2000. december 3., vasárnap

Tv műsor - 2000. december 3. - Vasárnap

M1

6.35 Gazdatévé
7.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.10 Garfield és barátai
Kicsoda-micsoda?
7.35 Kofikó
Kofikó, a festőművész
7.55 Vasárnap-sziget
9.25 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Cegléd és környéke
11.00 Adventi református istentisztelet közvetítése Enyingről
12.00 Déli harangszó
Utána: Hírek - Időjárás
- Millennium
Blaha Lujza (ism.)
12.05 A jövő Magyarországa
12.35 Szerencsepercek
13.00 Tv-klinika
Óvodai dohányzásmegelőzési program
13.30 Cimbora
14.00 Bütyök Boldog
(dán ifjúsági film - 2/2.)
15.30 Egy-Másért
A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat műsora
15.35 Örömhír
16.05 Ars Hungarica
Jesse-oltár
16.30 Ínyenceknek
(német dokumentumfilm-sorozat - 4/1.)
Az édes Zauner legfinomabb süteményei
17.00 Koffer
Kedvcsináló kul(t)-túrák külföldön
17.30 Európa természeti csodái
(francia dokumentumfilm-sorozat - 7.)
A föld alatti Európa
18.30 Telemázli
19.00 A Hét
19.45 Híradó - Időjárás
- Millennium
Blaha Lujza (ism.)
20.00 Hovatovább!
21.00 Show-bálvány
1958-at idézve - 2.
22.05 TS - Gól!
Az NB I-es mérkőzések összefoglalója
23.10 Ugye, kicsit ismerős?
...irodalom és élet...
23.35 Pláne!
Kalandozások a valóság határán
Gyurkovics Tibor és Hernádi Gyula műsora
0.05 Hárman hozzák a halált
(amerikai film)

M2

6.55 Einblicke
Középfokú németnyelv-tanfolyam
7.25 Gazdatévé
7.50 Egyházi műsorok
10.05 Magyar Ház
10.35 Zenebutik - Zenehíd
11.30 Jövő-Menő
12.00 Déli harangszó
Utána: Millennium - Blaha Lujza
12.02 Kisokos
12.25 Kisváros
13.20 Íz-lelő; Automobil
13.45 Lendületben
14.10 A Kuril-szigetek titkai
A zóna vulkanológusa
14.45 Szószóló
15.10 A Kamerun-hegy árnyéka (1.)
Kamerun
15.35 Háló
16.05 TS
Benne:
- Úszógála
- Ökölvívó Magyar Bajnokság
Összefoglaló
17.30 Bruhaha
18.25 Egy-Másért
18.30 Vándorrege
(ausztrál film)
20.05 Titkos szeretők
(tévéfilm)
21.25 TS
Hírek; totó
22.05 A Hét
22.50 Híradó - Időjárás
23.05 Micsoda?
(olasz-angol film)
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
0.55 Egy-Másért
1.00 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Cegléd
2.30 Vers mindenkinek
Fodor András
2.35 TS
Benne:
- Úszógála
- Ökölvívó Magyar Bajnokság
Összefoglaló (ism.)
4.00 TS
Benne: hírek, totó (ism.)
4.40 TS - Gól!
Az NB I-es mérkőzések összefoglalója

RTL Klub

6.30 Egy letűnt világ
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Hupikék törpikék
- Teletubbies
- A csodatrió
- Maci Laci kincset keres
- Pokémon
- Hé, Arnold!
(rajzfilmsorozatok)
10.20 Csőrre töltve
Frédi és Béni
(rajzfilmsorozatok)
10.55 Az első csók
(francia sorozat)
11.20 Joker
11.25 Clive James: Képeslapok
(angol ismeretterjesztő sorozat, ism.)
12.20 Recept Klub
Különkiadás
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 Macska az űrből
(amerikai vígjáték, 1978)
15.10 Robotzsaru
(amerikai akciófilm-sorozat -15.)
Illúziók
16.00 Pasik
(magyar vígjátéksorozat, ismétlés)
16.30 A kicsi kocsi újabb kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat - 1.)
Herbie önállósítja magát
17.25 Föld 2 - A világűr Robinsonjai
(amerikai sci-fi sorozat - 13.)
A morganit-kő 2.
18.20 Hatoslottó-sorsolás
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.50 Akták
19.08 Üzenet
19.10 Hegylakó
(amerikai kalandfilmsorozat - 80.)
A megváltás
20.00 Ál/Arc
(amerikai akciófilm, 1997)
22.40 Félelem nélkül
(amerikai dráma, 1993)
1.00 Híradó
Késő esti kiadás
1.15 Országház
1.45 Akták (ismétlés)
2.10 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Állatkert a hátizsákban
7.00 TV2 Matiné
- Pizsamás banánok
- Rémecskék kicsiny boltja
- Minden kutya a mennybe jut
- Hármas járőr
- Kroko-dili
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Túrpi úrfi
- Vagány Johnny
- Scooby Doo
- Bolygó kapitánya
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Gimi-dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.30 Utazás Gasztronómiában
12.00 Sport2
12.40 Baywatch - Forró éjszakák
(amerikai akciófilm-sorozat)
13.30 Golyót a gonosznak
(amerikai western, 1964)
15.00 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
15.55 Sentinel - Az őrszem
(amerikai akciófilm-sorozat)
A titok
16.50 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
17.40 Száguldó vipera
(amerikai akciófilm-sorozat)
A szívrabló
18.30 Napló
Benne: Tények
19.30 Gyerekszáj
20.00 Kongó
(amerikai kalandfilm, 1995)
22.05 Columbo
(amerikai krimisorozat)
23.45 Magyarország holnap
0.15 A nagy generáció
(magyar film, 1985)
1.45 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Élő egyház
5.50 Postabontás
6.05 Magyar világ
6.35 Periszkóp (ism.)
7.20 Papírsárkány
9.05 Gondoskodás az utódokról (7/6.)
9.50 Versposta
10.05 Hej, hej, helyes beszéd! (ism.)
10.15 Magyar történelmi arcképcsarnok
10.30 Rendhagyó történelemóra (29.)
11.10 Millenniumi krónika
11.40 Beavatás
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Híradó
12.10 Csendül a nóta
12.20 Szegletkő
12.50 Butaságom története
14.15 Emlékképek
14.35 Az élő bolygó (12/5.)
15.30 Büszkeség és balítélet (6/4.)
16.25 Helikon
16.40 Mozgó Kép
17.10 A mi gólyánk
17.40 Mesefilm
18.00 Napóra
19.10 Műsorajánlat
19.15 A világörökség kincsei
19.30 A szék
(magyar animációs film)
19.40 Az élet egy füttyszó
(kubai játékfilm)
21.30 Sportpercek
21.40 Ghymes zenekar
23.00 Montpelier-Dunaferr
Férfi kézilabda-mérkőzés
23.55 Műsorajánlat - Vers

HBO


4.30 Vad vágyak
6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Lángelmék
8.50 Gyilkosság a kisvárosban
10.30 Jó barátok
11.00 Rendkívüli hírek
12.40 A léc hátán is megélnek
14.40 Férjfogó
16.15 Kisvárosi gyilkosság
18.10 Átkozott boszorkák
20.00 A vizesnyolcas
21.35 Egy taxi hátsó ülésén 5.
22.35 Embervadászok
0.10 A játék ördöge
2.25 Szerelmi csetepaté

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
14.00 Nótacsokor
15.00 Zenélő városok
18.00 Nap-nyugta
19.00 Hétről hétre
20.00 Film/Csillagszem
21.30 Táncfórum
22.30 Lapszemle/SzámAdó
23.05 Feró korcsmája
A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése