1995. január 9., hétfő

Tv műsor - 1995. január 9. - Hétfő

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - törvénytippel, agrometeorológiával, növényvédelemmel
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00-12.00 KÉK
Közéletről, életmódról, kultúráról száz percben
Benne:
9.35 Játék
9.45 Walt Disney bemutatja (ism.)
11.20 Játék
11.30 Határváros
Francia-kanadai filmsorozat
78/6. rész: A mintapolgár
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.20 Képújság
14.30 Műsorismertetés
14.35 Munkanélküli lettem
Dokumentumfilm - II/1. rész
15.05 ZOOM
15.30 Repeta
Nem csak felvételizőknek
Matek
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 A hely szelleme
XII/1. rész
16.25 Természet és vadvédelem
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
XX/9. rész
17.00-17.45 Kapcsolj be!
Benne:
- A Teremtés - III/1.
- Hangolka
17.45 Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
18.00 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
18.05 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
18.10 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Szerencsekerék
19.00 Gyereksarok
- Az unatkozó királylány
- Liza és Paul
19.13 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.10 Patika
Tévéfilmsorozat
XIV/6. rész
20.45 Szilveszteri ismétlés
21.20 Panoráma
21.50 Ostromnapok
17. nap: 1945. január 9.
22.00 Gian Maria Volonte emlékére
Nyitott ajtók
Olasz film
23.45 Másképp gondolkodó
0.25 BBC-híradó
0.45 Képújság

MTV 2

16.35 Képújság
16.40 Műsorajánlat
16.45 Az én kicsikéim
Amerikai tévéfilm (ism.)
17.50 RÉS
Rövid, éredekes, sikeres
17.55 Műsorajánlat - Időjárás
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.45 Telesport
19.00 Albacomp-Szolnoki Olaj
Férfi kosárlabda-mérkőzés
21.00 Aki egyszer a szemedbe nézett...
Válogatás Nádas Gábor dalaiból
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás - Hószolgálat
22.40 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.45 (H)arcképek
23.20 Kis esti zene
Az MTV és a LocoMusic komolyzenei sorozata

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 A Selyemút
Japán ismeretterjesztő sorozat
15.05 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
15.50 Pufóka kalandjai
16.05 A Napba repülő sas
Magyar ismeretterjesztő film
16.45 Cimbora - Tallózó (ism.)
17.40 Musti
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Jennie
Angol filmsorozat - VII/5.
20.10 Czigány Lóránt
Portréfilm
20.00 Ritmus '94
Könnyűzenei magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Oroszország, amelyet elvesztettünk
Orosz dokumentumfilm
23.00 Szemlér Ferenc: Nem hallom már

HBO


17.30 Kincsvadászok
Amerikai kalandfilm
19.30 Hiúságok máglyája
Amerikai vígjáték
21.40 Gyilkos bábu
Amerikai krimi
23.30 Feketelistán
Amerikai film

TV3


18.00 Hírek
18.10 Topmodell
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.20 Sport
19.30 Szippancsok
20.00 Volt egyszer egy kórház
Filmsorozat
21.00 Sport talkshow
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Fortress
Amerikai film

Szív TV

20.00 Műsorajánló
20.05 Női magazin
20.40 Rockcsatorna
21.30 pH-érték
22.30 Csipetnyi szex
Három bajor Bankokban
Német erotikus vígjáték
24.00 Műsorzárás

ATV

5.30-8.30 Budapesti reggeli
19.00 Képes ajánlat
19.10 Esti mese
19.25 Az én lányom nem olyan
Magyar film
21.00 Sumák poplexikon
Boros Lajos műsora
21.30 Magazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése