2000. december 14., csütörtök

Tv műsor - 2000. december 14. - Csütörtök

M1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
Benne:
6.30; 8.00 Körzeti híradók
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 57-58.)
9.35 Naprakész magazin
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival
10.10 Báj, báj!
10.20 Vidék
10.50 Tiszteletjegy
11.35 Íz-lelő
11.45 Agóra
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
Benne: Körzeti híradók
13.00 Együtt
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Egy párizsi lány
(francia film)
15.25 Alpok-Duna-Adria
15.50 Ezredforduló
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Kisokos
16.25 Szivárványhíd
Sanzon-összeállítás
17.00 Szószóló
Balázs Géza és Grétsy László anyanyelvi műsora
17.25 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
Benne: Körzeti híradók
18.15 Miénk a vár...
(cseh sorozat - 41.)
A vizsga
19.15 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás
Millennium - Kiss Manyi (ism.)
20.05 Azerac
(francia sorozat - 2.)
20.50 Az Illés-sztori
(dokumentumfilm-sorozat - 13/10.)
Lajos
21.25 Lendületben
A működő gazdaság mindennapjai
21.55 Híradó este - Időjárás
22.05 Aktuális
22.25 Théma
22.35 Alaphangok
22.45 Kettesben
László Károly író, műgyűjtővel
23.20 72 óra
23.50 Őszi almanach
(magyar film)
1.50 Ezredforduló

M2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00-8.30 Ma reggel
8.30 112
(bűnügyi magazin)
9.20 Honlap
9.45 Tudóra
11.05 Telemázli (ismétlés)
11.30 Sikkes
(divatmagazin)
12.00 Déli harangszó
12.05 Boldog születésnapot!
13.00 Híradó délben
14.00 Főtér - Ráckeve
15.30 Mesélő cégtáblák
A pénzjegynyomda
16.00 Iskola utca - Tudóra
17.20 Lássuk Indonéziát!
17.30 Pesty Fekete Doboz
Pesti László műsora
18.00 TS
Honvéd Dominó-UTE Szantál bajnoki vízilabda-mérkőzés
Közvetítés a Komjádi uszodából
19.10 Púder
Baló Júlia műsora
19.40 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.45 Esti mese
20.00 Híradó este
20.34 Sporthírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Kiss Manyi (ism.)
20.40 Gyarmati Dezső-portré
Fejezetek a háromszoros olimpiai bajnok életéből
(dokumentumfilm)
21.45 Közös bűn
(magyar film)
23.15 Záróra
0.15 Az álom én vagyok
Zelki János műsora
1.45 Aktuális
2.10 Iskola utca - Tudóra (ism.)
3.30 Lássuk Indonéziát!
Fabárkáktól a majomparkig (ism.)
3.40 Háló
(riport-dokumentumfilm)
4.05 A budapesti antikváriumok világa (ism.)
4.30 TS
Honvéd Dominó-UTE Szantál bajnoki vízilabda-mérkőzés
Közvetítés a Komjádi uszodából, felvételről (ism.)

RTL Klub

6.30 Reggeli
Benne: Mire gondolok?
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Szeretni bolondulásig (ismétlés)
9.45 Julieta (ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne: Ünnepnaptár; Mire gondolok?; Recept Klub; Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.20 Kavalkád
13.30 Kalandos nyár
(francia sorozat - 82.)
14.25 Maigret
(francia krimisorozat - 8.)
Maigret és a bíró háza
16.00 Julieta
(mexikói sorozat - 72.)
16.50 Joker
(telefonos villámjáték)
16.55 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 126.)
17.20 Joker
17.25 Hegylakó
(amerikai kalandfilmsorozat - 91.)
Fejvadászat
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
19.50 Fókusz ráadás
19.54 Üzenet
19.55 Barátok közt
20.25 Egyik kopó, másik eb
(amerikai krimi-vígjáték, 1989)
22.20 C-16: Szuperügynökök
(amerikai akciósorozat - 2.)
Gyermekrablás 2/2.
23.10 Híradó
Késő esti kiadás
23.25 Antenna
Euro-atlanti magazin
23.55 Űrbalekok
(amerikai vígjátéksorozat)
0.20 Fókusz (ismétlés)
0.50 Divatklip

TV2

5.50 Jó reggelt, Magyarország!
8.35 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
9.00 Hírmazsolák
(amerikai vígjátéksorozat)
9.25 Kakuk!
9.55 Állatklinika
10.15 Reggeli gondolatok
10.20 Közvetlen ajánlat
11.30 Szerencsekerék
12.00 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
13.00 Égből pottyant család
(amerikai film, 1996)
14.35 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 Kastélyszálló
(osztrák családi sorozat)
16.25 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat)
17.10 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
17.40 Esperanza
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Most vagy soha! - Multimilliomos
19.45 Gyerekszáj
19.55 Vad angyal
20.30 Rex felügyelő
(német-osztrák krimisorozat)
Testvérgyilkosság
21.30 Nooormális
A L’art pour l'art Társulat műsora
Közben: Kenósorsolás
22.05 A világ legvadabb varázslatai
23.00 Jó estét, Magyarország!
23.50 Ablak Európára
0.15 Sarah két élete
(amerikai film, 1994)
1.50 Háló@Világ
Kultúra az interneten
2.20 Vers éjfél után

Duna TV

4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30-9.00 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika, napi műsorajánlat
9.15 Régiók (ismétlés)
9.45 Napóra (ismétlés)
10.15 Kassa - Kosice
(szlovák filmetűd)
10.20 A kis Lord
(olasz film, 1995)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó - Híradó
12.20 Fórum (ismétlés)
13.00 Expedíció hét kontinensen át
(horvát sorozat - 18/15.)
13.30 Az éjszaka kapui
(francia játékfilm)
15.15 Tálentum (ismétlés)
15.45 A fotográfia kalandja
(francia sorozat - 10/10.)
16.10 A világörökség kincsei (ism.)
Az athéni Akropolisz
16.25 Egy bűvös élet
Szepes Mária
17.15 Nyelvőrző
17.30 Mesefilmek
17.50 Műsorismertetés, reklám
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Összkép
19.30 A 20. század száz híres fotója
19.35 Műsorajánlat
19.45 Szülők részmunkaidőben
(francia tévéfilm)
21.20 Táncpercek
Menyegző
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Ezredforduló
22.05 Művészvilág
Éjszakai járat
Benne: Szubjektív Színházi Kalauz
22.15 Requiem Hamletért
22.45 Kabaré
Elvágyódás két színben
A Katona József Színház és a Bozsik Yvette társulat előadása
24.00 Híradó
0.05 Műsorajánlat - Vers (ism.)

HBO


4.45 Játékosok klubja
6.30 Aki másnak sírt ás
8.20 Tengerre, tata!
10.10 Nyomorultak
12.25 Balhorog és jobbegyenes
14.00 Gésák
14.55 Ennivaló a csaj
16.30 Gyilkosság a szomszédban
18.10 Aki másnak sírt ás
20.00 Agyament Harry
21.40 Tétova lelkek
23.10 Hat nap, hét éjszaka
0.55 Vízözön
2.35 Vad vágyak
4.25 A kocka

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
12.10 Miss Universe...
13.10 V-Max - A sebesség birodalma
13.40 Színházi látcső
14.10 Délutáni magazin
15.45 Ebugatta/Popvilág
17.15 Ormosság
18.00 Nap-nyugta/Híradó
19.30 Összefüggések
19.45 Európa-klub
20.00 Rendkívüli kiadás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése