1993. szeptember 5., vasárnap

Tv műsor - 1993. szeptember 5. - Vasárnap

MTV 1

6.43 Műsorismertetés
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Erőtúra
7.55 „Így szól az Úr!
A Biblia üzenete
8.05 Hol-mi?
8.30 Vasárnapi turmix
11.00 Szezám utca
(Sesame Street)
Amerikai feliratos gyermekműsor-sorozat
12.00 Déli harangszó
12.02 Tévémagiszter
13.40 Cigányzene a Pegazus fogadó pinceborozójából
13.55 Karéliai mesék
Finn rajzfilm
A lucfenyő
14.10 Milánói divat
14.40 BSE-Bayer Leverkusen
Nemzetközi női kosárlabda mérkőzés
Közvetítés a városmajori csarnokból, felvételről
- Nemzetközi vízilabda-mérkőzés
Közvetítés a Komjádi uszodából, felvételről
16.20 Örömhír
16.45 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Balu, a meg nem értett hős
- Davy Crocket
Amerikai filmsorozat
VI/1. rész: Szivárvány a villámlásban 1.
- Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Megint Medvédiában
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
20.00 Híradó
20.20 Telesport
Benne: Góóól
21.05 Petrocelli
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
A szeretet jegyében
21.55 II. Egri Nemzetközi Táncdalfesztivál
Döntő
23.30 Horror trilógia
Akhbar leánya
Amerikai horrorfilm (1989)

MTV 2

7.37 Műsorajánlat
7.40 Frici, a vállalkozó szellem
16. rész (ism.)
8.05 Juli-suli
10. rész
8.35 Videák
Videózó diákok magazinja
9.05 Alfréd, a kacsa
Belga-holland-francia rajzfilmsorozat
11. rész: Cirkusz
9.30 Elektor kalandor
9.35 A hegy gyomrában
Új-zélandi sci-fi-sorozat
VIII/1. rész: A krátertó
10.00 Tipplista
10.10 Katasztrófák évtizede
Ismeretterjesztő filmsorozat
III/3. rész
10.30 A szeszélyes természet
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
X/1. rész: Az erdő szellemei
11.20 „Mily kedves a Te hajlékod...”
11.50 Titusszal Svájcban
Zenei riportfilm
12.25 SOrSok
13.05 Gazdaképző
13.35 Műsorajánlat - Időjárás
13.40 Halál a Níluson
(Death of the Nile)
Angol film (1978) (ism.)
16.00 Magyarország ma
16.30 „Hajnalban tiszta lesz az ég...”
Találkozás Csokits János költővel
16.53 Tökéletlenek
Angol komédiasorozat
VI/5. rész
17.10 K+P
(Kárpótlás és privatizáció)
17.35 Delta
18.00 Körzeti tévéstúdiók műsora
18.30 „Költő felelj”
Takáts Gyula
18.35 Időjárás
18.40 Kicsinyek képeskönyve
Kanadai rajzfilmsorozat
Karácsonyi ünnepek
A Diótörő
19.00 Família Kft.
19.35 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Eltévedt ufók
(Rocket Wreckers)
19.40 Játék határok nélkül
Összefoglaló
20.00 Játék határok nélkül
XI/11. rész: Csehország
Döntő Karlovy Varyból
21.20 Schola Hungarica
Portré egy kórusról
21.50 Századunk nagy napjai
1939. szeptember 2.
Francia dokumentumfilm-sorozat
III/2. rész: A tragédia
22.41 Unokáink is látni fogják
Osskó Judit műsora
23.20 Aréna

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 „Dicsérjétek az Urat!”
Béres Ferenc énekel
16.45 Mesterségem címere
Portréfilm
17.05 Kapcsok magazin
17.50 Fekete Villám kalandjai
Kanadai-francia tévéfilmsorozat
22. rész
18.15 Magyar évszázadok
18.30 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Mephisto I-II.
Magyar film (1981)
21.35 Hangverseny az Esztergomi Bazilikából
22.25 Évforduló
22.30 Hírösszefoglaló

HBO


17.30 Golfőrültek II.
Amerikai vígjáték
19.10 Bat 21
Amerikai akciófilm
21.00 Beatlejuice
Amerikai vígjáték
22.35 Arthur 2.
Amerikai vígjáték
0.30 James Brown és barátai - koncert

TV Plusz

12.05 Ivanhoe
Amerikai rajzfilm
13.10 Worldnet-válogatás
13.25 Mozaik-magazin
13.35 A Zöld sziget - Írország
Útifilm
13.50 Sportcsemegék
14.15 Topline
Kalandfilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése