1999. július 14., szerda

Tv műsor - 1999. július 14. - Szerda

MTV 1


5.57: Hajnali gondolatok
6.00: Szabadság tér
Reggeli információs műsor
Benne: 6.00 és 7.00: Híradó
6.30: Regionális hírek, lapszemle
7.30: Hírek, lapszemle
8.00: Regionális hírek
8.15: TS Öttusa-vb
Férfi váltó: lövészet
9 00: Bor és hatalom
Katalán sorozat, 88/7.
9.35: Szünidei matiné
Égből pottyant mesék
Marci kandúr meséje
9.50: Töf-töf elefánt
10.00: Csörgősipka
10.10: „Én táncolnék veled”: Rumba
10.25: Fürkész történetei
10.55: Magyarország 2000
11.30: A homok titkai
Brazil sorozat, 180/55.
12.00: Híradó
12.30: Szerelmek Saint-Tropez-ban
Francia tévéfilmsorozat
65/33.: Gyermekkori barátnők
13.25: Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
13.50: Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
14.25: A pampák királya
Brazil filmsorozat - 130/60.
15.20: Kincsestár
16.55: Szívtipró gimi
Ausztrál sorozat - 170/152.
17.45: Körzeti híradók
17.55: Teljes napfogyatkozás Magyarországon
18.00: Létkép: Autizmus
18.25: TS Öttusa-vb
Férfi váltó: futás
18.55: A bestia
Brazil tévéfilmsorozat - 240/226.
19.20: Gyerekeknek!
Misi Mókus kalandjai
19.30: Híradó, Sporthírek
20.00: A kulcs
Játékos showműsor
21.00: TS Öttusa-vb
Férfi váltó: összefoglaló
21.25: Álompolgár
22.05: Aktuális
22.25: Kenó-sorsolás
22.30: A legjobb szándékok
Svéd tévéfilmsorozat, 4/1.
23.55: Képújság

MTV 2


5.57: Hajnali gondolatok
6.00: Szabadság tér
Reggeli információs műsor
9.05: Aktuális
9.30: Kincsestár
11.00: Gyermekbarát: Tanoda
12.00: Szomszédok
Teleregény, 298. fejezet (1998)
12.35: Híradó
13.00: Fortyogó Föld
A tűz és a jég birodalma, Izland
13.30: TS Öttusa-vb
14.00: Szünidőre
Cigánykerék
14.25: Csörgősipka: Hogyan?
14.55: „Én táncolnék veled...”
Charleston
15.05: Fürkész történetei: Az alma
15.35: Délutáni mozi
Bor és hatalom
Katalán tévéfilmsorozat (II.)
201/139-141. (ism.)
17.00: TS Öttusa-vb
17.30: Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
18.00: Ekkehard
NSZK-magyar tévéfilmsorozat
4.: A háború
18.55: TS Öttusa-vb
19.30: Mesetár
- Trombi és a tűzmanó: Volt egyszer egy folt
- Játékbirodalom: Dobozhegyek között
- A legkisebb ugrifüles: Ugrifüles nevenapja
20.00: Híradó, Sporthírek
20.30: A forradalom rendje
Dokumentumjáték (1975)
21.50: Szenzáció
Kanadai tévéfilmsorozat - 24.
22.40: Szabófalvától San Franciscóig
Starker János-portré
23.30: Mélyvíz

RTL Klub


6.30: Reggeli
Jókedvű ébredés
9.10-12.57: Ismétlések
9.10: Receptklub
9.20: Rajzfilmklub
10.30: Második csók
Francia filmsorozat, 29.
11.00: Televásár
11.30: Pont hu
Multimédia-magazin
12.00: Paula és Paulina
Mexikói filmsorozat, 17.
12.57: Mire gondolok?
13.00: Hírek
13.10: Élettér
Életmódmagazin
13.20: Receptklub
13.30: Televásár
14.00: Klipklub
14.25: Rajzfilmklub
Benne:
- Juharfalva lakói
Japán rajzfilmsorozat
- Kenguk
Francia rajzfilmsorozat
- Varázslatos álmok
Japán rajzfilmsorozat (II.)
15.40: Második csók
Francia filmsorozat
30.: Ki csókol jobban?
16.05: Sliders
Amerikai filmsorozat
3.: Az elveszett világ
16.57: Mire gondolok?
17.00: Renegade - A fejvadász
Amerikai filmsorozat, 76.
17.52: Mire gondolok?
17.55: Paula és Paulina
Mexikói filmsorozat, 18.
18.45: Híradó
19.15: Fókusz
Közszolgálati magazin
19.50: Medicopter 117 - A légimentők
Német akciófilmsorozat
1.: A koronatanú (ism.)
20.45: A vadak ura 2
Az időkapu
Amerikai kalandfilm
22.35: Híradó, időjárás
22.50: Szakadt szakasz
Amerikai vígjátéksorozat - 13/10.
23.15: Dóra mozija
23.45: Mesék a kriptából
Amerikai horrorsorozat
5.: Szerelmem jöjj, sújts le rám!
0.15: Fókusz (ism.)
0.45: Divatklip

TV2


5.50: Faluvilág
6.00: Reggeli kiadás
7.00: Jó reggelt, Magyarország!
Színes hírmagazin
9.00: tv2 matiné
Blinky Bill; Rémecskék kicsiny boltja; Boomer
10.00: Délelőtt a tv2-vel
Kedves nővérkék
Német kórházsorozat, 240.
10.25: Kakuk
(talk-show)
10.55: Közvetlen ajánlat
11.20: Mindent tudni akarok
11.25: Plusz
Aktuális magazin
11.50: Mozi délben
Karolina szégyenfoltjai
Amerikai thriller
13.40: Egy titokzatos hölgy
Olasz tévéfilmsorozat, 186.
14.45: Gazdagok és szépek
Amerikai filmsorozat, 454.
15.10: Baywatch
Német-amerikai kalandfilmsorozat
16.00: Sunset Beach
Amerikai filmsorozat, 216.
16.45: Luz María
Brazil filmsorozat, 18.
17.40: Kassandra
Venezuelai filmsorozat, 85.
18.30: Tények (hírműsor)
19.00: Szerencsekerék
19.30: Marimar
Mexikói filmsorozat, 85.
19.55: FRIDERIKUSZ SZUPER SHOW
Minden idők legjobb Friderikusza (1992-1997)
Felvonulnak: Robin Williams, Alain Delon, Jean-Paul Belmondo, a MIR űrállomás űrhajósai, Szász Marci
21.45: Jó estét, Magyarország! - Tények
Tényező, a tények hátterében - Közelkép - Sport - Időjárás
22.30: Apa csak egy van
Bohózat két részben
0.10: A Duna krónikája
0.40: A tegnap csodái
1.05: Vers éjfél után

Duna TV


5.30: Virradóra
Benne: 5.30-tól félóránként hírműsor
9.00: Reggeli muzsika
Napi műsorajánlat
9.15: Nyári matiné
A varázsvödör, 6.
9.35: Kalandok Kythera szigetén
Ausztrál ifjúsági kalandfilmsorozat, 13.
10.00: Tudni akarom; Gore és Gregore
10.20: Mozidélelőtt
Szárnyaló barátság
Dán-francia-német tévéfilm (1996)
11.45: Esti kérdés (ism.)
11.55: Vers
Bede Anna: Hangszerek; A kivetett hal imája
12.05: Lapozó
12.20: Gazdakör (ism.)
12.50: Pop-sa-rock (ism.)
13.20: Heuréka! Megtaláltam! (ism.)
13.50: MEGIDÉZETT TÖRTÉNELEM
A millennium (ism.)
Stúdióbeszélgetés a korszakról
14.50: Tele-enciklopédia
86/31.: Mit kell tudni a rovarokról?
15.10: Párizs hídjai alatt
Francia dokumentumfilm (ism.)
16.00: Csillagjel (ism.)
16.30: Kismamaklub
17.05: A rettenthetetlen riporterek
Francia-kanadai ifjúsági sorozat
52/52.: A vallomás, minden kiderül
17.30: Mese
18.00: Híradó
18.20: Görbe tükörben a ’70-es évek
Kihajolni veszélyes!
Magyar filmszatíra (1977)
19.35: A szövetség
Magyar ismeretterjesztő sorozat
6/3.: Békepartnerek - harci bevetésen
20.10: Régiók
Tudósítók stúdiója
20.40: Esti kérdés
21.00: Híradó
21.25: Sportpercek
21.40: Navigátor
Művészet, természet és társadalomtudomány
Űrhajónk, a Föld Francia ismeretterjesztő film
52/28.: A Vénusz
21.50: Szilícium mindhalálig
Brit ismeretterjesztő sorozat
3/3.: A koppintás művészei
22.38: Játék a művészetben
Francia animációs sorozat
20/17.: Miró: Kék 2.
22.40: Afrikai királyságok
Német ismeretterjesztő sorozat
4/3.: Ghana aranylegendája
23.25: Beszélő ritmusok
A calypso
23.50: Hírek
0.00: Vers (ism.)

HBO


6.30: Egyről a kettőre
Amerikai sorozat
7.00: Mozi! Mozi! Mozi!
Filmmagazin
7.30: Hollywoodi akcióhősök
Val Kilmer
8.00: Hamlet
Amerikai filmdráma
10.05: Selma és Johanna
Svéd kalandfilm
11.35: Batman és Robin
Amerikai kalandfilm
13.40: Huck és a szívkirály
Amerikai kalandfilm
15.15: Kőbunkó
Amerikai vígjáték
16.45: Csillagvirágok
Amerikai filmdráma
18.15: Otthon, véres otthon
Amerikai vígjáték
20.00: A kolónia
Amerikai fantasztikus thriller
21.30: Legbelső félelem
Amerikai thriller
23.40: Nem vagy te intéző...
Lengyel vígjáték
1.15: Ments meg, uram!
Amerikai filmdráma
3.15: Repülő erőd
Amerikai akciófilm
4.50: A kolónia
Amerikai fantasztikus thriller

TV3


5.50: Nap-kelte
Közéleti információs magazin
Kereszttűz - Kinn, padon - Sport plusz - Tetszik-nem tetszik - Hírek
9.05: Dinasztia
Amerikai sorozat, 61.
12.05: Video Hits No. 1.
16.15: Közvetlen ajánlat
16.45: Jövőnéző (ism.)
17.15: Cinema
Filmmagazin
17.40: Beverly Hills 90210
Amerikai ifjúsági sorozat. 61.
18.30: Hír3
19.00: Murphy Brown
Amerikai vígjátéksorozat, 23.
A feljegyzés
19.30: Egy rém rendes család
Amerikai vígjátéksorozat, 73.
AI kalapácsa
20.00: Rablóból pandúr
Amerikai akciófilm-sorozat, 19.
Felrázva, nem keverve
20.45: Spiclik, sipirc!
Amerikai akcióvígjáték (1986)
22.35: Anya csak egy van
Amerikai vígjátéksorozat, 43.
23.00: Hír3 (ism.)
23.30: Cinema (ism.)

Msat


0.50: Music Box
Interaktív kívánságműsor
7.00: Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30: Jaj, a szörnyek!
8.00: Fecsegő tipegők
8.30: Allegra ablaka
9.00: Euréka vára
9.30: A titkos templom legendái
10.00: Global Guts
10.30: Kenan és Kel
11.00: Allegra ablaka
11.30: Euréka vára
12.00: Hé, Arnold!
12.30: Fecsegő tipegők
13.00: Rocko
13.30: Pete és kis Pete
14.00: Clarissa
14.30: A titkos templom legendái
15.00: Global Guts
15.30: Fecsegő tipegők
16.00: Jaj, a szörnyek!
16.30: Rocko
17.00: Hé, Arnold!
17.30: Clarissa
18.00: Pete és kis Pete
18.30: Ren és Stimpy show
19.00: News-Da
Zenei hírek
19.30: Hír-M
Közéleti híradó
19.55: Kereskedelmi műsor
20.00: MC Bain
Amerikai film (ism.)
21.45: Kereskedelmi műsor
22.00: Vegas Vice
Amerikai akciófilm
23.30: Hír-M (ism.)
0.00: News-Da (ism.)
0.30: Kereskedelmi műsor
1.00: Music Box

Szív TV


0.35: Music Box Classic
Interaktív kívánságműsor
Közben:
6.50: Tipp-Top (ism.)
7.00: Bababörze
7.15: Torna
Cindy Crawforddal
10.00, 12.00, 14.00: Kereskedelmi műsor
18.45: Bababörze
19.00: Vendéglátás
Gasztronómiai magazin
19.30: Hangoló
Könnyűzenei magazin
20.00: Celeste
Argentin sorozat
172. (befejező rész)
21.00: Buck és a mágikus karperec
Amerikai film (ism.)
22.30: Music Box
0.10: Tipp-Top
0.35: Music Box

ATV


0.00: Képes magazin
18.00: Műsorajánlat
18.05: Egészségügyi magazin
16.30: Action Man 26.
19.10: Magyar mesék
19.20: Esti lazító torna
19.30: Klippercek
20.00: Házasság szabadnappal
Magyar filmvígjáték
21.55: Lapszemle
22.00: Csillagszem
23.00: Érdekességek a nagyvilágból

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése