2000. december 9., szombat

Tv műsor - 2000. december 9. - Szombat

M1

7.20 Agrárvilág - válogatás
7.35 Kockásfülű nyúl
Kriszta a majálison
7.40 Garfield és barátai
Nyomasztó gondok
8.05 Kofikó
A jós
8.25 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
8.55 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
9.05 Zanzibár
Fiatalműsor
10.30-12.00 Aranyfüst - avagy:
Mit üzen a múlt?
Benne: 11.00 Kárpát-medencei körkép
12.00 Déli harangszó
12.01 Hírek - Időjárás jelentés
- Millennium
Jávor Pál
12.10 Bravo Tv
13.05 Stevenson utazásai
(angol dokumentumfilm - 2/2.)
14.00 Extrém koktél
14.15 Képírás
Peru és Bolívia színeiből
(dokumentumfilm)
15.05 Delta
A legenda újraéled
Műsorvezető: Kudlik Júlia
15.35 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 46.
16.00 1100 év Európa közepén
(sorozat - 44.)
16.30 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsora - 36.
16.50 tREND
17.20 Anna
(kanadai tévéfilmsorozat - 1.)
19.00 Lottóshow
19.20 Alaphangok
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás-jelentés
- Millennium
Jávor Pál (ism.)
20.00 Szatelit
(kabaré)
20.35 Uborka
(bábkabaré)
21.05 Schimanski visszatér
(német bűnügyi sorozat - 5.)
Patkányfészek
22.30 Alaphangok
22.40 José Cura Budapesten
Hangverseny-közvetítés az Erkel Színházból
0.15 Sztár - kultusz nélkül

M2

7.25 Derült égből egy család
Az újságáruslány
8.15 Agrárvilág-válogatás
8.30 Roma Magazin
8.55 Nemzetiségi magazinok
11.30 Rondó
12.00 Déli harangszó
Utána: Millennium - Jávor Pál
12.05 Zeneiskolások muzsikálnak
Fúvószenekari indulók
12.20 80 nap alatt a Föld körül - Michael Palinnel (6.)
Távol-Kelet és még távolabb kelet
13.10 Zenebutik - Zenehíd
14.00 Patyomkin páncélos
(szovjet film)
15.05 Azerac
(francia tévéfilmsorozat - 1.)
15.55 TS - Női Kézilabda Eb
17.25 Extrém koktél
17.40 Show-bálvány
18.35 Hovatovább!
19.30 Árpád-házi Szent Erzsébet (11/1.)
19.45 Esti mese
20.10 Híradó este
20.30 Sporthírek - Időjárás-jelentés
- Millennium
Jávor Pál (ism.)
20.40 Tinédzserparti - nem csak fiataloknak
21.10 Világpolgár (1.)
22.05 Heavy Medál
23.05 Holocaust (4/4.)
A túlélők
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
1.00 Bravo-tv
1.50 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
2.15 Ablak
Közéleti szolgáltatómagazin
3.10 Örökzöld fehérben-feketében
Szász Péter filmjének második része
4.00 Muzsikál a mozi
Összeállítás régi magyar filmslágerekből
4.40 Muzsikál a mozi
5.20 TS
Női kézilabda EB (ism.)

RTL Klub

6.30 Ünnepnaptár
(vallási műsor)
7.00 Kölyökklub
Tazmánia; Hupikék törpikék; Teletubbies; Maci Laci kincset keres; Pokémon
(rajzfilmsorozatok)
9.55 Disney-rajzfilmek
Kacsamesék; Micimackó
10.45 Csőrre töltve
Batman; Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.20 Joker
11.25 Az első csók
(francia tinisorozat)
11.55 Jesse
(amerikai vígjátéksorozat)
Ha te így, hát én is így!
12.25 Autómánia (ismétlés)
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 Hazárd megye lordjai
(amerikai kalandfilmsorozat)
A szökevény
14.10 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat)
Az új szövetség
15.00 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sci-fi sorozat)
Rabszolgasors
15.50 Indián hold
(amerikai western)
17.30 Az elveszett világ
(amerikai kalandfilmsorozat - 10.)
Állat az emberben
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.50 Fókusz plusz
19.08 Üzenet
19.10 Hegylakó
(amerikai kalandfilmsorozat - 86.)
Halálig
20.00 Rendőrvicc
(amerikai akcióvígjáték, 1994)
21.50 Heti Hetes
22.55 Ezüst pisztolygolyók
(amerikai horror, 1985)
0.45 Híradó
1.00 Clive James: Képeslapok
(angol ismeretterjesztő sorozat)
1.55 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
2.25 Divatklip

TV2

6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
Pizsamás banánok; Rémecskék kicsiny boltja; Kroko-dili; Hármas járőr; Minden kutya a mennybe jut
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
Túrpi úrfi; Vagány Johnny; Scooby Doo; Bolygó kapitánya; Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party Tv
12.00 Vadvilág
(amerikai természetfilm-sorozat)
12.55 Széllovagok
(német kalandfilmsorozat)
13.45 Észak és Dél
(amerikai kalandfilmsorozat)
14.45 Egyről a kettőre
(amerikai vígjátéksorozat)
15.15 Jó barátok
(amerikai vigjátéksorozat)
15.45 Conan, a kalandor
(amerikai fantáziasorozat)
16.40 Szindbád kalandjai
(amerikai fantáziasorozat)
Ali Rasid és a tolvajok
17.35 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Jets - Acélsólymok
(német akciófilm-sorozat)
A múlt árnyai
20.00 Véres sport 4.
(amerikai akciófilm)
21.50 Bosszúvágy 4.- Véres leszámolás
(amerikai akciófilm, 1987)
23.40 Quantum Leap - Az időutazó
(amerikai sci-fi sorozat)
0.30 CB4
(amerikai film)
2.10 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek
5.35 Gazdakör
6.05 Szegletkő (ism.)
6.35 Napóra (ism.)
7.05 Hírek
7.20 Összkép (ism.)
7.55-9.50 Papírsárkány
9.50 Ami igaz, az igaz
10.05 Nyelvőrző (ism.)
10.20 Hej, helyes beszéd!
10.30 Szóról-szóra magyarul
11.00 Klasszikus repülőgéptípusok (8/5.)
11.25 Isten hozta szigetünkön! (2.)
11.50 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz
13.05 Felelet az életnek
13.35 Szegény kis gazdag lány (6/2.)
14.25 Mai kézművesek
14.40 Minoritates Mundi
15.15 Szombathely-Szolnok férfi kosárlabda-mérkőzés
16.45 Családi album
17.35 Mesefilmek
17.50 Műsorismertetés, reklám
18.00 Napóra
18.55 Tálentum
Vári Fábián László
19.25 Esti kérdés
19.35 Műsorajánlat, reklám
19.40 A világörökség kincsei
19.55 Mici néni két élete
(magyar filmvígjáték)
21.20 Mozart: Figaro házassága - nyitány
21.30 Híradó - Sport
22.00 Szicíliai testvérek - Ahogyan nevettünk
(olasz játékfilm)
0.05 Híradó
0.10 Műsorajánlat - Vers
0.25 Hogyan kezdődött el a háború?
(horvát játékfilm)


HBO


4.30 A mama főztje
6.30 Nászok ásza
8.10 Életem szerelme
9.50 Látástól Mikulásig
11.15 Macskák nem táncolhatnak!
12.30 Felcserélt szívek
14.05 Nyomul a banda
15.55 Az Óriás
17.40 Tengerre, tata!
19.30 Jó barátok
20.00 Csúcsformában
21.40 South Park
22.10 Taxi
23.45 Dark City
1.30 Nyers erő
3.10 Csúcsformában

Magyar ATV

6.50-11.00 Nap-kelte
16.30 Csak természetesen!
17.30 Mozivarázslat
18.00 Nap-nyugta
19.00 ATV-híradó
20.30 Emberközelben
21.30 Valóságos csodák
22.45 Ascendens
23.45 Éjszaka
(show-műsor)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése