1994. december 1., csütörtök

Tv műsor - 1994. december 1. - Csütörtök

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - kert-ésszel, ipartippel, kárpótlással
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Benne:
6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
9.00-12.00 KÉK
Közéletről, Életmódról, Kultúráról száz percben
Benne:
9.35 Játék
9.45 Hagenbeckék
Német tévéfilmsorozat
XII/2.rész (ism.)
11.20 Játék
11.30 Helena
Olasz tévéfilmsorozat
23/9.rész (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás-jelentés - Hírek
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.20 Képújság
14.15 Műsorismertetés
14.20 Falutévé - kert-ésszel, ipartippel, kárpótlással (ism.)
14.40 Szemelgető
Az elmúlt hét műsoraiból
15.30 Nyitott stúdió
Martini zenekar
15.45 Mit ér az ember, ha vidéki...?!
16.00 Hírek - Időjárás-jelentés
16.05 Kormányváró
Jelentés a kabinet üléséről
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/23.rész
17.00 Körkép
Privatizáció
17.45 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Parnasszus
Irodalmi vetélkedő
19.00 Telesport
19.10 Gyereksarok
- Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
- Tinti kalandjai
Magyar rajzfilmsorozat
XIII/6.rész (ism.)
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Kisváros II.
Magyar tévéfilmsorozat
XX/3. rész
21.00 1+5
A sajtó kérdései a miniszterelnökhöz
21.50 Valaki mondja meg...
Almási Éva műsora
22.40 Wagner Társaság Budapesten
23.35 BBC-híradó
23.55 Képújság

MTV 2

14.20 Képújság
14.25 Műsorajánlat - Időjárás
14.30 Grüß dich!
Német nyelvlecke
23/5.rész
14.45 Repeta - Irodalom
Hamlet civilben
15.15 Kötelező olvasmány
Hamlet
Szovjet film (ism.)
17.40 Műsorajánlat
17.45-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
17.45 Körzeti híradók
17.58 Körzeti magazinok
18.45 Kriminális
Bűnügyi magazin
19.20 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
A törvény nevében
20.15 Tranzit
Közép-Európa világa
20.45 Csízió
20.55 Nagyvizit
A vitaminok
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.50 Környezeti hírek
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Felkínálom
23.25 Szülőföldem
Felső-Bodrogköz
Bemutatja: Dobos László

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
Tájékoztató műsor
14.00 Lapozó
Lapszemle, friss hírek
14.15 Emlékképek - régi híradók (ism.)
14.30 Utazás a Holdba
Magyar ifjúsági film - II. rész
15.25 Szeleczky Zita-sorozat
Nászinduló
Magyar játékfilm
17.00 Kórlapok
Dokumentumfilm
17.30 Pumukli kalandjai
Pumukli fél
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde
Tévéjáték - II. rész
19.45 „Királyi páholy”
20.00 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Taviani-sorozat
Allonsanfan
Olasz játékfilm
23.00 Vörösmarty Mihály: Honszeretet
Elmondja: Rubold Ödön

HBO


17.00 Tapsi-Hapsi és vendégei
Taz-Mánia
Amerikai rajzfilm
17.30 Ollókezű Edward
Amerikai vígjáték
19.20 Halál a Níluson
Amerikai bűnügyi film
21.40 Amikor egy bérgyilkos is több a soknál
Amerikai kalandfilm
23.20 Az örök Frankenstein
Amerikai horrorfilm
0.45 Playboy - Erotikus ábrándozások 18.
Amerikai filmsorozat

TV3

18.00 Hírek
18.10 Pokoli paradicsom
Brazil tévéfilmsorozat
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Telefonos játék számítógéppel
19.30 Don Quijote
Spanyol rajzfilmsorozat
20.00 A fejvadász
Francia film
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 XXL
22.30 Vakok
Dokumentumfilm

Szív TV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Angol nyelvlecke
19.30 Gyermekmozi
20.00 Műsorajánlat
20.10 Szív TV-mozi
A nap 2.
Amerikai film
22.00 Egészségmagazin
23.00 Műsorzárás

ATV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Világhíradó
19.25 Híradó
19.46 Kacag a mozi
Gálvölgyi János műsora
Benne: Mágnás Miska
Magyar film
Vendég: Gábor Miklós
21.09 ATV zenés klub sztárvendéggel
Állandó házigazda a No comment együttes
21.33 Családi tűzhely
Magazinműsor nemcsak háziasszonyoknak


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése