
Spanyol életrajzi sorozat
VI/1. rész: A rúdmászás (ism.)
11.00 Játék
12.00 Hírek
12.05 Képújság
16.00 Délutáni egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
16.10 Török építészet
II/2. rész: Az oszmán birodalom építészete
16.55 Képújság
17.00 Megveszem ezt a nőt
Mexikói tévéfilmsorozat, 128. rész
17.30 Napközi - egy műsor és valami más
17.50 Pénzvilág
Hírek, tények, információk
18.00 Menedzser Magazin
18.45 Esti mese
Égből pottyant mesék
Levente Péter, Döbrentey Ildikó és Gryllus Vilmos műsora
A toldott-foldott palota
19.00 Álljunk meg egy szóra!
19.10 Mozivilág
20.00 Híradó
20.30 Telesport
20.40 Szomszédok
Teleregény, 149. fejezet
21.10 Friderikusz-show
Garantáltan politikamentes talkshow
22.35 AKTuális
23.00 Közjáték (ism.)
23.05 Orosz emigráns művészek
I. Nemzetközi Gyagilev Fesztiválja Szentpétervárott - 1992.
24.00 Híradó
0.05 BBC-híradó

MTV 2


15.25 Műsorismertetés
15.29 Gyimesi muzsika
15.55 Paul és Virginie
Francia tévéfilmsorozat
VI/4. rész
16.45 Ötöd-ölő
Telefonos játék
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Prizma
Életmódmagazin
Túlsúlyban 2.
Fogyókúra otthon
17.45 Vakond és a szőnyeg
Csehszlovák rajzfilm
17.51 Elektor kalandor
Számítógépes logikai játék
18.00 Híradó
18.10 Körzeti tévéstúdiók műsora
Benne: Regionális híradó
Magazin
18.55 Műsorajánlat - Időjárás
19.05 Repülőorvosok
Ausztrál tévéfilmsorozat
VI/4. rész
20.00 Műsorajánlat
20.05 Hogy volt...!
50 perc színházról
Vámos Miklós műsora
21.00 Össztűz
Aktuális közéleti vitafórum
21.50 Hétvégi ajánlat a TV2 műsorából
22.00 Esti egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
22.20 Időjárás
22.25 A TV2 filmklubja
Válogatás Alekszandr Szokurov filmjeiből
Elsötétülés
Orosz film

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.10 Kincs, ami nincs
Színes olasz filmvígjáték
18.00 Gyereksarok
18.30 Mozart hangverseny a Zeneakadémián
19.20 Capriccio
19.40 Mese: A kis sárkány
Lengyel animációs film
19.45 Hírek
20.00 Filmklub
A hetedik pecsét
Feliratos svéd film
21.40 Műsorzárás

TV4


19.00 Műsorismertetés
19.05 Maja, a méhecske - rajzfilm
19.32 Teleshop
20.00 A kaktusz virága
A Vidám Színpad előadása
22.20 Az amerikai álom

HBO


17.30 Zorba, a görög
Amerikai dráma
20.00 Rendőrakadémia 2. - Az első megbízatás
Amerikai vígjáték
21.30 Támadás az óceánjáró ellen
Amerikai kalandfilm
23.20 Sakálok
Amerikai akciófilm
1.00 Mindent a szemnek
Francia film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése