1998. december 24., csütörtök

Tv műsor - 1998. december 24. - Csütörtök

MTV 1

6.00 Nap-kelte
6.10 Közlekedési információk
6.30 Hírek - Lapszemle
7.00 Híradó
7.30 Hírek - Lapszemle
8.00 Vuk
(rajzfilmsorozat - 4/1.)
8.20 Öltöztesd díszbe szívedet!
10.35 Három kívánság
11.30 Baktatásaim találkozásai
(sorozat)
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Gyorssegély - különkiadás
12.20 Az év sportolója
Közvetítés a Budapest Kongresszusi Központból, felvételről
13.15 Pötty csodálatos karácsonya
(angol rajzfilm)
13.40 A kis gyufaáruslány
(litván gyermekopera)
14.15 Levél az ismeretlenbe
(lengyel film)
14.55 Mézet ont az ég...
Zenék, versek Betlehemről
15.25 „Legyen egy szó...”
Karácsonyi üdvözlet
15.30 Anno...
Mesél: Szinetár Miklós
16.00 A szeretet hangjai
Közreműködik: Kocsák Tibor, Vikidál Gyula
16.45 Az Aranyrózsa barlangja
(olasz film - 2/1.)
18.25 Kenó
18.30 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
19.00 Karácsonyi csillagok
20.00 Chantal útja
(francia-olasz sorozat - 4/1.)
20.50 Názáreti Mária
(francia-marokkói film)
22.40 „A sok pásztor mind muzsikál”
Ünnepi ajándékbontó
23.55 „Ezt cselekedjétek az én emlékezetemre!”
Éjféli szentmisét közvetítünk a szombathelyi Sarlós Boldogasszony Székesegyházból
1.00 Szolgálat éjfélkor

MTV 2

6.50 Nyúl a cilinderben
(bábjáték, 1983)
7.45 A mindent megváltoztató masina (12/4.)
8.15 Öten a szigeten
(angol sorozat - 13/4.)
8.40 A három jószívű rabló
10.00 A mi Charlynk
(német sorozat)
10.50 Grant kapitány gyermekei
(sorozat - 7/1.)
11.55 „Legyen egy szó...”
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.10 Perényi Miklós gordonkázik - 4/1.
12.30 Koszta József: Három királyok
12.35 Emberek a természetben - Papp Erzsébet
13.00 Karácsony
13.35 Úton - Olaszország
14.55 Csutak a mikrofon előtt - 2/1.
15.50 Zenélő gyermekkezek
16.05 „Legyen egy szó...”
16.10 Széljárta szigetek - 2/1.
16.45 Karácsonyi üzenetek - 1.
17.15 Szeretethozók
Betlehemes játékok
17.40 Karácsonyi üzenetek - 2.
18.15 Beethoven: IX. szimfónia
19.30 Bronzino: A pásztorok hódolása
19.35 Karácsonyi üzenetek - 3.
20.05 G. A. Boltraffio: Mária gyermekével
20.10 Kis ember születik
21.05 Karácsonyi gálahangverseny az Operaházban - 2/1.
21.45 Karácsonyi Kincsestár
23.55 „Ezt cselekedjétek az én emlékezetemre!”
Karácsonyi éjféli mise
1.00 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A Mikulás és a varázsdob
(magyar rajzfilm)
10.00 Rajzfilm Klub (ism.)
10.45 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.10 .hu
(számítógépes magazin)
11.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.05 Egy különleges este a Spice Girlsszel
(szórakoztató műsor)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 28.)
14.20 Klip Klub
14.40 Karácsony Willy Wuffal
(német családi film)
16.15 Én és a gorillám
(amerikai családi vígjáték)
17.55 Így készült: Jurassic park
(amerikai film)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Mary Poppins
(amerikai családi film)
21.50 Vanessa Williams és barátai
22.40 Híradó - Időjárás
22.55 Karácsonyi szerelem
(amerikai vígjáték)
0.30 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.50 Divatklip

TV2

6.30 Könyvek könyve
6.55 Karácsonyváró
7.00 Kiskarácsony nagykarácsony
9.00 Tenyérbezárt mese
9.45 Tabaluga
(német rajzfilmsorozat)
10.15 Karácsonyéj
(angol rajzfilm)
10.40 Kincskereső kisködmön
(magyar ifjúsági film)
12.15 TOP karácsony
12.40 Megváltó születik
13.15 Péter és a farkas
(angol rajzfilm)
14.10 Fuss, ha kedves az életed, Charlie Brown!
(amerikai rajzfilm)
15.25 Utazások Benjivel
(amerikai családi vígjáték)
16.45 Sissi
(osztrák sorozat)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.25 Elnöki köszöntő
19.30 Római vakáció
(amerikai vígjáték)
21.30 Napfivér, Holdnővér
(olasz-angol film)
23.40 Karácsonyi koncert
0.30 Megváltó születik
0.55 Elnöki köszöntő
1.00 Vers éjfél után
József Attila: Betlehemi királyok
Elmondja: Halász Judit

Duna TV

5.30 Virradóra
8.00 Reggeli muzsika
8.05 Tesz-vesz város
(francia-kanadai sorozat - 4.)
8.30 A törpék kalandjai a hóban
(spanyol animációs film)
9.45 Míg feljön a csillag
10.00 Gulliver utazásai
(angol film, 1974)
11.20 Benjamin Britten: Karácsonyi énekes játékok (Opus 28.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Míg feljön a csillag
14.00 Mű-terem-tés
14.40 Míg feljön a csillag
14.55 Az Úr érkezése
Zenés irodalmi összeállítás
15.30 Ünnepi klipek
16.00 Híradó
16.15 A legkedvesebb ajándék
(kanadai animációs film)
16.40 Míg feljön a csillag
17.00 Isten szegénykéje
(ismeretterjesztő film)
17.45 Míg feljön a csillag
18.00 Aranydió
Zenés irodalmi műsor
18.45 Míg feljön a csillag
19.00 Melyiket a kilenc közül?
(kisfilm, 1957)
20.00 A ravoloe-i takács
(angol-francia film)
21.50 Mozart: Figaro házassága
Rost Andrea énekel
22.10 Mózes - 2/1.
(német-angol-belga-olasz film, 1996)
24.00 Éjféli szentmise
Közvetítés Nagyváradról

HBO

7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Karácsonyi manók
(amerikai rajzfilm)
9.00 Úton hazafelé
(amerikai családi film)
10.25 A kis hercegnő
(amerikai családi film)
12.00 Kártyavár
13.55 Evita
(amerikai musical)
16.05 Nicsak, ki beszél most!
(amerikai családi vígjáték)
17.40 Mikrokozmosz
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bir-lak
20.00 Otthon, édes...
21.35 Mennyi? 30!
22.10 Melrose Place
22.55 Az ördög háromszöge
(amerikai thriller)
0.40 Agnes
(izlandi filmdráma)
2.25 Fritz, a macska
3.45 Banya csak egy van
5.15 Édeshármas

TV3

6.15 VH1 (klipek)
10.15 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
10.45 Marci és Rozsdás
(kanadai rajzfilmsorozat)
11.10 Agyafúrt professzor
(angol rajzfilmsorozat)
11.35 André, a fóka
(amerikai film, 1994)
13.15 Beverly Hills 90210
14.15 A hongkongi grófnő
(amerikai film, 1967)
16.05 Karácsonyi zene
16.35 Dinasztia
(amerikai sorozat - 95.)
17.35 Robotzsaru
(amerikai sorozat - 7.)
18.30 Agyafúrt professzor
(angol rajzfilmsorozat)
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi-sorozat - 6.)
21.00 A sors útjai
(amerikai film, 1994)
22.45 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism.)
23.40 72 óra (ismétlés)

MSat

23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
15.00 Sztárok civilben
Vendég: Lagzi Lajcsi
15.30 Ugródeszka - Karácsonyi gála
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 MSAT-hangverseny-sorozat
A magyar virtuózok kamarazenekar
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Dempsey és Makepeace
(angol sorozat - 5.)
21.00 Waczak Szálló
(angol sorozat - 4.)
21.30 Kopasz Krapek
(angol sorozat - 1.)
22.00 Kedves fészek
(angol sorozat - 3.)
23.00 Alak-Alt (ismétlés)

Szív TV

0.30 Napraforgó
0.45 Music Box
6.40 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.30 Meditációs jóga
Príma torna
16.15 Információs magazin
16.30 Autósport
(autósport magazin, ismétlés)
17.00 Sportműsor
18.00 Lesen
(sportmagazin, ism.)
19.00 Detektív - 107
(rendőrségi magazin, ismétlés)
19.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat, ismétlés - 51.)
20.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora
20.30 Sztárbár (ism.)
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV


18.00 Képes magazin
19.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
19.30 Uni-verziók (ism.)
20.10 Karácsonyi marslakó
22.00 Lelóczky Donát atya
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése