1993. október 9., szombat

Tv műsor - 1993. október 9. - Szombat

MTV 1


6.23 Műsorismertetés
6.25 Falutévé - faludoktorral, gyógytornával
6.45 Híradó
7.00 Napkelte
8.15 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus gyermekműsor
8.25 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer... Amerika
Francia rajzfilmsorozat
XXVI/24. rész: Az aranyláz
8.50 Narnia krónikája
Az oroszlán, a boszorkány és a különös ruhásszekrény
Angol filmsorozat
XVIII/4. rész
9.20 Cimbória
9.30 System ’93
Játékos vetélkedő gyerekeknek, az angliai Never Castle parkjában
XIII/1. rész
9.55 Ez vagyok én
Kamaszvallomások
10.20 Európa városai
Amszterdam
10.40 Hegedűs együttes
10.55 A Magyar Televízió archívumából
Bolondmalom
Komédia két részben (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Szezám utca
(Sesame Street)
Amerikai feliratos gyermekműsor-sorozat
13.10 Kalandorok kíméljenek!
13.30 Panoráma (ism.)
14.30 Újdonságok
15.00 Leg, leg, leg...
Különleges rekordok és rekorderek
15.35 Filmmúzeum
„Az isteni sztárok”
Monte Cristo fia
Amerikai film (1940) FF
17.15 Mesélő cégtáblák
A Gerbeaud
17.40 Hőmérő
18.40 Szerencsekerék
19.12 Jó éjszakát kíván a Disney!
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.30 A nagy borzongás
(The Big Chill)
Amerikai film (1983)
22.20 Nulladik típusú találkozások
23.00 A fehér kínai
Francia film
0.25 Híradó

MTV 2


6.28 Műsorajánlat
6.30 Gazdaképző (ism.)
7.00 Napra-forgó
Magazin a reggelihez
8.00 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
8.25 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
8.50 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
9.15 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
9.40 Slovenski Uitrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
10.05 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Hát annak születtem...
Dokumentumfilm a szatmári svábokról (ism.) FF
11.00 Vác FC-Samsung-Videoton-Waltham
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
13.00 Família Kft. (ism.)
13.30 Országjáró suli-buli
14.10 Műsorajánlat - Időjárás
14.15 Azok a csodálatos állatok
Óriás teknősök
14.35 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Robot diktatúra
Rettegett betegek
14.45 Az egyetlen Föld
Japán ismeretterjesztő filmsorozat (ism.)
XII/10. rész: A Föld kincsei
15.35 Nagylátószög
16.25 Gaia
Ökológiai filmújság
16.50 Nézze meg az ember!
16.55 Autó 2
A TV2 autós magazinja
17.20 Reklám
17.25 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
A békaherceg
17.56 Knight Rider
Amerikai tévéfilmsorozat
A bunker
18.49 Műsorajánlat - Időjárás
18.55 Kék hírek
19.15 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/6. rész: A puding próbája
20.05 „Mindent a hazáért!”
Corvin köz '56
III/2. rész
21.20 Osztrák-magyar operagála - 1. rész
A Budapest Operabarátok Egyesületének díszhangversenye
A szünetben: kb. 22.40 Esti egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
23.00 Időjárás
23.05 Osztrák-magyar operagála - 2. rész

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Kánon
16.40 Kobold kópék (ism.)
1. rész: Varázsvásár
17.05 Tizenhat város tizenhat lánya
Magyar film
18.20 Mesesarok
80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal - 21.
18.45 Dunahíradó
19.00 Polip - VI/2.
Olasz tévéfilmsorozat
20.40 Dunasport
20.55 Bartha Dénes Haydn-sorozata
21.45 Évforduló
21.50 Hírösszefoglaló

HBO


17.30 A mi meséskönyvünk: A táncoslábú béka
Amerikai rajzfilm
18.10 Állati élet: A gorilla
Angol természetfilm
19.15 Hóbortos hétvége
Amerikai vígjáték
21.00 Reszkessetek, betörők!
Amerikai vígjáték
22.50 Dupla dinamit
Amerikai akciófilm
0.40 Emmanuelle 6.
Francia erotikus sorozat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1 megjegyzés: