1997. január 16., csütörtök

Tv műsor - 1997. január 16. - Csütörtök

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.10 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Veszélyben az Akadémia
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Ezüstkor
10.40 Játék
10.50 Időjárás
11.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/52. rész: Júlia félelme
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
Angol nyelvű gazdasági magazin
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorajánlat
14.10 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
65/4. rész
15.00 Repeta - Irodalom
Benne:
15.20 A kölcsönkapott Föld
15.25 Klipszövegfordító verseny
15.40 Átváltoztatunk
15.45 Irodalom érettségi tétel: Tóth Árpád és Juhász Gyula
16.10 Kötelező kedvenc: Tóth Árpád és Juhász Gyula
16.15 Mitológia
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/40. rész
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Kapcsolj be!
Most
A sokoldalú fiatalok műsora
17.55 „Hirdetem nevedet minden nemzedéknek...”
Találkozás Szabó Vilmos paksi evangélikus lelkésszel
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Kép-játék
18.55 Cimbora
Mikszáth Kálmán-mesék (ism.)
19.15 Magyarok Cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Szomszédok
254. fejezet
20.35 Friderikusz
Ismétlő-válogatás a Friderikusz-show műsoraiból
22.35 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.45 A Habsburgok
(német dokumentumfilm-sorozat
4/1. rész: Álom a világbirodalomról (ismétlés)
23.35 Manhattan Tansfer a Pori Jazz 1996 fesztiválon
0.20 Híradó
0.30 BBC-híradó

MTV 2

14.55 Műsorajánlat
15.00 Palackposta
15.30 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/4. rész: A házépítés
16.00 Zöld bolygó
18/16. rész
16.20 Segítség!
Mentálhigiénéről mindenkinek
16.30 ARTE
Repeta plusz
- Növények és emberek
2. rész: Az aszpirin: a fűzfa gyermeke
17.00 Titkos küldetés
(ausztrál sorozat)
24/1. rész
17.25 Csízió
17.30 TOP 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 MacGyver
(amerikai tévéfilmsorozat)
52/52. rész: Az özvegyszikla
19.55 1100 év Európa közepén
Bayer Zsolt és Nemes Tibor sorozata
Tolna, Baranya
20.10 Horizont
Heti világhíradó
20.40 Lyukasóra
Mészöly Dezső műsora
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás - Hójelentés
22.15 Kősárkány
Pierre Székely portréja
22.40 Kenósorsolás
22.45 Garda Márquez történetei filmen
Csoda Rómában
(spanyol tévéfilm)
24.00 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Régiók
Tudósítók stúdiója (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Néptáncok
Zengővárkonyi néptánccsoport, Baranya
13.20 Kismamaklub (ism.)
13.50 Mária két éjszakája
(magyar film) FF
15.20 Tudományos show
(francia-kanadai ismeretterjesztő sorozat)
A színek
15.45 Nagy, fehér falakra vágyom
(dokumentumfilm)
16.40 Horgásztanyán
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
192. rész: Visszatérés a városba
17.30 Christopher krokodil
A búcsú
- Csodakörhinta
Az ugróverseny
- Popeye, a tengerész
Wimpy, a kéregető
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Két fiatal asszony
(francia film)
19.45 Mesterművek
Párizs, Louvre
(angol művészettörténeti kisfilm)
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Mozgó Kép
Filmmagazin (ism.)
22.00 A szomorúság városa
(tajvani film)
0.30 Király László: Esti dal
Elmondja: Katona Éva

HBO


16.30 Taz-Mánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Alf
(amerikai sorozat)
17.30 Apa és fia
(amerikai film)
19.10 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
Hanyatlás
20.00 Kétségek között
(francia film)
21.45 8 másodperc
(amerikai film)
23.30 Dühöngő angyalok
(amerikai thriller)
1.05 Jelige: Vörös cipellők

TV3


14.55 Műsorajánlat
15.00 Tigrisszív
(amerikai film)
16.40 Negyedóra (ism.)
16.55 Palánta
17.25 Keresd a nőt!
(amerikai vígjáték)
19.00 Híradó, sporthírek
19.15 Baywatch
(amerikai sorozat - 3.)
20.10 Mr. Rozsda
20.45 Kandi kamera
21.00 Testvérháború
(amerikai film)
22.55 Napi profit
23.05 Negyedóra gazdaság
23.20 Automobil (ism.)

MSat

6.00 Vekker
9.00 Monika Sport
9.30 Music Box
12.30 Tányéron a világ
(sorozat, ism.)
13.00 NASA (ism.)
13.30 Fashion Tv (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra
14.50 Vörös fergeteg
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
Monika Sport, Music Box
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat)
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg (ism.)
21.00 Tűzoltók (ism.)
22.00 Multimilliomosok
(amerikai film)
23.35 Nem probléma
0.05 A3-ik vonal

Filmnet

7.00 Montana
12. rész: Bábel tornya
7.30 Fantommacska
12. rész: Nemezis-kristály
8.00 Sherlock Holmes: A zöldruhás nő
(amerikai thriller)
10.00 Danielle Steel: Eltűnt
(amerikai film)
12.00 Lövések a múltból
(amerikai thriller)
14.00 Anita
(amerikai film)
16.00 A kis lord
(amerikai film)
18.00 A vörös róka 1.
(angol sorozat)
20.00 Apa kerestetik
(amerikai film)
21.30 Hoki Amerikából 1995
23.25 Az utolsó golyó
(ausztrál film)

Szív TV

16.05 Autósport (ism.)
16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 Hívd Andreát! (ism.)
18.00 Hétpróbás
18.30 Végre
(magyar vígjáték)
20.00 Pénzvilág
20.30 X-trém
21.00 Mi van vele?
21.15 Önpusztítók
(amerikai krimi)
23.00 Flört
Stílusmagazin

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Árnyékkormány
19.50 Autók-motorok
20.00 Csendes égzengés
21.30 Klippercek
21.50 Mondjuk a magunkét
22.30 Sportmagazin
23.00 Valóságos csodák


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése