1998. április 13., hétfő

Tv műsor - 1998. április 13. - Hétfő

MTV 1

7.00 Ficánkoló (ismétlés)
7.05 Gyurmavilág
(lengyel sorozat)
Jó étvágyat!
7.10 A kincseshegy titka
(amerikai film, ism.)
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.35 A hetedik testvér
(magyar rajzfilm)
10.00 Marcellino - kenyér és bor
(francia-német-angol film, 1955)
11.25 Jelenségek az állatvilágban
(angol sorozat)
12.00 Déli harangszó - Időjárás
12.05 Szerencsepercek - 21-es show
12.30 Tündér Lala
(mesejáték, ism.)
13.55 Igen, szeretlek
(olasz-német sorozat - 3/3.)
15.30 Torvill és Dan
(angol jégrevü)
16.25 Leg... leg... leg
Rózsa György műsora
16.50 Fifi gyermekei - Egy vadon élő csimpánzcsoport
(angol kisfílm)
17.45 Jelfák
Hervad már ligetünk
17.55 A tojásfestők
(bábfilm, ismétlés)
18.05 „Engedjétek hozzám!”
18.20 Két feltámadás
19.00 Híradó - Időjárás
(Feliratozva is!)
19.15 Ábel Amerikában
(tévéfilm - 2/2.)
20.30 Sandra hercegnő
(francia sorozat - 16/10.)
Minden elsötétül
21.25 Gyilkosság telefonhívásra
(amerikai film, 1954)
23.05 Az ötvenes évek világa
(német sorozat - 13/10.)
A Kelet vörös és szorgos
23.35 Tonik

MTV 2

7.25 Műsorismertetés
7.30 Űrgammák
(sorozat, ism.)
Ítéletvégrehajtás
8.00 A szarvaskirály
Közvetítés a miskolci Nemzeti Színházból, felvételről (ism.)
10.10 Tenyérnyi magyar szigetek - Sao Paulo
10.40 Magyar emlékhelyek Ausztriában
Múltunk nyomában - 2/1. (ism.)
11.15 Koncertek a Szentföldön
A Mormon Tabernákulum Kórus
11.45 Áldott, szép húsvétnak gyönyörű ideje
Jankovics Marcell műsora
12.45 Miért pont a nyúl?
Irodalmi állattan (ism.)
13.15 Magyar emlékhelyek Ausztriában - 2/2. (ismétlés)
13.55 A tojáshímző
Csuhaj Tünde (ism.)
14.10 Szappanbuborék
(tévéjáték, ism.)
15.30 Repeta - Matek
17.30 Ah, Amerika!
(dokumentumlegenda)
18.05 Lakócsai húsvéti leánytánc (ismétlés)
18.30 Magyarország ma
Húsvéti szokások nálunk és Európában
18.55 Mesetár
19.25 Magyarok cselekedetei
Feltámadás (ism.)
19.30 Lyukasóra
20.25 Vidám elefántkór
(tévéjáték)
21.50 „Égi kökényfák alatt”
Nagy László (ism.)
22.35 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt! - húsvéti meglepetésekkel
6.57 és 7.57 Meri vagy nem meri?
9.00 Szaffi
(magyar rajzfilm)
10.20 Húsvéti parádé
(amerikai zenés film, 1948)
12.05 Varázslatos szigetek 3.
Idegenek az Édenkertben
(angol dokumentumfilm)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Recept Klub
13.50 A hercegnő és a kobold
(magyar rajzfilm)
15.15 Túlvilági papa
(amerikai családi film, 1990)
16.45 Musical Múzeum
(amerikai musical-összeállítás, 1974)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Mindörökké Batman
(amerikai kalandfilm, 1995)
22.05 Egy különleges este a Spice Girls-szel
(szórakoztató műsor)
23.05 Családi zűrök
(amerikai film, 1991, ism.)
0.40 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.55 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
7.00 Pufóka
(spanyol rajzfilmsorozat)
7.25 Twist Oliver
9.00 Keménykalap és krumpliorr
10.35 Szerencsekerék (ism.)
11.05 Húsvéti szokások
11.35 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Nótaszó
12.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.00 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
A nagy szibériai szürkemedve
(brit ismeretterjesztő film)
13.50 Mozivarázs
Mélység
14.15 Gulliver utazásai
(német-angol film, 1995 - 2/2.)
15.50 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat - 11.)
16.15  Magnum
(amerikai sorozat - 26.)
Billy Joe Bob
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 130.)
17.30 A következő áldozat
(brazil sorozat - 11.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.10 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 134.)
19.40 Kifutó
21.10 Mindent vagy semmit!
21.35 Oliver története
(amerikai film)
23.10 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat - 28.)
24.00 Tények
0.10 Húsvéti szokások
0.50 Közvetlen ajánlat

Duna TV


6.30 Híradó
6.50 Műsorismertetés
6.55 Vuk
(magyar rajzfilm)
8.10 Szülinap sárkánnyal
8.35 Az első csók
(norvég film, 1988)
9.00 A kenguru erszényéből
9.10 Tarkabarka (ism.)
10.15 Joe és a bálna
(amerikai film)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
12.20 Egy búvároperatőr vallomása
(sorozat, ism. - 5/5.)
12.50 Európa természeti csodái
(francia sorozat)
13.45 A hegyi beszéd
14.35 Szókimondó asszonyság
(olasz film, 1961)
16.10 A Bartók Vonósnégyes játszik - 2/1.
17.05 A világegyetem enciklopédiája
(angol sorozat - 26/18.)
17.20 Mese
17.45 Műsorismertetés
17.50 Jókívánságok határok nélkül
19.05 Afrika királynője
(amerikai film, 1951)
20.45 Tony Lakatos quartett
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó. Sportpercek
21.35 Lakota Hold
(amerikai film, 1991)
23.05 Híradó
23.15 Az MRT Szimfonikus Zenekarának hangversenye
Schubert-Schumann sorozat

HBO


7.00 Lois és Clark
(amerikai sorozat)
8.05 Bundesliga-forduló 30.
10.10 Bundesliga-összefoglaló
11.15 Két tojás száz bajt csinál
(amerikai vígjáték)
12.50 Szuperhekus kutyabőrben
(amerikai akciófilm)
14.25 Sztárközelben: Julia Ormond
15.00 Szenvedélyek viharában
17.15 Baráti kör
(amerikai dráma)
19.00 Lois és Clark
(amerikai sorozat)
20.00 Jégcsillag
(amerikai filmdráma)
21.40 Sztárközelben: Harrison Ford
22.00 Négy szoba
(feliratos amerikai vígjáték)
23.40 Angyalok háborúja
(amerikai thriller)
1.15 Végképp eltörölni
(amerikai akciófilm)
3.10 Rózsaágy
(amerikai akciófilm)
4.40 Farkas
(amerikai horror)

TV3


10.35 National Geographic
(amerikai sorozat)
11.35 Lassie
(angol sorozat - 25.)
12.05 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat - 25.)
Kis fekete bogyók
12.35 A svájci Robinson család
(amerikai film, 1975)
14.30 Sherlock Holmes
(angol sorozat, ism.)
15.30 A Fókalovag
(kanadai-amerikai film, ism.)
17.15 Gasztronómiai utazások (ismétlés)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat - 101.)
Richard Redstone váltságdíja
18.45 Hír3
19.15 Dinasztia
(amerikai sorozat - 62.)
20.15 Szárnyak
(amerikai sorozat - 11.)
Öreg cimborák
20.45 Robin Hood
(amerikai film, 1991)
22.35 Hír3 (ismétlés)
23.05 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism.)

MSat

24.00 Music Box
Kívánságműsor
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
Interaktív kívánságműsor
13.45 A hekus
(német sorozat, ismétlés)
14.45 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor, sok új ötlettel
15.30 High Life Disco Top Ten
16.00 Delfinek - 7.
16.30 Ufók - 7.
17.00 Arany
(új-zélandi sorozat - 8.)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat, ism.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 73.)
19.30 Vekker-hírek
20.00 Drakula
(sorozat, ismétlés)
20.30 Harcosok az utcán
(amerikai film)
22.15 MSAT Klub
22.45 A3-ik vonal
23.45 A profi
(francia film, ism.)

Szív TV

7.00 Napraforgó
7.15 Torna
7.45 Music Box
15.00 Kereskedelmi műsor
16.00 Pénzvilág
16.30 Konyhashow (ism.)
17.00 Hívd Andreát!
18.00 Zsaruszív (ism.)
18.30 Sztárbár (ism.)
19.00 Szédülj el! (ism.)
19.30 G. I. Joe
(amerikai sorozat, ism.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 41.)
21.00 Gyengéd gyilkosság
(amerikai fim)
23.00 Autósport
23.30 Németalföldi kolostorok
(sorozat, ism.)
Bencések Dendermondban, Affkigemben és Steenben
0.10 Gyengéd gyilkosság (ism.)

ATV

18.00 Műsorajánlat - ATV-stúdió
19.15 Klippercek
20.00 A fáraó
21.15 Klippercek
22.25 Koncertfilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése