1996. december 25., szerda

Tv műsor - 1996. december 25. - Szerda

MTV 1

8.28 Műsorismertetés
8.30 Kati és Dödöle
(cseh rajzfilmsorozat)
6/1. rész: Hogyan készül a macska?
8.40 Cimbora
9.05 Magyarok a világ filmgyártásában - Kertész Mihály
Huckleberry Finn kalandjai
(amerikai film)
11.00 Evangélikus istentisztelet
Közvetítés a fasori evangélikus templomból
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
II. János Pál pápa karácsonyi üzenete és Urbi et Orbi áldása a Szent Péter térről
12.45 Betlehemes Erdélyben (ism.)
13.30 Cézár és Bambucz
(lengyel rajzfilmsorozat)
A cirkusz
13.40 Shakespeare-mesék
(walesi rajzfilmsorozat)
Téli rege
14.05 A gloucesteri szabó
(angol film)
2/1. rész
14.35 Családi mozidélután a Disneyvel
Égből pottyant gyerek
(amerikai film)
(Feliratozva is)
16.15 Karácsonyi koncert az Operaházban
3/1. rész
17.00 Szerencse álma
Képzőművészeti műsor
17.30 A szivárványon túl
Válogatás Oscar-díjas filmslágerekből
18.00 Útmutató
Az Isten-élmény derűje
18.30 Töltsön velem egy órát!
Vitray Tamás műsora
19.40 Esti mese
Gabó karácsonya
(szlovák rajzfilm)
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.30 Huncutka
(amerikai vígjáték)
(Feliratozva is)
22.15 Vers mindenkinek
22.20 Színész-sztori
Márkus László
23.10 Levelek a parkból
(kubai-spanyol tévéfilm)
0.35 Híradó
0.45 BBC-híradó

MTV 2

9.30 Műsorajánlat
9.35 Gazdag szegények
Jókai Mór népdrámájának televíziós változata (ism.)
11.00 Fészekrakó
Dévényi Tibor műsora
Döntő
12.30 Magyarok a világ filmgyártásában - Paul Czinner
Ahogy tetszik
(angol film, ism.) FF
14.05 Négyszemközt Hollywooddal
(amerikai filmsorozat)
13/3. rész
14.30 Kaland és felfedezés
Folco Quilici sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
A Földközi-tenger
A törékeny természet
15.00 Szuperbajnok 1.
A legjobb magyar sportolónők versenye
16.35 Biblia - Jákob
(olasz-német-amerikai tévéfilm)
18.05 Időjárás
18.10 Széljárta szigetek - 2/1. rész
18.45 Heidi
(olasz tévéfilm)
2/1. rész
20.20 Időjárás
20.30 „Egy-másért”
A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat, az O.K. Line Stúdió és az MTV Rt. közös akciójának záró gálaműsora
21.40 Magyar műemlékek
A Zeneakadémia
22.10 TS - Sportvarázs
23.40 MC - Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV

8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Tesz-Vesz város
(kanadai-francia rajzfilmsorozat)
13/3. rész
8.30 A Fehér Agyar legendája
(kanadai-francia animációs film)
Az élet folyója
8.55 Karácsonyi mese
(német mesefilm)
9.20 Mi és a mi Bob bácsink
(ausztrál vígjáték)
10.50 Prédikáljatok és tanítsatok!
(magyar film)
11.45 Kisvakond
(animációs film)
Á kisvakond karácsonya
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Csuhéjasok, taplászok, fafaragók...
12.45 A Biblia - a keresztény kultúra ősi forgatókönyve
13.25 Anna
(kanadai sorozat)
4/2. rész
15.00 Filmetűdök klasszikus zenére
(lengyel animációs film)
15.05 Marcellino - Kenyér és bor
(olasz-angol-francia film) FF
16.40 Macskamalom
(lett animációs film)
17.45 Műsorismertetés
17.50 Régiók
Karácsonyi különkiadás
18.30 Üvöltő szelek
(angol tévéfilmsorozat)
5/1. rész
19.20 Színházi Élet-különkiadás
Otthon
19.50 A három testőr
(angol film)
A királyné nyaklánca
21.35 Bogányi Gergely zongorázik - 2/2. rész
22.10 A magányos Chanel
(francia-angol film)
23.50 Karácsonyi ének
0.15 Nadányi Zoltán: Betlehemesek
Elmondja: Papp János

HBO

9.00 Animánia
(amerikai rajzfilm)
9.30 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
10.00 Wallace és Gromit
(angol film)
11.10 Mikulás és a varázsdob
(finn-magyar rajzfilm)
12.05 Fekete szépség
(amerikai film)
13.35 Szent menedék
(amerikai vígjáték)
15.20 Az élet csodaszép
(amerikai film)
17.30 Cro, az őshonos ősokos
18.05 Így készült: Hull a pelyhes
18.40 Sommersby
(amerikai film)
20.35 Szeresd felebarátod!
(amerikai tévéfilm)
21.25 Az éjszaka és a város
(amerikai film)
23.15 Lángoló jég
(amerikai film)

TV3

15.35 Műsorajánlat
15.40 Fésületlenül (ism.)
16.10 Így készült: Daylight (ismétlés)
16.40 Jézus élete
(amerikai sorozat - 2.)
A gyógyító Jézus
17.20 Gillette World Sport Special
17.50 Sherlock Bond
(amerikai film)
19.20 Cinema
19.50 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 2.)
20.45 Híradó
21.00 Jacquelin Bouvier Kennedy
(amerikai film)
23.40 Miért?

MSat

1.00 Music Box
9.00 Monika Sport
13.00 Címlapsztori (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra
15.00 Cartouche
(francia film)
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat)
21.00 Cook kapitány
(ausztrál sorozat, ism.)
22.00 Cook kapitány
(ausztrál sorozat, ism.)
23.00 Roar Tv
24.00 Francesco (ismétlés)

Filmnet

8.00 A mondvacsinált boszorkány esete
(amerikai film)
9.45 A kis hercegnő
(amerikai film)
11.15 Megkövült lélek
(amerikai dráma)
12.45 Botcsinálta grófnő
(amerikai film)
14.15 Felhők közül a Nap
(amerikai film)
16.30 Óz a nagy varázsló - jégen
17.30 Szórakoztatók - A hét hírei
18.00 Ace Ventura
18.30 Ace Ventura - Állati nyomozó
(amerikai vígjáték)
20.00 Karácsonyi románc
(amerikai film)
21.30 Vinny, az 1ügyű
(amerikai vígjáték)
23.25 Egy ágyban az ellenséggel
(amerikai thriller)

Szív TV

16.30 Baba-mama torna
17.00 Sissi és én
(zenés történelmi játék)
18.30 Gondolkozz!
18.45 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
19.00 Szerda, 19 óra
20.00 Egészségmagazin
21.00 1492
(angol-spanyol-francia film)
2/2. rész
23.00 Színház-tűznéző (ism.)

ATV


5.30 A kedd esti műsor ismétlése
19.05 Mese gyerekeknek
20.00 Ingatlanpiaci szemle
20.10 Majd holnap beléd esek
(amerikai film)
21.50 Koboldok éjszakája, avagy a szörnyecskék újra támadnak
(amerikai film)
23.20 Zenés összeállítás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése